Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikorra lesz Magyarország...

Mikorra lesz Magyarország végképp élhetetlen?

Figyelt kérdés
vagy megáll ez a leépülés valahol?
2011. szept. 20. 13:16
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként nem tudom hova húznátok ki! Én elég sokat vagyok külföldön, tudjátok kik tudnak a legjobban rinyálni? Az amerikaiak meg a britek! Mindkettő hasonló kérdéseket tesz fel magának, hogy mikor lesz élhetetlen az országuk, ilyen egy sz@rt. Te is megkérdezed interneten a saját lakásodban, ahol van fűtés, gáz, víz, élelem, stb... gondolkozz már el. Neked mi az élhetetlen?! Hála Istennek Magyarország benne van a világ legjobban álló egyötödében! Milliárdok a világ többi részén mindenüket odaadnák csak ilyen körülmények között élhessenek! Magyarországon még a csöves sem éhezik! Ki kéne mindenki dobni egy hétre Szudánba aki sír csak egy hétre, annyi is elég lenne, hogy rájöjjön mit beszél! Inkább hálát kéne adni az Istennek hogy ilyen jó helyre születtünk, nem pedig rizst kapálni egész életünkben egy piсsányi áram nélküli hegyvidéki kínai faluba.
2011. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes nagyanyáink egy szétbombázott szétlőtt országot hogy újjáépítettek rinya nélkül. Pedig nekik lett volna okuk sírni, de nem tették, hanem összeszedték magukat, és egy sokkal jobb világot adtak át nekünk, mit amilyenben ők felnőttek.
2011. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó kettőnek igaza adok, ment a zöld :) (persze ez nem azt jelenti, hogy tök jó minden és hawaii :D )
2011. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
Egy háború utáni időszak teljesen más, mint a langyos folyamatos leépülés.
2011. szept. 20. 16:36
 15/56 anonim ***** válasza:
82%
Határozd meg, hogy mi az élhetetlen, mert a kivándorlók számából ítélve sokaknak már most is az, mások pedig csak akkor mennének, ha az egész országot felégetnék és bevetnék sóval, de akkor már a fű se nőne.
2011. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:
Nekem az pl. hogy megtámadnak az utcán a romák, a rendőrök másfél óra múlva érkeznek ki, és közben sokkal több segítséget kapnak a romák mint a nem romák.
2011. szept. 20. 18:44
 17/56 anonim ***** válasza:
16%

pl ez megtörtént? nem, ugye?

a kérdésfeltevés olyan, mintha már alig várnád..

nem szerencsés. De biztos, hogy a dzsobbik sokkal jobban tenné, amit kell, mert gondolom ezt akarod kihozni eredménynek.

2011. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
velem történt, a jobbikot meg nem szeretem
2011. szept. 20. 18:53
 19/56 anonim ***** válasza:
17%

akkor nagyon sajnálom..

"közben sokkal több segítséget kapnak a romák" -ilyen nincs

az, hogy mennyire élhető - rajtunk múlik. Rajtam is, rajtad is. Az egész világ zuhan lefelé - a kaliyuga végén tartunk. A világ vaskora De meg kell teremtenünk tudatunkban az aranykort.

2011. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
0%

akkor sajnálom. De nem hiszem el, hogy a rendőrség "segíti" őket.

Azt, hogy menniyre élhető a világ, az ország, rajtunk múlik. Rajtam, rajtad.A sötétkor végén az egész világ már sötétedik. A tudatunkban kell az aranykorba érkezni. Weöres Sándor: A teljesség felé

-olvasd el. Fontos.

"Az eszme-időben az egy-ember élete mindig a gyarlóbbtól a különb felé halad, az emberiség élete pedig a különbtől a gyarlóbb felé. Mert mindig csak az egy-ember emelkedik az életbeli állapot fölé; az emberiség egésze alaktalan tömeg, mely elsötétül. Az emberiség négy fő-korszaka az eszme-időben:Első az Aranykor."

(harmadik rész:Az eszme -idő )

[link]

2011. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!