Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikorra lesz Magyarország...

Mikorra lesz Magyarország végképp élhetetlen?

Figyelt kérdés
vagy megáll ez a leépülés valahol?
2011. szept. 20. 13:16
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
91%
Ez már nagyon unalmas, oké, hogy nem vagyunk rajta a legeslegcsodásabb-legszuperebb országok listáján, de egyesek úgy beszélnek szerencsétlen Magyarhonról, mintha a Föld legutolsó országa lenne.
2011. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
Még nem az, de europán belül még azzá válhat!
2011. szept. 20. 19:48
 23/56 A kérdező kommentje:

Nem a rendőrség segít neki, hanem sokkal több támogatást kapnak az államtól.

pl. önkormányzati lakást sokkal többször kapnak

sok ösztöndíj csak nekik szól

2011. szept. 20. 19:50
 24/56 anonim ***** válasza:
76%
Éppen nem a bolygó utolsó országa, de az sokat elmond, hogy tizenöt éve a régió vezető országa volt, most pedig konkrétan az utolsó. Ez vérciki, akárhogy nézzük.
2011. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
19:55 erre gondoltam én is főként
2011. szept. 20. 19:57
 26/56 anonim ***** válasza:
64%

Ez igy van, és van sonkám, kólám, lakásom, de NEM ÉN raktam össze, saját fizetésből lakhatnánk négyen egy büdös albérletben, ÉS a TARTALÉKUNKAT ÉLJÜK FEL!

Az ilyen Kína,-Etiópában meg éheznek stb. baromságokat meg úgy hívjuk hogy demagógia.

Nem oda születtem, és nem vigaszal, hogy másnak még szarabb, viszont az meg megijeszt, hogy hová megyünk MI lefelé. Ha évente picivel jobban élnék,- nem csak anyagilag, főleg szellemileg tejes a k.o.,- akkor nem aggódnék és a gyerekeimet sem akarnám elküldeni sehová.

2011. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
63%

19:14


"Ez már nagyon unalmas, oké, hogy nem vagyunk rajta a legeslegcsodásabb-legszuperebb országok listáján"


Pedig objektíven szemlélve Magyarország EU- és OECD-tagsága kb. ezt jelenti a Föld nevű bolygón.

2011. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
78%

16:36


"Egy háború utáni időszak teljesen más, mint a langyos folyamatos leépülés."


Kérdező, az a baj (illetve nem baj), hogy ez a "folyamatos leépülés" nem létezik. Csak a te képzeletedben. Ha depressziós vagy, és ezért látsz mindent sötét színekben, akkor fordulj orvoshoz. Egyébként a folyamatos leépülés, amiről képzelődsz, nem létezik.


Amúgy hány éves vagy? Emlékszel mondjuk a 80-as évek végére vagy a 90-es évek elejére? Ha nem, akkor megértem, hogy összehasonlítási alap híján nem tudod, mekkorát fejlődött azóta az ország, de ha így áll a dolog, akkor nem beszélj zöldségeket erről.

2011. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
68%

"Érdekes nagyanyáink egy szétbombázott szétlőtt országot hogy újjáépítettek rinya nélkül. Pedig nekik lett volna okuk sírni, de nem tették, hanem összeszedték magukat, és egy sokkal jobb világot adtak át nekünk, mit amilyenben ők felnőttek."


Volt mit csinálniuk, építették a jovojuket, hogy jobb legyen. Nekik legalább ez megadatott. Manapság, ha valaki ugyanezt szeretné, hogyan kezdjen hozzá?

2011. nov. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
70%
Soha. Az élet hazánkban a legkönnyebb.
2011. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!