Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikorra lesz Magyarország...

Mikorra lesz Magyarország végképp élhetetlen?

Figyelt kérdés
vagy megáll ez a leépülés valahol?
2011. szept. 20. 13:16
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

7:27 - Ezt dobta a random kérdés generátor, őt tessék okolni. Igaz, a kevésbé jelentős kérdéseket (tegnap elmentünk a pasimmal vásárolni, lehetek terhes?) nem válaszoltam meg. Azt meghagyom a 9:40-féle kis bugyutáknak.

Az "5 diploma és 3 nyelvvizsga" enyhe túlzás volt, valóban, azt hivatott kihangsúlyozni, hogy manapság a diploma meg a nyelvvizsga annyit ér, hogy műzlisdoboz mellé adhatnák ajándékba, a legutolsó vécésnénitől is megkövetelik, ergo valójában már semmit nem ér.


9:40, iiiiigen aranyapám, remekül hozod az ütődött nyárspolgári szintet, aki kicsit is intelligensebb a birka átlagnál, az hülyeségeket ír. Aki túl ostoba a matematikához, annak ugye hülyeség az egész, nem tudja megérteni, ezért bosszúból elhatározza hogy nem is fogja megérteni :D a hős :D

Valóban 2 napja regisztráltam, és azóta a "véletlen kérdés" generátort használom. Ha nem tetszik, hogy régi kérdéseket dob, nosza ugorj neki, programozd át.

Roppantul sajnálom, hogy számodra nem hasznosak a válaszaim :'( eeeee de nem számít. Ha arra számítottál, hogy nekiállok mocskolódni, akkor eltévesztetted a házszámot (de azt kétségtelenül könnyebb lenne megérteni neked)

A piros kezet kaptad mindenesetre.

2016. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
2018 április 8-a után lesz élhetetlen Magyarország ! Sajnos, megint a fidesz fog nyerni és akkor több százezren megint elhagyják ezt az országot ! Polgárháború várható egyébként a Nyírkai jóslat szerint !
2018. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

Végképp? Olyan 30 évet jósolok nagyjából.

Most ott tartunk, hogy az EU legalján vagyunk.

3 éven belül Ukrajna fog lehagyni minket. 10 éven belül már esélyes hogy Szomália is. Onnantól meg már nem számít, mert még az Északi-sark is jobb hely lesz.

Meg lehet nézni a GDP-mutatókat, nem egy afrikai ország van, hol már jobbak az életkörülmények mint nálunk.


#5 aranyapám, eddig 4,8 millió mélyszegényünk van. 2022-re össze fog jönni a 7 millió is. De azért fantáziálj csak a fene nagy jólétedről. Kaptál hozzá egy mínuszt is, hogy jobban menjen.


#11 ha szerinted akkora itt a jólét, miért húzott ki 1 millió honfitársunk Németbe? És miért tervezi még 2 millió ugyanezt? Látogass el Szabolcsba mondjuk vagy Ózdra oszt ott ugassál ekkora pofával, milyen nagy a jólét nálunk.

Kínával meg durván mellélőttél, ugyanis konkrétan a fél világ gazdasága tőle függ. De nem baj, baromságok mantrázásához nem kell agy. Kaptad te is a mínuszt.


#12 a szovjetek építették újjá a szétbombázott országot, és ne legyenek illúzióid: csak azért, mert szatellitállam voltunk, és nem akartak minket a túloldalon látni. Ukrajnát pl. dehogy építették újjá, meghagyták pöcegödörnek.

Szóval csúsztattál egy jóízűt, kapod is érte a mínuszodat.


#17, olvasgass valami hiteles hírportált, lehetőleg ne zsindexet meg ilyen vicckategóriás szart. Napi rendszerességgel megtörténik, persze te úgyis kimagyarázod, hogy azok ott mind hazudnak. Ment a mínusz neked is.


#21, úgy 50 éven belül esélyesek leszünk erre a címre, neaggódj.


#28, érdekes, akkor biztos én is fantáziálok, mert szerintem is van folyamatos leépülés. Sőt, egyre gyorsul. A HVG, a gazdasági és a népszámlálási mutatók is megmondják. Persze te egyiket se fogod megnézni, helyette vakon bálványozod tovább a Nemzethy Viktátort. A mínuszt pedig megkaptad azonmód.


#30 igen, ha politikusnak vagy bűnözőnek születsz. Mínusz.


#44 van jobb ötleted? Halljuk. Addig is kaptad a mínuszt. A második demagóg dumádra is.


#50 ostoba vagy. De nagyon. Remélem tudod. Akkor jó. Szép napot.

Kiosztottam a megérdemelt mínuszodat neked is, mostmár elhúzhatsz a sunyiba fröcskölődni, ostoba troll.

2018. szept. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim válasza:
Na én pont ez3et nem megyek haza, mert a magyar egy kirekesztő hulladék nép, aki megérdemli a sorsát. Mosolyogva nézem ahogy éhezik a sok rosszindulatú ember, én pedig élek mint hal a vízben, egy normális közösségben.
2019. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim válasza:
Utlsó egyetértek veled és is szeretnék már kinn lenni ez a rosszindulat, ami itt megy hihetetlen, ha nő vagy kicsit dicsérnek, hogy szép vagy, az állítólagos barátnőd arca olyanra változik, mint akit vesén rúgtak az irigységtől. Mindenki irígy a másikra a vén emberekről ne is beszélünk olyan szinten rosszindulatúak, hogy ilyet még nem láttam fáj, ha diplomád van és kibaxnak veled, bármikor. Próbáltam mindig jó ember lenni, segíteni másokon és tudod mit vettem észre egy idő után, durván kizsákmányolnak még a saját nagyszülőd is, örülnek a bajodnak, mert valamilyen oknál fogva ők úgy érzik magukat jobban, ha a másik szenved. Iskolás korom óta ez a megalázás folyik a tanárok is éreztették, hogy szegény vagy szó szerint idézem: Aki nem dolgozik ne is egyék, igaz Marika? 4.-es ált iskolás könyök voltam, anya dolgozott midíg is az apám az más tészta alkoholista semmirekellő, de megpecsételtek miatta. Mindíg tanultam, igyekeztem, de úgy érzem soha nem leszek jó, ennek a felsőbbrendű beképzelt népségnek, mint a magyar nép, akik erkölcsileg 0-ák. Sok nőt a férje tar, nem is szépek, nem dolgosak belső értékük 0, pletykásak, rosszindulatúak és ezek bélyegzik meg a másikat. Kedves akarsz lenni velük, úgy néznek rád mint a véres ingre, boltba bemész köszönsz nem köszön vissza, lekező stílus mindenhol pedig rendezetten járok és kinézetem is oké, nem vagyok bunkó mindenkivel udvarias vagyok nem értettem sokáig miért van ez és bevallom kezdtem én is rosszá vállni ilyen környzetben, nem barátkoztam az érzelmileg lehúzó emberekkel, akik csak a panaszt mondják és csak magukról beszélnek, de te le vagy ejtve. Megérte nyugodtabb vagyok azóta, és remény is visszaállt a szívemben, hogy az emberek tudnak emberek lenni mióta olvasom, sok helyen, hogy bizony az országgal van baj az emberekkel rosszindulatúak és megkeseredettek, persze van 1-2 kivétel, aki rendes de az nagyon kevés.
2019. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

már most is élhetetlen, kvázi 5 millió földönfutónk van, és 2 millió értékteremtő tart el 8 millió élősködőt...

majd amikor ez a 2 millió is megunja végre a nyomort és a féktelen kizsákmányolást, az egész szarból épült vár összedől a saját súlya alatt

hogy anarchia vagy polgárháború lesz-e, ezt lehet találgatni...


13:23 ja, te azt életnek nevezed, ami Szomáliában van?

végülis ja, meg lehet ott is élni, amíg egy rabló le nem puffant, vagy el nem visz a kolera, mert közbiztonság és egészségügy az úgyszólván nincs...

ha neked ez jelenti az életet, egészségedre, 1 hétig nem húznád


13:35 tudod kisapám, azért tette fel ezt a kérdést, mert nem akar odajutni, ahova az 5 millió földönfutó

kinek van joga szerinted feltenni egy ilyen kérdést? akinek a mindennapi betevőre sem telik, nemhogy számítógépre???

gyárilag vagy ekkora kretén idióta, vagy anyád ejtett fejre?


14:34, bármelyik EU-tagállamba, ami élhető! és tudod kisapám, tőlünk MINDEGYIK EU-tagállam élhetőbb!

van fűzés, gáz, víz, élelem, stimmel, csak épp a fizetés amit kapsz, olyan kevés, hogy ezekből EGYET választhatsz, kisapám

ezt az ökörséget honnan a francból szedted, hogy Magyarország benne van a világ legjobban álló egyötödében?

nézted valaha is a GDP-listát, kisapám? csak szólok, hogy már Pakisztán és Banglades is előttünk járnak, sőt, jópár más afrikai ország is!

közröhej, hogy itt emlegeted Szudánt, hogy bezzeg ott még rosszabb...igen kisapám, tehát akkor meg se próbáljuk felzárkózni a nyugathoz, hanem ücsörögjünk tovább a fosban, és még örüljünk is neki, milyen jó meleg?

ha Szudán is megelőz bennünket, akkor kire fogsz majd ujjal mutogatni, hülyegyerek?

Kína pedig brutális öngól volt részedről, kisapám, ugyanis a világ egyik legerősebb, legjobban prosperáló országa

de nekem mindegy, kisapám, hálálkodj hogy ilyen "jó" helyre születtél, majd akkor is ilyen nagy pofád legyen ám, amikor mérlegelned kell hónap végén, hogy élelemre vagy fűtésre költsd-e a pénzed, és miközben karikára fagysz a lakásodban, örvendezzél annak, hogy bezzeg Szudánban éhenhalnak...

te kisapám, olyan brutálisan sötét vagy, mint a cigányasszony seggén a májfolt


14:38 nem önerőből építették újjá, kisapám, hanem orosz segítséggel

és ők szerinted önzetlen felebaráti szeretetből építették újjá az országunkat, kisapám?

egy nagy lófszt, egyszerűen csak küszöbön állt az összeütközés Amerikával, és előretolt állásnak akartak használni minket, ha nekünk ugranának a franciák meg a britek

ennyi, kisapám, önerőből soha a büdös életbe nem építették volna újjá Magyarországot


14:41 egy szinten vagy velük, csak gratulálni tudok, az IQ-tok szűken kiadja a húszat


18:50 én speciel alig várom...majd akkor lehet itt palotákat építeni, ha előtte elbontjuk ezeket a putrikat


19:03 számold össze egyszer kisapám, a rétinégerek szociális alapon mekkora összegeket tesznek zsebre, majd utána állítsd, hogy ilyen nincs


19:14 az EU-ban konkrétan mi vagyunk a legutolsók, köszi hogy kérdezed

egyes-egyedül Ukrajna van még mögöttünk, ők is csak az orosz háború miatt

szóval ne aggódjál, még a mi életünkben eljöhet az, hogy a Föld legutolsó országa leszünk


20:59 létezik a folyamatos leépülés, kisapám, fővárosban is, vidéken is

csak a kormány teletömte az ostoba propagandájával azt a légüres fejedet, ezért inkább úgy teszel mint a struccok...amit nem látsz, az nincs

a 80-as és 90-es években sokkal jobbak voltak az ország adottságai, pénzügyileg és gazdaságilag is jelentős tényező voltunk Európában, kisapám, jobb ha tőlem tudod, azóta fejlődtünk, tényleg...visszafelé fejlődtünk

itt egyedül te beszélsz zöldségeket, kisapám, majd fogj a kezedbe egyszer egy földrajzi atlaszt 1990-ből és egyet 2015-ből, és hasonlítsd össze pl. a gazdasági különbségeket, utána gyere vissza kummogni


14:10 persze, túlélte a 150 éves török uralmat a magyar nép, a Habsburgokat is túlélte, meg is lett az eredménye: vereség az első világháborúban és Trianon...


11:08 ne gyere má' megint a törökökkel!

volt jópár más ország is török megszállás alatt, és érdekesmód ők el tudtak indulni a fejldés útján, még 2 világháború után is!

a kiváltó okot akarod megtudni? a vadkapitalizmus az oka, a kormányok, a korrupció és a pénzügyi-gazdasági háttérhatalom

a kedves előtted szóló teljesen jogosan panaszkodott, kisapám, ha ez téged zavar, akkor eredj valami fideszes agymosodába, és olvasgasd a hazugsággyár végtermékeit, hogy Orbánisztán milyen jól teljesít, még pár év és a jueszéjt is lehagyjuk...

a gondolkodást meg hagyd meg olyanoknak, akik képesek is rá, mert te szemmel láthatóan csont hülye vagy


16:03 háború idején? miután jöttek a megszállók, elzabrálták az összes terményedet, vagyonodat, téged meg agyonlőttek vagy vittek málenkíj robotra?

tényleg remekül meg lehetett élni...


16:06 te ugyanúgy nem tudsz megélni, kisapám, csak vetítesz itt nagyokat, mert olyan isten nincs hogy beismerd, mekkora szarban van az ország, Orbánisztán jobban teljesít és kész!

a GYK pedig mindenkié, kisapám, nem te fogod megmondani, ki milyen kérdést v. választ írhat

sutyerák


16:50 már megint te???

tényleg, most mennyivel jobb is! lakás az van, csak épp 70 éves öreg papóca leszel, mire összejön rá elég pénz, addig meg élj meg ahogy tudsz, vagy dögölj meg

titeket fogyatékos idiótákat gyárban készítenek? vagy hogy van belőletek ilyen sok?


7:27 érdemes volt, ugyanis azóta még rosszabb lett a helyzet

de nem vitatkozom veled, látogass el egyszer a munkaügyi központba, és érdeklődd meg, hány diplomás álláskereső van nyilvántartva

lesz szájtátás majd rendesen


9:40 fejcsóválósan, szánalmasan sötét idióta vagy, kisapám, elkéne neked egy fekete lyuk oda, hogy világítson


tőlem is kapták a mínuszt ezek a butabirkák, hiba volt őket önálló életre alkalmasnak nyilvánítani, túl bugyuták hozzá

2019. szept. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!