Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Népszámláláskor az állandó...

Tinamarkó kérdése:

Népszámláláskor az állandó lakhelyre jön annyi boríték ahányan laknak ott?

Figyelt kérdés
albérletbe lakom, be vok jelentve ideiglenesen, és az előbb ki akartam tölteni neten a népszámlálásos dolgot, és nem engedi a a lakók számát beírni.ez vajon miért van????
2011. okt. 3. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. Lakásonként érkezik egy. Ha többen laknak ott (tökmindegy, h állandó, nem állandó, bejelentett, vagy nem), akkor vagy kell még személyi kérdőívet kérni, vagy interneten mindenki ugyanazt a kódot használja, ami a lakáskérdőíven van.

A másik kérdésre nem tudom a választ.

2011. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi az infót!csak nem értem hogy miért nem engedi ez a kaka.Azt tudják "odafenn" hogy itt lakik valaki?mert ne enged semmit beírni.se azt hogy itt lakunk, se azt hogynem lakik itt senki...
2011. okt. 3. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a népszámlálóbiztost. én holnap akarom kitölteni, ugyanez a helyzet velem meg a párommal, mi is albiban vagyunk. a biztos azt mondta, kitölthetjük neten is. ha neten nem megy, akkor meg tojok rá, be sem adom...

vagy teleírom a lapot hülyeségekkel, aztán örüljenek.

2011. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én már felhívtam őket és megkérdeztem. lakásonként egy lakáskérdőív kell, és annyi személy kérdőív, ahányan ott laktok. ha papír alapon töltöd, akkor kell még kérni, ha interneten, akkor lakásonként kaptok egy kódot, és mindenki azzal tölti ki a saját személy kérdőívét. Egyébként nem tudják, ki hol lakik, vissza sem tudják keresni.
2011. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


milyen számon hívtad őket? én 2 80-as számon próbálkoztam, de ki sem csörgött...

2011. okt. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válazokat!ha valaki esetleg neten tölti mostanság, akkor írja meg legyenszíves hogy az utolsó kérdésre mit írt, mert írtam 0,1,2-őt de nem engedi, csak 32% nak véli a tesztet...ez egy szaaar!!!!! :D
2011. okt. 4. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!