Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor lesz újra nyugalom?

Mikor lesz újra nyugalom?

Figyelt kérdés
Európában, és Magyarországon mikor lesz megint minden rendben? Úgy értem mondjuk az 5-6 évvel ezelőtti állapotban?
2011. okt. 4. 18:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Úgy értem mondjuk az 5-6 évvel ezelőtti állapotban?"


Az akkori "nyugalom" illúziója arra az eladósodásra épült, ami a mostani válságot okozza.


Nemcsak Magyarországon, hanem világszerte.

2011. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem, hogy akkor mikor nekem jó volt (2005-2006), akkor másnak is!!! AZ emberek lazábbak voltam, és nyugalom volt."


Persze. Pl. rég nem épült annyi új lakás, mint 2005-2006-ban és rég nem vettek fiatal családok annyi új autót, mint akkor. Nagy volt a jólét.


Mindez svájci frank alapú hitelből.

2011. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

19:01


"a Kádár-rendszerben is volt egyfajta jólét néhány közép- és kelet-európai országhoz viszonyítva, csak épp a jövő felélésével biztosították. A cechet pedig előbb-utóbb ki kell fizetni..."


A baj csak annyi, hogy úgy tűnik, hogy az emberek jelentős része egyszerűen képtelen felfogni ezt az összefüggést.

2011. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem értem mért kell mindenbe belekötni...

A kérdés egyszerű volt, nem érdekel hogy akkor is volt svájci frank, igen volt, de akkor még normálisan ki lehetett fizetni...

Arra voltam kíváncsi, mikor lesz ismét olyan! Sztem egyszerű!

2011. okt. 4. 19:57
 15/17 anonim ***** válasza:

"A kérdés egyszerű volt, nem érdekel hogy akkor is volt svájci frank, igen volt, de akkor még normálisan ki lehetett fizetni..."


Kiugrasz a harmadikról és összetöröd magad. Aztán azt mondod, hogy nem ez az érdekes, hanem az, hogy milyen remek érzés volt az a 3 másodperc, amíg repültél.

2011. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
No comment...
2011. okt. 4. 22:18
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem, hogy akkor mikor nekem jó volt (2005-2006), akkor másnak is!!!"


Na ez a no comment.

2011. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!