Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megbüntetnek? (népszámlálás)

Megbüntetnek? (népszámlálás)

Figyelt kérdés
A népszámlálási lapon még névtelenül sem vagyok hajlandó kitölteni egyes adatokat pl. vagyoni kérdések. Ha kitöltöm a lapot, de hiányosan, majd beadom a lapot, akkor megbüntetnek?
2011. okt. 12. 21:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg a számlálóbiztost fogják érte "leszidni". Én is az vagyok, és mondták, hogy ha nincs kötelező kérdésnél válasz az érvénytelen és majd beírják a hibajegyzékbe. Ez persze téged nem biztos hogy érdekel, de neki nem lesz olyan jó.
2011. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:09


Nem az volt a kérdésem, h mi a véleményed arról, h hiányosan adom le a lakás illetve személyi kérdőívet, hanem az, h jár-e érte vmilyen büntetés? Köszönöm azoknak, akik erre válaszoltak. Ez nem "nyakas paraszt" csakazértsemmertnem hozzáállás. Egyszerűen csak hülyeségnek tartom az egészet, mert mindenki úgyis azt hazudik, amit akar. Én hazudni nem szeretnék, és nem akarok viccet sem csinálni a felmérésből. Mivel szerintem a kérdések nem csupán a népszámlálásra szorítkoznak, vannak kérdések, amelyekre nem válaszolok (még akkor sem, ha névtelen a felmérés), mert szerintem nem tartoznak senkire, és vannak olyan kérdések is, amelyeket egyszerűen hülyeségnek tartok.

2011. okt. 12. 22:58
 13/13 anonim ***** válasza:

"kérdések nem csupán a népszámlálásra szorítkoznak"


Hát persze, erről szól az egész. Gondolkodj nagyban.

Azt tudjuk, hogy hányan vagyunk, az nem kérdés. Azt viszont nem, hogy hogy alakult a belső vándorlás, hányan bérelnek lakást és milyet, milyen tíousú családoknak hány gyerek van és hogy élnek, stb.


Erre a kimutatásra alapozva országos szintű stratégiákat lehet kidolgozni.

Ha hülyeséget írsz, akkor az alapján fognak intézkedéseket hozni, és ne csodálkozz, ha nem fognak tetszeni.

2011. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!