Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen országban élnél szívese...

Milyen országban élnél szívesebben? Ahol írott, vagy ahol íratlan alkotmány van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 14:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Na jó, feladom...
2011. okt. 23. 22:22
 12/17 anonim válasza:
100%
Csak nem Lojkó "Darth Vader" Miklós? :D
2011. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Úristen...nem igaz, hogy nincs egy ember, aki normális választ tudna adni.


Én is ezt a témát "választottam" amúgy. De egyelőre a könyveket olvasom, amiket feltöltött, de kb. semmit nem értek belőle...

2011. okt. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 barancsa válasza:
wihííí én is ezzel a témával küszködök, már kemény fél oldal kész van :D am én sztem az íratlan mellett fogok érvelni
2011. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Nekem még semmi nincs. A Comparing Constitutions című könyvet olvasgattam, abban le vannak írva ezek kategóriánként, de annyira magas nekem az egész. Képtelen vagyok felfogni belőle bármit is. Melyik könyveket tudtad még használni hozzá?

Lehet inkább marad az orrba-szájba olvasás meg imádkozás a vizsgára :S

2011. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Eh, igen, Lojkó :D Nem azért írtam ki a kérdést, mert innen szándékozom megírni a dolgozatot, csak próbáltam magamból vmi érdeklődést kicsikarni, és másokat is meghallgatni... itt a politika témakörben úgyis annyi "hozzáértő" és hozzáértő van, gondoltam, hadd okoskodjanak már egy kicsit, de most bezzeg senki nem jött!

Egyébként én már kész vagyok vele, főként Bogdanor: The British Constitutiont használtam fel, Allison: The English historical constitutiont, a rizsához még olvasgattam a course materialból, idéztem egyet Dicey-tól, a többi internetes zagyvaság. Még amikor megemlítettem az amerikai alkotmányt valamelyik könyvből tájékozódtam, de nem tudom melyikből... nem is számít, valamelyiket megjelölöm aztán kész. Úgysem idéztem semmit, Dájszit leszámítva.


Még egy oldalt kell írnom, a forrásokat összeszednem és kész...

2011. okt. 27. 01:41
 17/17 A kérdező kommentje:
BEADTAM, GYEREKEK, BEADTAM!!!!
2011. okt. 28. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!