Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy is lesz majd az, hogy az...

Hogy is lesz majd az, hogy az RTF (Rendőrtiszti Főiskola) -et valami mással össze akarják vonni, és majd csak tiszthelyettesként lehet oda jelentkezni?

Figyelt kérdés
Érdekelne a dolog, jelenleg RSZKI tanulója vagyok, és nem biztos forrásból hallottam ezt. Ti/Önök mit tudnak erről? Hogyan lehet most bekerülni az RTF-re, levelező tagozatra, szolgálat ellátása mellett, illetve ha bejön ez az új rendszer, előreláthatólag hogyan fog zajlani a felvételi? Ponthatárokról tud valaki valamit? Köszönöm előre is a segítséget!
2011. okt. 30. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam róla, de szerintem nem fog összejönni, ugyanis ez LOGIKUS lenne!


A logika pedig egy olyan fogalom, ami a rendőri vezetés szótárából hiányzik.


Arról nem is beszélve, hogy a "nagyon-nagy főrendőrök" léhűtő kölkeinek így akár fél évre is le kéne ereszkedni a "kisrendőrök" szintjére, mielőtt a jól "megérdemelt" szaftos bújtatott állásait megkapnák...

2011. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 egy igaz ut válasza:

Szia, nos

igen összevonták, de most már láthatod te is. a kormányrendelet szeint a Rendőrtiszti Főiskola, a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem, és a Corvinus közigazgatástudományi Karát vonták össze-így ezek az intézmények már nincsenek. az új egyetem a Nemzeti Közszolgálati Egyetem. A válasz sík hülyeség, természetesen egy barom írhatta csak, egy senki.

Elég nehéz bekerülni, ja de már tiszthelyettes vagy így levelezőre tudsz majd menni..

olyan dolgokról nem kell beszélni amikhez közöttök nincs-a rendőrtisztek, és a nemzetbiztonságiak olyan háborúkban harcolnak amikről a civilek nem is tudnak na de minegy..

Kérdezőnek. Ha kérdéseid vannak segítek...

Egy bűnügyis tiszthallgató

2011. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindkettőtöktől :) Polgári diplomával történő tiszté válásról esetleg nem tudsz valamit? Várj, belinkelem a kérdésem, nemrég tettem fel.
2011. dec. 29. 23:57
 4/4 A kérdező kommentje:
2011. dec. 29. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!