Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tárgyalásra vihetem a kisfiamat?

Tárgyalásra vihetem a kisfiamat?

Figyelt kérdés
volt egy autóbalesetünk, a páromnak a barátnőmnek és nekem. a oárom a vádlott mi ketten pedig a tanúk a barátnőmmel. ez lassan 2 éve volt, de most lesz a tárgyalás. azóta azonban nekem 6, barátnőmnek pedig 9 hónapos a kislánya. Nem tudom kire hagyni, engedni fogják hogy bevigyem??
2009. máj. 8. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak mást csinálni. Még a börtönben is az anyjával lehet egy éves koráig.
2009. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, reméltem hogy így van..
2009. máj. 8. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én voltam már tárgyaláson,de egy gyermek elég zavaró lehet.
2009. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, ezt sejtem de ha nem tudom kire hagyni.,..
2009. máj. 8. 17:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs senki - szomszéd, barát, rokon, volt kollega, ne adj isten bébiszitter, (csak azt ki kell fizetni)? A kis babák, ha éppen nem alszanak, elég nehezen viselhetik az órákon át tartó csendes tétlenséget, amellett, hogy biológiai szükségleteik is vannak. Nem lehet előre, írásban szólni a bíróságon, hogy írásban adhassátok le a vallomást, vagy vegyenek előre és gyorsan fejezzék be a kérdezést? Bíróság és kisgyerek szerintem egyik félnek se jó párosítás!
2009. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem a pénz számít, egyébként a bébiszitter lenne a legjobb megoldás, de a kisfiam még nagyon kicsi, egy tök idegen jönne ugye, akit még sose látott, ráadásul etetni sem egyszerű még nekem sem. nem tudom idegenre bízni, más meg TÉNYLEG nincsen. Sajnos:(
2009. máj. 8. 18:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbbi vagyok. Nem tudom, hol laksz, de vannak bébiszitter irodák, ahol képzett és megbízható b-eket közvetítenek. Én életemben egyszer szorultam erre rá, de teljesen meg voltam elégedve. Esetleg lehet kérni tapasztaltabb, anya vagy nagymamakorút. Az "éles" alkalom előtt már oda lehet hívni egyszer, hogy mindenki megismerjen mindenkit. Vagy valaki anyatárs a játszótérről, védő/gyerekorvos ötlete, tanácsa?
2009. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
meg az a gond hogy ha elhuzodik a tárgyalás akkor mit csinaltok?én legutobb 3 orát voltam,egy felnöttnek nehez kivárni,nem hogy egy gyermeknek.még felállni sem lehetett,levegöt is csak csendben.
2009. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Neked csak addig kell bent lenned, amíg tanúskodsz. A bíró is ember, megérti, előrevehet, ha szólsz neki. A tárgyalások pedig alapból nyitottak, bárki beülhet hallgatóságnak, egy 6/9 hónapos gyerek is ott lehet.


Ugyanakkor érdemes lenne tényleg valaki másra hagyni erre az időre. És épp itt lenne az ideje, hogy elkezdje megszokni, különben nagyon anyás lesz.

2009. nov. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi így lassan 7 hónappal a kérdés kiírása után:) Bevihettem volna. De a nagymama eljött a melóból, és addig vele volt. Egyébként könnyű azt mondani, hogy hagyjam másra, mert nagyon anyás lesz...ha nincs kire mit tegyek?? Egyedül anyósom az, akire számíthatok, de most nyitott saját üzletet hét napból hatot dolgozik, a hetediken pihen. az én anyám elmegyógyintézetben van, apukám epilepsziás, bébiszitterre nem futja...hát így nehéz. de azért a nagyi vállalja, nagyon rendes, még ha fáradt is, igaz, ritkán:(
2009. nov. 29. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!