Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért működik még mindig a...

Miért működik még mindig a kurucinfo?

Figyelt kérdés

Ez az oldal már nagyon régen átlépte azt a bizonyos határt! Ez a híroldalnak csúfolt, jobblibbant eszméit nyíltan vállaló oldal hazugságaival, félremagyarázásaival, csúsztatásaival mérgezi a magyar fiatalok elméjét és nem tehetünk semmit. Nyilván az utóbbi 40 év oktatási szintjének eredménye, de akkor is tenni kéne valamit, szerintetek?

Igen már volt ez a kérdés érdekel a másik véleménye.


2009. dec. 31. 02:31
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
49%
Így nézi ki egy kérdés antikérdésének az antikérdése.
2009. dec. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
69%
Több igazságot ír, mint más oldalak (pl index...)
2009. dec. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
69%

- Bácsi, van a maguk falujában rasszizmus?

- Még nincs, de igény az lenne rá.


Azért működik a Kurucinfó, mert igény van rá. Sokkal megnyugtatóbb, ha a sok rosszért nem mi, hanem valaki mások felelősek.

2009. dec. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudod? De de buta vagy! ;)
2009. dec. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
64%
És hasonló szépeket és jókat csak erről az oldalról lehet elmondani? Ugye, hogy nem? :)
2009. dec. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
54%
én egyszerűen nem olvasom.ennyi.
2009. dec. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
48%
Én sem olvasom,mert mindent félremagyaráz,tele van gyűlölködéssel és hazugságokkal.Van ugyan néhány Jobbikos,aki vakon hisz nekik.Gondolom azért nem lehet betiltani,mert demokrácia van.Hallottam olyan véleményt is,hogy Amerikából működtetik.
2009. dec. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
32%

3:03


hát elég szomorú h.erre van igény..

2009. dec. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
74%
Be lehetne tiltani, de semmi értelme. Az internetről nagyon nehéz bármit is végleg eltüntetni, és egyébként azt hiszem be is tiltották, utána mentették ki Amerikába az oldalt. Ha ott betiltanák, akkor biztos áthelyeznék egy kameruni szerverre, szóval sok értelme nem lenne.
2009. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
85%

azért, mert IGÉNY VAN RÁ ;)


egyébként kösz a kérdést, jót röhögtem rajta, legutóbb a Náczivadász blogon röhögtem ilyen jót. Méghogy az utóbbi 40 év a felelős a Kurucinfóért! Pfffff!!!

2009. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!