Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Befogad egy idegen ország egy...

Befogad egy idegen ország egy babával?

Figyelt kérdés

22 vagyok.terhes.szeretnék gyermekemmel külföldön élni.

most azt kérem,hogy senki ne azzal jöjjön:ne menj,meg hogy miért,meg ez a hazàm...

nincs csalàdom,nincs lakàsom,intézetben nöttem fel.

külföldön szeretnék szülni és ott élni.van rà esély hogy befogadjanak?Elsösorban Svàjc meg németorszàg,vagy ausztria érdekelne


2008. aug. 7. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Ha kimész, és ott születik a baba, akkor ő kapásból megkapja az állampolgárságot. Legalábbis én így tudom.
2008. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Sehol nem adjak meg az allampolgarsagot! En jovo honapban szulok Angliaban, es magyar allampolgar lesz a baba is! Szep is lenne boldog boldogtalan menne kulfodre szulni! Neknk nem olt gond az alberlettel itt, kivettunk egy hazat magunknak, d a ttani korulmenyeket nem ismerem! Ha mar kinn vgy akkor jobban utana tudsz jarni a dolgoknak!
2008. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítanék, Európában nem adják meg. De pl. Amerikában automatikusan megadják annak, aki ott születik.
2008. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

jajajajajaj

félreértik a kérdést!!!!!!

nem akartam én àllampolgàrsàgot.

azt kérdeztem,befogadnak-e.

mert pl svàjcban is van rengeteg menekült.ök sincsenek svàjciakkà nyilvànitva,de ott élhetnek,munkàt vàllalhatnak,engedélyük van.ez volt a kérdésem..............

2008. aug. 8. 16:55
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozzz Svédországban. Ott mindenkinek örülnek, aki hajlandó dolgozni és kiterjedt jóléti-segélyezési rendszerük van. Ha hajlandó leszel megtanulni svédül és dolgozni, biztos nem lesz gond.
2008. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem,

ha egy másik országba mész és ott soha nem dolgoztál hivatalosan akkor semmi pénzt nem fogsz kapni. otthon még alanyi jogon valamit csak csak de külföldön semmit.

azt hiszem németországban ha itt szül akkor lehet a baba német, de nem tuti.

itt megszülni megszülheted, de azt haza számlázzák magyarországra és ha otthon nincs biztosításod akkor ki kell fizetned az egész szülési költséget ami több ezer euro.

németország nem enged be munkavállalókat így ha nincs speckó diplomád, ami kerestt ne´meteknél akkor nincs esélyed munkavállalásit kapni.


ha külföldön akarsz élni, szüld meg a gyereked otthon, és add nevelö családhoz. menj ki külföldre. (anglia, olaszország, írország beengedi a munkavállaóka, németek osztrákok nem) és ha már van munkád amiböl magadat lakással el tudod tartani akkor hozd ki a gyerekedet is.

az utcán godolom nem akarsz gyerekkel a kezedben élni.

2008. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ok.

az utolso vàlaszolonak:

biztosan nem azért szülök babàt,mert nevelöszülöknek akarom adni(akàr csak àtmenetileg........)

akkor inkàbb elvetettem volna,de nem!!!

megtartom mindenàron,és hidd el nem az utcàn fogok megàllni vele.ha kell beàllok prostituàltnak,vagy bàrmi,de a babàt a kezemböl nem fogom kiadni.

nos most utolag sikerült utànajàrnom a dolgoknak:igenis ha megszülöm a babàt bàrhol,és bizonyitani tudom,hogy magyarorszàgon képtelen vagyok megélni,kötelesek befogadni.

sok pénzt nem adnak,ez igaz lakàst se biztos hogy külön lakàst kapok,söt àllampolgàrsàgom se lesz,viszont igenis kötelesek befogadni.

most indul az ügyem(szülés elött)svàjc,vagy svédorszàg lesz ahovà mehetek,és mindenféle munkaviszony nélkül fogadnak8persze ha a kicsi 2 évet betöltötte,azonnal munkàt kell vàllaljak.

ezt a magyar nagykövetség àltal tudtam ma meg.

mindenesetre köszönök minden vàlaszt

2008. aug. 11. 18:58
 8/18 tade ***** válasza:
90%
Szia. Itt Olaszorszagban 10 ev utan automatikusan felveheted az olasz allampolgarsagot...(de nem lehetsz kettos allampolgar)..Amugy meg itt, ha szules elott nincs ledolgozott min. 140 napod akkor egy centet sem adnak....sajnos....bar azt kell, hogy mondjam, hogy itt nagyon vedik a torvenyek a not es a gyereket....tobb joguk van mint a ferfiaknak....
2008. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

miért tartottad meg a babát, ha nincs miből eltartanod???

sztem nagyon felelőtlen vagy...

ha meg prosti leszel, akkor jogosan mondják majd a gyerekednek, h a ku... anyádat! milyen vicces, nem???

gratulálok

2008. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

de idiota az utolso vàlasz adoja!!!!!!!!!!!!!


teeeeeeeeeeeeeeeee

ki momdta hogy nincsen pénzem?

AZT az egyik vàlasz iroja gondolta,én meg csak rà vàlaszoltam,hogy ha tehàt ha nem lenne,akkor se adnàm be nevelöszülökhöz.

ha lennye egy csepp eszed is akkor elolvasnàd a fökérdést,és az alapjàn vàlaszolnàl.

az hogy külföldön akarok élni nem jelenti hogy a pénzhiànymiatt,hanem talàn mert nem ohajtom egy ilyen orszàgba szülni a gyarmekemet,ahol olyan lehengerlöen rosszakaratu emberk élnek mint te.............

ki vagy te?

mindegy,a lényeg hogy a vàlaszod annyit ért,mint nekem a wc-n a hasznàlt wc papir........

2008. aug. 13. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!