Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti kire szavasztok?...

Anyukák! Ti kire szavasztok? (ha elmentek szavazni)

Figyelt kérdés
csak kiváncsiságból kérdem.
2009. jún. 6. 10:57
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Én is ott leszek, és a Fideszre szavazok. Rossz és rosszabb közül lehet választani csak sajnos. :(
2009. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert szerintem van köze a gyerekekhez igenis.Azért tettem fel az egyéb kérdéseknél.Nekem eggyáltalán nem mindendegy hogy hogy alalkul az én és a gyerekeim jövője,és hogy magyar ország gazdasága javul-e hiszen ez ránk vetítődik ki. (gondolok itt gyes,családi,szoc pol, stb-re) De örülök hogy vannak olyan anyukák akik úgy gondolják hogy ennek semmi köze a gyerekekhez.Biztos nagyon sok pénzük van és nem érdekli őket hogy mennyi a gyes.jó nekik.
2009. jún. 7. 10:23
 13/16 A kérdező kommentje:
És amúgy meg ha valaki annyira azt gondolja hogy nem ide tartozik a kérdés,minek válaszol?Ha engem nem érdekel egy kérdés nem válaszolok rá.Ilyen egyszerű.Senki nem kéárte őket hogy olyan dolgot írjanak be ami nem a kérdésemre válasz.
2009. jún. 7. 10:24
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
Hát nincsen sok pénzünk,meg a gyesre is szükség van,de attól még leírhatom,hogy szerintem nem ide tartozik ez a kérde´s.Vagy nem???Akkor te pedig a válaszokat nem olvasd el...Már megbocsáss.....
2009. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Kedvesem, nem azt mondtam, hogy nem érdekel a dolog, hanem hogy nem ide tartozik! Erről az egymás zsebében turkálásról meg jó lenne már leszokni, hogy biztos annyi pénzük van, meg hasonló kirohanások. Asszem nem tetszene, ha annyi pénzből élnél, amennyiből én élek. De ettől még ez nem ide tartozik. Jó lenne, ha mindenkiben tudatosulna, hogy ez nem egy csevegős oldal, tehát attól még, hogy valaki anyuka, a politikai kérdéseit akkor se ide írja, hanem a politika topikba. Hidd el, akit a politika érdekel, az ott is meglátja, akit viszont nem, az nyilván nem nézi. Ez a topik arról szól, hogy a gyerekeinket hogy neveljük, nem arról, hogy melyik anyuka kire fog szavazni.
2009. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem eggyáltalán nem mindendegy hogy hogy alalkul az én és a gyerekeim jövője,és hogy magyar ország gazdasága javul-e hiszen ez ránk vetítődik ki. (gondolok itt gyes,családi,szoc pol, stb-re)"

Attól hogy most elmész szavazni arról,hogy ki dolgozzon az EU-nak,ezek a dolgok semmit nem fognak változni.Ezért mentek idáig olyan kevesen szavazni!Majd jövőre!Akkor az ország sorsáról "döntünk",de most nem.

2009. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!