Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hitler Zsidó volt?

Hitler Zsidó volt?

Figyelt kérdés
érveket és ellen érveket várok nem flamelést, köszönöm.

2012. márc. 4. 16:18
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

„Aki képes egy népet kiírtani”


Azt mondják, a kiirtásra ítélt nép is kiirtott már egy pár másikat történelme során.

Én nem tudom, mert nem voltam ott.

2012. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
És miért nem röhögték ki ,hogy te hülye vagy bazze ,nem ölünk meg mi senkit mert mi nem vagyunk gyilkosok és nekünk nem ártott az a zsidógyerek? Szóval nem csak az övé a felelősség ,követők nélkül csak egy töpszli ordítozó habókos lett volna akit bezárnak a diliházba..
2012. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
57%

persze, persze, nem CSAK az övé! Mindeni aki lőtt le embert az nem normális, diliházba és börtönbe való.


És azért engedelmeskedtek neki, mert hatalma volt.


Izrael pedig kizárólag önvédelemből indít válasz háborút. Az., hogy ők is írtottak ki más népEKET ráadásul.....nonszensz. Egyetlen egy népet sem bántottak mondom, csak is kizárólag önvédelemből...

És nem kell ott lenni a háborúban, ahhoz, hogy tudjuk, mi az ami megtörtént. Általában észre szokták venni ha 6millió ember "eltűnik".

Sajnos, ami volt, az volt...

2012. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%

„követők nélkül csak egy töpszli ordítozó habókos lett volna akit bezárnak a diliházba”

Amennyire tudom nem volt töpszli, abban az időben átlagos magasságúnak számított. Szerintem egy páran Napoleonnal keverik.


„Izrael pedig kizárólag önvédelemből indít válasz háborút.”

Remélem nem kell senkit figyelmeztetnem, hogy a zsidóság történelme nem 1948 május 14-én kezdődött.

Ellenkező esetben Hitlernek semmi köze nem lehetett hozzájuk.

2012. ápr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:

persze...nem kell.

Csak úgy értettem, hogy egyáltalán nem írtottak ki népeket!!

Ez egy abszurd állítás, aminek aztán semmi alapja nincs.

2012. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
Hitlert 150 ezer zsidó katona szolgálta a háború alatt ...
2012. ápr. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
Nem irtott ki senkit, ezt a hülyeséget honnan vettétek? Munka / fogoly - rábor minden oldaon volt, sőt, a szovjeteknél még sokkal keményebb, Szibériába, -40fokban kétkezi melót végezni egész nap... az elgázosítás meg satöbbi hülyeséget ne hozzátok ide, az csak propaganda. Az meg hogy egy ember meg öl egy másikat a világ legtermészetesebb dolga, régen fajfenntartás és természetes kiválasztódás miatt, jelenleg meg a pénzért...
2012. ápr. 16. 12:32
 28/57 anonim ***** válasza:
100%
1938-bam az év embere volt a TIME magazin szerint.
2012. ápr. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
75%
Az volt.
2012. ápr. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim válasza:
nem csak a neje volt (sztem nem volt neje de a mi sulinkba így tanítja a tanár ) zsidó.
2012. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!