Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hitler Zsidó volt?

Hitler Zsidó volt?

Figyelt kérdés
érveket és ellen érveket várok nem flamelést, köszönöm.

2012. márc. 4. 16:18
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
2012. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
51%

Én hiszek a reinkarnációban, de még abban is, hogy addig gyűlölöd a zsidókat, amíg a következő életedben zsidónak fogsz születni. Szívás ! :)

Itt jön az, hogy fogat fogért, szemet szemért. Hát megfogod tapasztalni, milyen zsidónak kirekesztettnek lenni.

Hogy Hitlernek kik voltak az ősei, ki nem sza..a le, egy állat volt, aki képes volt milliókat megbolondítani, másokat kiírtani

2012. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%
én olvastam erről egy tanulmányt, ami végig vezetette egészen a kérdéses pontig Hitler származását, és biztosra állította, hogy az hogy Hitler zsidó lett volna egy urban legend
2012. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:

„Hogy ki volt Hitler zsidó vagy nem, az élettársa az volt.”


Le vagy maradva. Ez már nem sláger.

2012. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

Valamiért tüzérségi lőtérnek nyilvánította a szülőfaluját, az ott lévő összes irattal együtt. Most lehet, hogy csak az osztálynapló tartalma volt kínos számára, de lehet, hogy inkább az anyakönyv. - kitudja??? Eddig senki, rajta kívül. Pedig az oroszok igen komoly kutató munkát végeztek a témában.


Amúgy egy kis biztos infó kedvenc írója Karl May volt, és amikor az elő könyvet elolvasta tőle eldöntötte nem fog többet sírni amikor az többi gyerek csoportosan megveri. A Hitlerré válás egyik fő eleme az NDK és Hitler közös kedvenc szerzője Karl May. ;-) És ez így igaz.

2012. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%

Ja Eva Braun viszont nem volt az. Sok zsidót hívtak Braunnak, de sok Braun nevű nem volt zsidó.


Attól, hogy valakit mondjuk Kunnak hívnak, még lehet Kohn de kun is a dédapja.

2012. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%

„Valamiért tüzérségi lőtérnek nyilvánította a szülőfaluját, az ott lévő összes irattal együtt.”


Ez különös. Éppen ezekben az években emelkedett meg robbanásszerűen a népesség.

2012. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%
a 39 40-es válaszokra:én nem hiszem ,hanem tudom hogy nem voltak gázkamrák. erről elolvastam minden könyvet.
2012. máj. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Nem. Amúgy svájci nigger volt, csak albínó és Ausztriába költözött család gyermeke. ;-)
2012. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim válasza:
Hitlernek voltak zsidó felmenői(de ezt ő se tudta),dns-ből állapították meg,de még vizsgálják az ügyet [link] ajánlom ezt az oldalt
2012. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!