Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért tudják ennyire zökkenőme...

Miért tudják ennyire zökkenőmentesen ledózerolni a Kossuth teret?

Figyelt kérdés

A tér északi részén kivágták az összes fát, a Károlyi szobrot a kis liget helyett már csak pusztaság veszi körül.


Hol vannak most a Védegylet aktivistái, akik pár éve a fákhoz láncolták magukat a Nagymező utcai fák megmentése érdekében? Ott óriási balhésorozat volt, és egy sokkal kisebb építkezést meg tudtak akadályozni.


Óriási tiltakozás volt pár margitszigeti fa kivásása miatt is az uszoda bővítésekor. Meg máshol is a városban nem lehet egy fát kivágni a nélkül, hogy ne vennék körül a tiltakozók.


Akkor itt miért nem tiltakozott senki még utólag se?


Itt látható a kép:


[link]



2012. márc. 6. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Tudod,most ez a legégetőbb dolog az országban, hogy visszaállítsák a 1944-es állapotot! Szánalmas!
2012. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen baromságokra mindig van pénz,főleg mikor spórolni kéne!
2012. márc. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Szánalmas, hogy mit művel a kormány!!!! Én nemcsak a fákat sajnálom, hanem a szobrokat is. Azok pont jó helyen vannak ott.

Nem értem, minek költenek ennyi pénzt az átépítésre, amikor hasznosabb dolgokra költenék a pénzt. Például pár éve arról álmodoztak, hogy Budapesten lehetne a 2020-as nyári olimpiai játék. Ez jó lett volna ugyan, de rengeteg pénz kell hozzá. És most meg erre a kib*szott átépítésre költik.


Aztán ott van a CET, az üvegbálna. Felépítették, de nem adták át. Úgy láttam, hogy a tetején hiányzik néhány üveglap. Valószínűleg beszakadt...



SZÉGYEN amit csinálnak ezek! A szüleik nem tanították meg őket erre????

2012. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!