Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez a magyar valóság?

Ez a magyar valóság?

Figyelt kérdés

Én gyakorlatilag sose nézek TV2-őt, de ma este véletlenül rossz gombot nyomtam. Ment a tények, és ottmaradtam. Szörnyű dolgokat mutattak Bagról (Aszód mellett van). Egy egyedül élő idős asszony zokogva panaszkodott, hogy nem bír tovább élni. A "szomszédai" állandóan bejárkálnak hozzá, és mindenét elviszik, zaklatják, megalázzák, téglával dobálják az ablakát. Egyszer egy másodpercen múlott, hogy agyon nem csapták. Összesen 47-szer mentek be hozzá, és elvitték az edényeit, az ágyneműjét, az ételeit, a hűtőjét, a még forró kályháját, a szőnyegbe taposták a frissen főtt ebédjét stb. Rendszeresen ez történik, és nem tud semmit tenni. A polgármesteri hivatal, a rendőrség, a polgárőrség próbálkozik, de nem lehetnek mindig ott.


Többen ugyanerre panaszkodtak a környékről, hozzájuk is 40-50-szer betörtek, csak talán annyival jobb a helyzetük, hogy ők még ketten vannak. De mindenki menekülne, csak nincs hova. A néni azért fordult a TV2-höz, hogy mentse ki valaki, mert nem bír ott tovább élni, a házat eladni nem lehet.


Az elkövetők a közelben élő cigányok közül kerülnek ki, többnyire gyerekkorúak, vagy fiatalok. Többször elkapták őket a rendőrök, de mivel nem büntethetők, vagy elenyésző a büntetés, folytatják tovább. A cigányokat is megkérdezték, de vagy közönyösen, vagy agresszíven elhárították a kérdést.



2012. ápr. 15. 20:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Barátkozz meg a gondolattal, hogy a cigányok átveszik a hatalmat és eltapossák a magyarokat.A fos vezetők meg nem tesznek semmit.
2012. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%
Nesze nektek Fidesz kormány.
2012. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%

Ez egy nyíltan rasszista kérdés, hiszen a cigányokról mindenki tudja, hogy milyen művelt, dolgos, erényes, erkölcsös népek.


Biztos az öreg rasszista néni provokálta őket, mert ezek a magyarok már csak ilyen intoleráns fajgyűlölő bagázs.

2012. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
28%
én nem vagyok "libis" de nem hinném, hogy a tv2-re kéne hagyatkoznod miután lehazudják a csillagokat is az égről már lassan
2012. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezt nem tűnt nekem hazugságnak. (A panaszkodók szeméből valódi könny csordult.) Csodálkoztam is, hogy nem egy "világsztár" pattanásaival, egy kétfarkú kiskutyával, vagy valami más szenzációval foglalkoznak, mint általában.
2012. ápr. 15. 20:50
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos Magyarország szégyenné válik.Állatokat többre tartják mint az embert.
2012. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
25%
Biztos vannak ilyen vidékei Magyarországnak, ahol ez a mindennapi valóság. Én is azt gondolom, hogy ezt a fajta bűnözést meg kell fékezni, törvénnyel, magánerővel, bármivel. Igen, pont azokat az elkövető gyerekeket/felnőtteket kell elkapni, akik ezeket csinálják. De azért, mert vannak bűnöző cigányok, nem utálok minden cigányt. Az harcos cigánygyűlölőket sem tartom többre érdemesnek, mint a bűnöző cigánygyerekeket. Az embergyűlölőket is el kellene kapni és kiverni a fogukat.
2012. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
15%

"Nesze nektek Fidesz kormány."


Fogjuk már a fideszre ami a kommunisták hibája!

2012. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Te szegény kilencedik, ennek, ami ide van írva, mi a köze a kommunistákhoz? A cigányok talán kommunisták?
2012. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
Az összes tetű hibája, akiknek csak annyira futotta a nagy rendteremtési ambícióból, hogy nem lehet büntetni kölyköt, akármit csinál, és még tenyésztették is őket, mert több purdé = több segíly. Rendfenntartó erők meg minek, a cigány azt csinál, amit csak akar, ha meg nem tetszik, biztos rasszista vagy.
2012. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!