Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy kell rendesen pörgetni...

Hogy kell rendesen pörgetni ping-pongban?

Figyelt kérdés
Próbálgatom tenyeressel/fonákkal is pörögve is pattan át a másik asztalra de sajnos normálisan pattan tovább ergó nem jó. Egyetlen amivel tudok pörgetni az a nyesés. Ezért kérek tanácsot hogy tenyeressel/fonákkal h-an kell pörgetni.
2009. jún. 27. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
És mi köze a politikához?
2009. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi köze a politikához, csak véletlenül rossz helyre írta. velem is előfordult már.
2009. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magyarázni az a baj nehéz, ezt mutatni lenne jó :)

Szerváknál szoktam ezt használni, vagy ha lassan ütik vissza. Talán úgy lehetne elmagyarázni ezt, mondjuk tenyeresnél, hogy végig gördül szinte az ütőn a labda, amihez kötődik egy csukló mozdulat, tehát úgy néz ki, hogy kivágod a csuklód, nem tudom más hogy szokta ezt, de én így érzem a legjobbnak, hogy csuklóból játszom le ezeket. Mondjuk érzéssel kell ezt csinálni. A fonáknál is dettó ez van a csukló technika. Nem tudom hasznos infó volt-e, de próbáltam valahogy leírni.:)

2009. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne izéljetek!

Ping-pong <==> politika.

Ide illik, nem félre nyomta, direkt akarta ide írni - szerintem.

Már csak az a kérdés, hogy a kínai vagy melyik ping-pongra gondolt.

2009. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedvales Kerdezo!

Menj el egy jo edzohoz, es o megmutatja :D

2013. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!