Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tűzoltóságon önkéntes munka?

Tűzoltóságon önkéntes munka?

Figyelt kérdés
Először is bocsi, tudom, hogy nem ide való a kérdés, de máshova nem tudtam rakni. Az lenne a kérdésem, hogy a tűzoltóságon önkéntes munkát lehetne-e vállalni így nyárra? Nem kell érte fizetség, meg semmi, csak a tűzoltóságon legyen valami kis munka, esetleg takarítani segíteni, vagy rendbetenni valamit, vagy bármi. Tudom, hogy a fiúk bent megcsinálnak mindent, de segítenék nekik "megkönnyíteni a napjaikat". :) Nagyon kötődöm a tűzoltósághoz és a tűzoltókhoz. Lány vagyok, ezért tudom hogy fura, de tűzoltós álmokat szövögetek elég komolyan, szóval jó lenne egy ilyen kis "munka". :) Meg ugye most van ez az "érettségi előtt 50óra önkéntes munka" és esetleg itt tudnék belőle ledolgozni ezzel. Nagyon jó lenne egy ilyen lehetőség, csak nem tudom, hogy van-e. Szentesi vagyok (ha ezzel segítenék pár válaszolónak) 14 éves és mint már említettem lány. :) Köszönöm a segítséget!
2012. jún. 17. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Nézd, szerintem itt ezt aligha fogja neked megmondani bárki.

A legtisztább, ha bemész a helyi tűzoltóságra,és ott az egyik ottani tűzoltótisztnek elmondod, hogy nagyon szívesen segítenél,életed nagy álma a tűzoltósági munka, pénzt nem kérsz(ez szerintem különösen vonzó a mai világban), nem kell bejelenteni meg semmi, és adjanak valami munkát.


Ha látják, hogy jól csinálod, lelkes vagy, szereted csinálni,akkor kaphatsz ott más munkát, adott esetben pedig hosszútávú foglalkoztatás is lehetséges lehet.

2012. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maximum rohangálhatsz az utcán üvöltve, hogy "Tűz! Tűz!" ha tüzet látsz.
2012. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első! Nagyon szépen köszönöm a válaszod, meg fogom érdeklődni! :)

Esetleg ha van valakinek még ötlete írjon nyugodtan.

2012. jún. 20. 14:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Anyukám azt mondja, hogy úgy sincs ilyesmi munka, meg hogy 16 éven alul még csak fel se vehetnek, mert annyi ellenőrzés van és civil személy oda így nem mehet, stb. Valaki mondana ennél többet? :)
2012. júl. 18. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!