Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen emberek a perzsák, és...

Kovács Pistike01 kérdése:

Milyen emberek a perzsák, és hogy viszonyulnak hozzánk magyarokhoz?

Figyelt kérdés

Állítólag nem olyanok, mint sokan hiszik, hanem egészen barátságos emberek, és a nők sincsenek elnyomva náluk a hiedelmekkel ellentétben, sőt...


[link]


Szívesen ismerkednék irániakkal, csak fogalmam sincs hogyan és hol.


2012. aug. 14. 09:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Mindig azt hozod fel hogy nemi erőszakért kivégzik az embereket. Ami szerinted rendben is van, de ALKOHOLFOGYASZTÁSért is kivégzik az embereket!!!
2012. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Utánaolvastam egy kicsit: nincs gyülekezési jog, szólásszabadság, végletekig cenzúrázott internet, és rekorderek a fogvatartott újságírók számában.


De mielőtt félreértenél nincs bajom az irániakkal, az iráni politikával van bajom. Értelmes, jóérzésű emberek nyilván Iránban is vannak, és menekülnek százezer számra onnan.

2012. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom az iszlámmal pár arab ismerős diákszervezeten keresztül, egy család akik félig arabok és részben éltek ott valamint egy testvérpár(fiú-lány) akik arab országban tanultak 7 évig(álsuli vége aztán középsuli, bár az angol tipusú).


Most talán hagynám is az ekhte arab csaj véleményét aki azt mondta hogy soha arab pasit és soha arab jogot nem akar!!!


De az elmondásuk sokban hasonlított a cikkre ahol bizony nagyon nem szépnek és jónak festik le Iránban a nők helyzetét!

És aki meg olvassa a kérdező kommentjeit az azt hiheti hogy a cikkben csupa szép és jó van leírva miközben baromira nem! Sőt!!!!


Kérdező!

Keressél egy cikket ami alátámasztja a véleményed de ez így elég fura hogy az állításod és a cikk homlokegyenest más véleményen van!


Szerintem olvasd el a cikket...

2012. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

KEdves kerdezo! NEzd meg, hogy melyik vallasnak a kovetoik? Iszlam orszag, van szinni es sieta, s az utobbi az, aminek az iraniak kovetnek, gyakorolnak! TEhat ezert tudnodd kell azt, h ogy a jog, az orszag politikaja is ehhez alkalmazkodik, ami azt jelenti, hogy ha lop egy ember, annak levagjak a kezet, a hazassagtoresert a not megkovezik, de ez a gyakorlatban, most 2012-ben ervenyes torveny!

Nagyon sok mindent irnak valoban, de talan utazz el, es nezd, tapasztald meg, hogy hogyan elnek ott az emberek, s akkor fogod megerteni aztis, hogy miert menekulnek el onnan, mivel nagyon sokat hatat forditanak ennek a rendszernek, mert ellene tenni nem tudnak!

2012. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Egy dolog biztos: Egyetlen nyelv van a magyaron kívül, ahol a magyar szót ugyanúgy mondják mint mi, ez pedig az iráni.
2012. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Jah értem!


Tehát te egy jobbikos vagy aki így akarja bizonygatni hogy mekkora rokoni nép az iráni és mekkora barátunknak kéne tartani!!


Nah így más világos hogy miért maszatolsz ennyit...

2012. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Jobbikos, de te viszont tudatlan vagy!
2012. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Ki vagyok?!


"Nem vagyok Jobbikos, de te viszont tudatlan vagy!"


A kérdezőnek írtam de oda se neki...

Jó lehet úgy olvasgatni minden kérdést hogy az egész világ körülötted forog és csak neked válaszolhat mindenki...


További szép estét az énközpontú világodban...

2012. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Eléggé sokat írogattál nekem mostanában, ezért gondoltam, hogy nekem írod. Elnézést, ha megsértettem lelkivilágodat :)
2012. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ma olvastam, hogy Iránban leépítik az internetet. Az ország csak egy saját, belső intranetet fog használni. Hát, remek fiúk a perzsák. (((
2012. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!