Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok miért utálják...

A magyarok miért utálják annyira a szlovákokat?

Figyelt kérdés
miért én nem értem románokat,szlovákokat,osztrákokat,németeket miért ? A történelem miatt ?

2012. aug. 17. 21:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

"amúgy ti is utáljátok a cigányokat akkor mért baj ha ők is utálják a kissebséget ?"


Azért, mert a cigányokat senki nem hívta ide. A felvidéki magyarok nem önszántukból kerültek határon kívülre.

2012. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem utálja a szlovákokat. Miért is utálnánk, nem ismerek egyet sem. Viszont a a magyargyűlölő Slota és a többiek magyarellenes hőbörgései miatt senkinek nem lesznek szimpatikusabbak a szlovákok.
2012. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes, mert én inkább a fordítottjával találkozom. Nem magyarok verik a szlovákokat, hanem szlovák nacionalisták verik a magyarokat. Romániában sem a székely veri a románt, hanem fordítva. Szerbiában ugyanígy.


Az sem szimpatikus, hogy 90-100% magyar lakta területeken (Kelet-Szlovákiában) minden csak szlovákul van kiírva. Ez nem pont az bizonyítja, hogy a szlovákok utálják a magyarokat?

2012. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
90%
Trianon miatt utálja a magyar minden olyan országot aki ellopott tőlünk valamit...
2012. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
sok ottani politikus magyarellenes politikája miatt, de csak a politikusokat
2012. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%

és persze ne feledkezzünk meg a franciákról sem!tulajdon képen ők osztották fel Magyarországot.a fő probléma az,h a románok,szlovákok és a szerbek fölöslegesen bántják a magyart.miért nem tudnak olyanok lenni mint a szlovének v a horvátok?tudtommal,ott nincsenek nemzetiségi viták,jól elélnek egymás mellett az emberek.

7. voltam

2012. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszi
2012. aug. 19. 11:20
 18/20 anonim ***** válasza:
A németeket nem utáljuk sőt a németek ,,szeretnek minket'' mert anno a rendszerváltáskor segítettünk kelet-németeknek átjutni Németország felé
2012. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%
Tegnap még azt sem tudtad, hogy valójában ki vagy! Most meg már ócsárolod a magyarokat? Elmégy te a 3,14csába!
2012. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ez kérdés te majom
2012. szept. 17. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!