Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Ide tart...

Mit gondoltok erről? Ide tart a világunk?


2012. aug. 21. 17:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Én se tudom minek vitázok birkákkal.Talán arra várok "hogy valaki végre megtudjon cáfolni egy értelmes,logikus érvvel de ez eddig valami oknál fogva senkinek sem sikerült eddig,ahelyett inkább jelentettek a moderátornak :"


És amint előhozakodik valaki eggyel leléptek és egy másik topicnál ripacskodnak ezzel tovább.

Milliószor ki lett fejtve,csak használd kellene a keresőt,ha érvekre vagy kíváncsi.


Egy végezetül egy érv is hogy egy hatalmas lelki orgazmusban részesítselek :

Erről a szupertitkos világkormányról aki feltűnés nélkül és igen gördülékenyen kormányozza a világot,hogyan nyerhet bármelyik pincelakó a terveikbe teljes betekintést ha egyszer titkolják?

2012. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ne személyeskedjünk, ha kérhetem. Én sem soha a személyetek ellen szóltam.

"Tehát bármi ami a suliban tanítottak ellen szól az már marhaság?Arra nem gondoltál esetleg hogy az állam direkt félre vezetett hogy ilyen buta birka embert faragjanak belőled aki képtelen saját maga gondolkodni?"


Ami ennyire ellentmond a józan észnek, az márpedig marhaság. Még nem gondolkoztam rajta, hogy direkt félrevezetett volna az állam mindenkit, de kétlem, hogy így lenne. De ha félre is vezettek volna, és birka lennék, aki nem tud gondolkodni, akkor hogyan lehetek sikeres a munkámban? És a főnököm is? És a helyi és a külföldi cégvezetés is? Igenis kell gondolkodni, döntéseket hozni, hiszen egy nagy cég életére vagyunk hatással a döntéseinkkel. (igen, multi)


Tehát nem jogos a birkázás, egyáltalán. Ellentmondtok a közgazdasági alapelvekkel, egy vállalat gazdaságos működési elvével, a profit elérésével, a termelési tényezők megfelelő kihasználásával, főleg nemzetközi szinten.


Mesélj, min munkálkodtok? Miből érzitek, hogy szorul a hurok? Milyen igazságot nem tudunk kezelni? Hogy a titkos háttérhatalom magába szippantja a világot? Ha annyira titkos, ti hogyan tudtok róla? És mit tesztek ellene?

2012. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#11


"És amint előhozakodik valaki eggyel leléptek és egy másik topicnál ripacskodnak ezzel tovább."


Hát ezt besz*ptad mert én nem ilyen vagyok :D


"Milliószor ki lett fejtve,csak használd kellene a keresőt,ha érvekre vagy kíváncsi."


Persze csak nem mindegy hogy milyen forrást olvasunk és hol,egy fidesz bérenc oldalon vagy egy párt független oldalon :D


"Erről a szupertitkos világkormányról aki feltűnés nélkül és igen gördülékenyen kormányozza a világot,hogyan nyerhet bármelyik pincelakó a terveikbe teljes betekintést ha egyszer titkolják?"


Sikoltozik a tudatlanság ebben a mondatodban.Annyira látszik hogy halvány lila fingod sincs az egészről,csak hallottál fél mondatot valamelyik összeesküvés elméletről és rögtön azt hoszed hogy mennyire okos vagy közben meg annyira de annyira birka vagy hogy az már hihetetlen


Na jó akkor kezdjük


"hogyan nyerhet bármelyik pincelakó a terveikbe teljes betekintést"


Hihetetlen hogy egy ennyire tudatlan ember vitatkozik egy olyan témában amiről semmit se tud.Sajnálattal közlöm hogy ezek az emberek nem pincelakók.Rengeteg SZAKEMBER van megbizonyosodva arról hogy a háttérben gonosz összeesküvés megy végbe bizonyítékokkal,forrásokkal támasztják alá az igazukat akik nem diliházban szerezték a diplomáikat hanem EGYETEMEKEN és bizony vannak jónéhányan akik tudósok és professzorok


Ez csak ilyen alap felvilágosítás volt számodra most pedig visszatérve a kérdésedre


"Erről a szupertitkos világkormányról aki feltűnés nélkül és igen gördülékenyen kormányozza a világot,hogyan nyerhet bármelyik pincelakó a terveikbe teljes betekintést ha egyszer titkolják?"


Csak azoknak nem tűnik fel a ténykedésük akik teljesen átvannak manipulálva zombivá mint például te.Nyilvánvalóan álcázniuk kell valahogyan a ténykedésüket de ezt nem mindenki veszi be.Annyi jel van pedig ami arra utalhat hogy valóban ezt a tevret akarják megvalósítani azonban ez annyira hihetetlennek tűnik hogy az emberek tényleg nem fogják elhinni.Nem is igazán titkolják hanem álcázzák a terveiket.Egy titkostársaság nem ettől titkos,hanem attól hogy nem nagyon vagy abszolút nem mutatkoznak a nyilvánosság előtt (Ott van például a Bilderberg csoport.Érdekes a hivatalos média olyankor nincs ott amikor titkos találkozóra összegyűlnek és semmit sem árulnak el hogy miket tervezgettek.Ha önkéntesek nem vették volna fel őket videókamerára szerintem az emberek igen nagy többsége nem is látta volna az arcukat sem) Helyette inkább bűnbakokat,úgymond bábukat raknak ki az emberiség elé hogy legyen kit hibáztatni miközben valójában ők irányítanak mindent.És lemerem fogadni hogy még a Bilderberg csoport fölött is van egy még komolyabb csoport viszont ők már annyira titkosak hogy lehetetlen bármilyen infot is kideríteni róluk,na éppen ezért titkos társaságok mivel a háttérből irányítanak észrevétlenül,de NEM maga a folyamat észrevétlen.Vannak olyan dolgok amikből lehet következtetni hogy mik fognak történni és miért csinálták azokat stb


Ez egy nagyon összetett dolog így ha tényleg halvány lila gőzöd sincs az egészről akkor inkább ne is szállj velem vitába mert ez nem 1-2 perces téma.Én nekem hetekre volt szükségem hogy legalább valamennyire tisztában legyek a dolgokkal,de nekem sem időm se energiám nincs arra hogy mindent 100%-san átolvassak,megnézzek stb


#12


"Ami ennyire ellentmond a józan észnek, az márpedig marhaság."


Mint például?


"Még nem gondolkoztam rajta, hogy direkt félrevezetett volna az állam mindenkit, de kétlem, hogy így lenne."


Persze,miért tennék hisz ők olyan jó lelkűek :)


"De ha félre is vezettek volna, és birka lennék, aki nem tud gondolkodni, akkor hogyan lehetek sikeres a munkámban? És a főnököm is? És a helyi és a külföldi cégvezetés is? Igenis kell gondolkodni, döntéseket hozni, hiszen egy nagy cég életére vagyunk hatással a döntéseinkkel. (igen, multi)"


Attól hogy valaki jó a szakmájában még nem jelenti azt hogy ne lenne birka mivel az állam és a média ennek ellenére is tudja butítani,hülyíteni,manipulálni.


LOL gondoltam hogy valamilyen zsidóbérenc lehetsz,végülis majdnem eltaláltam :D Így könnyű pampogni és lébucolni egész nap a számítógép előtt miközben degeszre keresed magadat a semmit tevéssel,gondolom valamelyik irodában rohadsz és semmi komolyabb dolgod nincsen.Próbálnál megélni egy magyar vállalkozónál mindenféle protekció nélkül na akkor kíváncsi lennék mi lenne a véleményed de így nagy a szád hogy egy multiban "dolgozol" az ilyen léhűtők kapják a sok fizetést aki meg keméyen dolgozik az nem kap egy vasat se.Erre vagytok büszkék? :D Na az ilyeneket nevezem hazaárulóknak akik védik azokat a cégeket amik tönkre teszik az országot.


"Ellentmondtok a közgazdasági alapelvekkel, egy vállalat gazdaságos működési elvével, a profit elérésével, a termelési tényezők megfelelő kihasználásával, főleg nemzetközi szinten."


Bla bla bla de már megint nem mondassz példát


"Mesélj, min munkálkodtok? Miből érzitek, hogy szorul a hurok?"


Tudod nem mindenkinek adatik meg hogy multikba "dolgozzon" léhűtőként,sokan éhbérért dolgoznak keményebben mint ti léhűtők együttvéve,nem mindenki dolgozhat zsidóknak.


"Ha annyira titkos, ti hogyan tudtok róla? És mit tesztek ellene?"


Fentebb megírtam a választ.Ellene tenni nem sokat tudunk ilyen kevesen mivel a többség teljesen el van butítva


Egyébként vicces hogy idehívtad a 66%-os haverodat mert egyedül kevésnek érezted magad ellenem :D Ezt észrevettem hogy a másik topikban is odahívtad őt :D Gondolom sírva rohantál hozzá hogy jöjjön már és segítsen neked de még ígyis kevesek vagytok ellenem :D Hívjatok még több embert mert ez így még mindig nem fair helyzet :D

2012. aug. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem gondoltam, hogy ennyi viszályt okozok ezzel a kérdéssel. Amióta rájöttem erre sokkal érthetőbb az ami történik körülöttünk. Nem vagyok szakértője a politikának, de szerintem ez megy végbe.
2012. aug. 23. 08:44
 15/20 anonim ***** válasza:

Saját magad szolgálatatod a példákat, mind az önmagaddal való ellentmondásra, mind a gazdasági alapelvekkel való szembeszállásra.


A titkos csoportok, amiket egy még titkosabb csoport irányít, és nincs ott a média. Hát persze, hiszen titkosak, ha egyáltalán léteznek. De te tudod. Van információforrásod. Gratulálok! Ugyan milyen szakember bizonyította ezt be? Összeesküvés-szakember? Én is egyetemen szereztem a diplomámat, nem diliházban, hogy a saját szóhasználatodhoz igazodjak.


Aztán, az állam félreoktatott mindenkit. Hát persze, mindenhol az egész világon. Még téged is, hiszen neked is kellett valamilyen iskolába járnod. Vagy te mást olvastál a sorok között? Érdekes módon én tudom hasznosítani a különböző iskolákban tanultakat a munkában és a magánéletben is.


Igen, multinál dolgozom. Dolgoztam magyar vállalkozásnál is, de már lassan 10 éve multinál vagyok. Miért tennék tönkre az országot? Amikor magyar embereket alkalmaznak Magyarországon, magyar forintot adnak nekik fizetésként, amit szintén itthon tudunk elkölteni. Fizetik a dolgozók után az adót, járulékokat. Nincs mutyizás, mint az általad hangoztatott magyar vállalkozóknál. Nem véletlenül vannak ott a központjaink és gyáraink, ahol vannak. Ez a termelési tényezők kihasználása, hogy nyereségesek legyünk, amit aztán vissza tudunk forgatni, vagy éppenséggel bért fizetni belőle.


Fogalmad sincs, hogy hol és milyen munkát végzek, de csak léhűtő hazaáruló zsidóbérenc lehetek, ez aztán a hozzáállás. Ezek után ne csodálkozz, hogy nem vesz komolyan senki.


Nekem mindegy is, hogy minek gondolsz, lehetek birka, tehén vagy denevér, tök mindegy. Saját magamnak köszönhetem, amit elértem, nincs szükségem arra, hogy másokat hibáztassak, amiért valakinek valami szar, és összeesküvéselméletekben találjam meg azt, ami miatt nem boldogulnék. Tényleg szomorú, hogy idáig jutottunk. De részemről itt be is fejezném, nem akarok több soha nem látott titkos társaságról vitázni, agyrém az egész.


Azért időnként tájékoztass majd minket, hogy hogy áll a küzdelem :)

2012. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Hát ezt besz*ptad mert én nem ilyen vagyok :D"


Mind ezt mondja.


"Persze csak nem mindegy hogy milyen forrást olvasunk és hol,egy fidesz bérenc oldalon vagy egy párt független oldalon :D"


A Fidesz bérencek is árnyékkormányoznak meg ballibsi pénzügyi köröket emlegetnek,ezzel melléfogtál.

Lapoz át pár közgáz könyvet és meglátod miért marhaság a háttérhatalom mese.



"Sikoltozik a tudatlanság ebben a mondatodban.Annyira látszik hogy halvány lila fingod sincs az egészről,csak hallottál fél mondatot valamelyik összeesküvés elméletről és rögtön azt hoszed hogy mennyire okos vagy közben meg annyira de annyira birka vagy hogy az már hihetetlen"


Hidd el hallottam/olvastam már eleget belőlük.



"Hihetetlen hogy egy ennyire tudatlan ember vitatkozik egy olyan témában amiről semmit se tud.Sajnálattal közlöm hogy ezek az emberek nem pincelakók.Rengeteg SZAKEMBER van megbizonyosodva arról hogy a háttérben gonosz összeesküvés megy végbe bizonyítékokkal,forrásokkal támasztják alá az igazukat akik nem diliházban szerezték a diplomáikat hanem EGYETEMEKEN és bizony vannak jónéhányan akik tudósok és professzorok"


A jó öreg tekintélyre hivatkozás... ezt annyival elütném hogy még sokkal több SZAKEMBER akik nem diliházban hanem EGYETEMEKEN és köztük is jópár professzor akad.


Másrészt a szakmaiságuk is erősen megkérdőjelezhető. az egyik legismertebb magyar humbugterjesztő közgazdásszal kezdeném Bogár Lacival.

Ne haragudjál de egy olyan embert aki a monetáris válságot Európa szakrális értékeinek elhalványodásával magyarázza ,egyszerűen nem lehet komolyan venni.


A magyaroknál van még egy másik alfaj is a Bayer Zsolt félék.Az ilyenek kellő pénzért a húsvéti nyuszit is hibáztatnák a világ történései miatt.


A külföldi főleg amcsi "szakemberek" pedig vagy nincs végzettsége vagy a különböző nevetséges elméleteket is felkarol (pl. a közeledő UFO invázió).


De ezzel nem oldottad fel a problémát ,hogyan terjeszthetik ezek a "szakemberek" mégis az igazságot?

Vagy ha már úgyis mindegy a hatalomnak hogy tud róla az emberiség vagy sem ,akkor meg mi a fennért hirdetik az igét ?

Netalán a bűnös rendszert kihasználva a hiszékeny barmokról lehúzzák ők is a sápot?



"Csak azoknak nem tűnik fel a ténykedésük akik teljesen átvannak manipulálva zombivá mint például te."


Meg annak a maradék 5 milliárd embernek aki ezekről a marhaságokról soha a büdös életben még nem is hallott.


Esetleg azt is megtudnád magyarázni hogy azok közül akik ismerik miért (főleg de nem kizárólagosan) tanulatlan fogalmazni,alapvető logikai összefüggéseket felismerni képtelen helyesírást hírből sem ismerő tahók vannak az igazság birtokában.(Ezt a GYK ,vagy bármilyen szélsőséges oldal ékesen bizonyítja)


"Nyilvánvalóan álcázniuk kell valahogyan a ténykedésüket de ezt nem mindenki veszi be.Annyi jel van pedig ami arra utalhat hogy valóban ezt a tevret akarják megvalósítani azonban ez annyira hihetetlennek tűnik hogy az emberek tényleg nem fogják elhinni."


Tudod a legtöbb hihetetlen dolog nem igaz. A jelek megint csak igen érdekesek.

Egyszerű (negatív) történések amit kényszeresen összefüggésbe helyeznek vele,ez a konetósok jelrendszere.


Például a sok idióta rögtön a geológia csodafegyverre ( ismertebb nevén a HAARP sarki fény kutató pár megawattos rendszer) gyanakodott a Fukushimai katasztrófánál ,mert egy törésvonalon ugye elképzelhetetlen egy nagyobb földrengés.

Végülis ez is egyfajta istenhit. Mindenért a láthatatlan Háttérhatalom a felelős.


"(Ott van például a Bilderberg csoport.Érdekes a hivatalos média olyankor nincs ott amikor titkos találkozóra összegyűlnek és semmit sem árulnak el hogy miket tervezgettek."


Gondolom beszélgetni sztorizgatni elképzelhetetlen hogy összejárjanak,mert az ő életük kizárólag 24/7 a a dohány támogatásából illetve az emberek életét megkeserítő intézkedések kiagyalásából áll.


Amiért a különböző celebek sem szeretik hogy riporterek és kamerák lihegnek a sarkukban,sőt megkockáztatom te sem szeretnéd ha miközben a barátaiddal beszélgetsz minimum egy komplett stáb betörjön és a lélegzetvételedet is lefilmezni. biztos a Britney Spears és még a náluk retardáltabb celebek is világuralmi törekvéseket dédelgetnek sőt még te is a barátaiddal.



"Ha önkéntesek nem vették volna fel őket videókamerára szerintem az emberek igen nagy többsége nem is látta volna az arcukat sem) Helyette inkább bűnbakokat,úgymond bábukat raknak ki az emberiség elé hogy legyen kit hibáztatni miközben valójában ők irányítanak mindent."



Hát persze még véletlenül sem... Valahogy nagyon emlékeztet engem az abszolutizmusra amikor a Császár csak a Isten által rángatott báb volt a nép meggyőződése szerint és az uralkodó csak Isten óhajára cselekedet jót vagy (inkább) rosszat.


Aki ebben kételkedett az eretnek volt.


"És lemerem fogadni hogy még a Bilderberg csoport fölött is van egy még komolyabb csoport viszont ők már annyira titkosak hogy lehetetlen bármilyen infot is kideríteni róluk,na éppen ezért titkos társaságok mivel a háttérből irányítanak észrevétlenül,de NEM maga a folyamat észrevétlen."


Klasszikus istenkép van a végtelen égbenyúló piramis rajta az egyre méltóságteljesebb szolgák és valahol a messzi homályban ott lakozik a Hatalom.



"Ez egy nagyon összetett dolog így ha tényleg halvány lila gőzöd sincs az egészről akkor inkább ne is szállj velem vitába mert ez nem 1-2 perces téma."


Nem is 1-2 perces de a konetósok teszik azzá pár ébresztővideó zsebfüzetecske segítségével.


"Én nekem hetekre volt szükségem hogy legalább valamennyire tisztában legyek a dolgokkal,de nekem sem időm se energiám nincs arra hogy mindent 100%-san átolvassak,megnézzek stb"


Jobb helyeken pl.egyetemeken ez évekig tart,és még akkor sem nyilatkoztatnak ki roppant magabiztosan ilyen marhaságokat

2012. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#15


"A titkos csoportok, amiket egy még titkosabb csoport irányít, és nincs ott a média. Hát persze, hiszen titkosak, ha egyáltalán léteznek. De te tudod. Van információforrásod. Gratulálok! Ugyan milyen szakember bizonyította ezt be? Összeesküvés-szakember? Én is egyetemen szereztem a diplomámat, nem diliházban, hogy a saját szóhasználatodhoz igazodjak. "


Mégegyszer mondom,ne makogjál bele abba a vitába amelyiket a másik válaszolóval folytatok,nincs kedvem leírni kétszer ugyanazt mindkettőtök számára,foglalkozz inkább a saját részeddel


"Aztán, az állam félreoktatott mindenkit. Hát persze, mindenhol az egész világon. Még téged is, hiszen neked is kellett valamilyen iskolába járnod. Vagy te mást olvastál a sorok között? Érdekes módon én tudom hasznosítani a különböző iskolákban tanultakat a munkában és a magánéletben is. "


Igen,engem is de én legalább bevallom nem úgy mint te aki túl arrogáns ahhoz hogy bevallja.Nem győzöm mondani hogy nem a munkáddal kapcsolatban vezetnek félre,hanem a gondolkodásmóddal.Felfogtad végre?Nem azzal van a probléma hogy a magyarok többsége nem tudja hasznosítani az iskolában tanultakat a saját szakmájukban,erről szó sincs.Már miért lenne az állam érdeke az hogy senki se értsen a szakmájához?


"Miért tennék tönkre az országot? Amikor magyar embereket alkalmaznak Magyarországon, magyar forintot adnak nekik fizetésként, amit szintén itthon tudunk elkölteni. Fizetik a dolgozók után az adót, járulékokat"


Az egy dolog hogy a magyar alkalmazottaknak adnak fizetést de akkor is rengeteg pénz kimegy külföldre.Persze hogy fizetik az adót,járulékot stb amikor hatalmas kedvezményeket/támogatásokat kapnak.Persze a multik jók rövidtávra de hosszútávra az ország halálát okozzák.Nem az a baj hogy vannak multik Magyarországon hanem hogy ennyire sok van belőlük,ez nem tesz jót egyáltalán az országnak.Nagyon függünk tőlük ez a nagy baj!Mi lenne ha kimennének?Na akkor megnézhetnénk magunkat!


"Fogalmad sincs, hogy hol és milyen munkát végzek, de csak léhűtő hazaáruló zsidóbérenc lehetek, ez aztán a hozzáállás. Ezek után ne csodálkozz, hogy nem vesz komolyan senki."


Ummm nem tudom hogy mit csinálsz a délelőtti órákban akkor,nem kéne "keményen" dolgoznod?Hisz hétköznap van.Akkor csak a gép előtt döglesz nem?


"Saját magamnak köszönhetem, amit elértem, nincs szükségem arra, hogy másokat hibáztassak"


Persze még a protekciósok is ezt szokták mondani,még jóhogy nem hibáztatsz mást amikor multiban dolgozol.Ez olyan mintha Orbán idejönne és mondaná hogy nem tudja mi baja van a szegény embereknek,persze hogy nem tudja ennyi fizetéssel könnyű beszélni


"amiért valakinek valami szar, és összeesküvéselméletekben találjam meg azt, ami miatt nem boldogulnék."


Nem kell ahhoz összeesküvés elmélet hogy az ember rájöjjön itt valami nincs rendben.Én már előtte gondoltam hogy valami itt bűzlik,de azért hogy ennyire azt nem gondoltam volna


#16


"A Fidesz bérencek is árnyékkormányoznak meg ballibsi pénzügyi köröket emlegetnek,ezzel melléfogtál."


Engem nem érdekel hogy a fideszesek mivel foglalkoznak az a lényeg hogy én pártfüggetlen vagyok akkor is.


"Lapoz át pár közgáz könyvet és meglátod miért marhaság a háttérhatalom mese."


Nyilvánvaló hogy ezek a hivatalos könyvek nevetségessé próbálják tenni az összeesküvés elméleteket hogy az emberek ne kezdjenek el gyanakodni.Ennél már csak a történelem könyvek a jobbak :) Gondolom azokat is szóról szóra elhiszed :)


"Hidd el hallottam/olvastam már eleget belőlük. "


a-a ha valóban eléggé mélyen beleástad volna magadat a témába akkor legalább odáig eljutottál volna hogy "na ez azért elgondolkodtató" Itt ez a gond hogy te úgy teszel mintha mindent tudnál,egyáltalán nem vagy nyitott,én legalább meg azt mondom hogy van benne valami de természetesen én se hiszek 100%-san az összeesküvés elméletekben


"A jó öreg tekintélyre hivatkozás... ezt annyival elütném hogy még sokkal több SZAKEMBER akik nem diliházban hanem EGYETEMEKEN és köztük is jópár professzor akad. "


Nyilvánvaló hogy a legtöbb szakember nem fog vallani a saját rendszere ellen amiben dolgozik még ha tudja akkor sem.Erre egyébként azt válaszolnám hogy mindig is többen voltak a birkák mint az értelmes emberek


"A külföldi főleg amcsi "szakemberek" pedig vagy nincs végzettsége vagy a különböző nevetséges elméleteket is felkarol (pl. a közeledő UFO invázió). "


Ez hülyeség mindegyiknek van végzetsége.Egyébként vannak félrevezető videók is amikre sajnos azt hiszik hogy összeesküvés elméletekhez tartoznak pedig nem.Szó sincs közeledő UFO invázióról az összeesküvés elméletekben,ez olyan mint a 2012 december 21-ei marhaság.természetesen vannak túlzások is például a reptoid-os témát elég valószínűtlennek tartom de nem kizárt és igenis elgondolkodtató.Azonban sokan ilyeneket hallanak az összeesküvés elméletekből és persze hogy utánna nem veszik komolyan semelyiket sem,nem ilyen témákkal kéne kezdeni


"De ezzel nem oldottad fel a problémát ,hogyan terjeszthetik ezek a "szakemberek" mégis az igazságot?"


Elmagyarázzák logikusan a folyamatok okát,célját stb


"Vagy ha már úgyis mindegy a hatalomnak hogy tud róla az emberiség vagy sem ,akkor meg mi a fennért hirdetik az igét ?"


Na ez a baj.Marhára nem mindegy hogy az emberiség tud róla vagy sem.Mert ha mindenki tudna róla akkor megtudnák állítani őket,ugyanis az embereknél van a valódi hatalom.Ezek a szakemberek pedig felakarják nyitni az emberek szemét


"Esetleg azt is megtudnád magyarázni hogy azok közül akik ismerik miért (főleg de nem kizárólagosan) tanulatlan fogalmazni,alapvető logikai összefüggéseket felismerni képtelen helyesírást hírből sem ismerő tahók vannak az igazság birtokában.(Ezt a GYK ,vagy bármilyen szélsőséges oldal ékesen bizonyítja) "


Bocs de pont te beszélsz?A másik topiknál kétszer kellett megkérnem rá téged hogy írd le mégegyszer,érthetően a mondanivalódat.Attól hogy valakinek helyesírási hibái vannak még nem jelenti azt hogy tahó is egyben főleg nem az interneten főleg azok esetében akik gyorsan gépelnek és nincs kedvük perceket azzal tölteni hogy átnézzék jó e helyesírásilag a kommentjük


"Tudod a legtöbb hihetetlen dolog nem igaz. "


Épp ezért ezt sem hiszik el sokan mert ugyanígy gondolkoznak mint te


"Például a sok idióta rögtön a geológia csodafegyverre ( ismertebb nevén a HAARP sarki fény kutató pár megawattos rendszer) gyanakodott a Fukushimai katasztrófánál ,mert egy törésvonalon ugye elképzelhetetlen egy nagyobb földrengés."


Érdekes ha a HAARP csak egy "egyszerű" sarki fény kutató rendszer akkor miért a légvédelem vásárolta meg?Miért nem engednek be oda látogatót?Csak azért mert a Fukushima-nál van egy törésvonal nem jelenti azt hogy nem a HAARP gerjesztette azt a földrengést.Látod ilyenekkel át tudják verni az embereket,könnyű ráfogni az ottani törésvonalra így persze hogy a sok birka nem fog a HAARP-ra gondolni.Egyébként ha már oda atomerőművet építenek,nem úgy kellett volna megtervezniük hogy például természetes földrengések ne tegyenek kárt bennük?Csak úgy tervezték nem?Csak ugye mesterségesen keltett földrengés az már más


"Gondolom beszélgetni sztorizgatni elképzelhetetlen hogy összejárjanak,mert az ő életük kizárólag 24/7 a a dohány támogatásából illetve az emberek életét megkeserítő intézkedések kiagyalásából áll.


Amiért a különböző celebek sem szeretik hogy riporterek és kamerák lihegnek a sarkukban,sőt megkockáztatom te sem szeretnéd ha miközben a barátaiddal beszélgetsz minimum egy komplett stáb betörjön és a lélegzetvételedet is lefilmezni. biztos a Britney Spears és még a náluk retardáltabb celebek is világuralmi törekvéseket dédelgetnek sőt még te is a barátaiddal. "


Ne ilyen nevetséges kifogásokat mondjál már légyszíves.Ha tényleg csak ilyen "baráti party"-ra röffentek volna össze arról hidd el nem sok mindenki tudna.De az ilyen 4 évente megrendezett találkozókra nem szalonnát sütni mennek hanem komoly terveket szövögetni és döntéseket hozni.És ugye ezek már kiszivárognak csak a média nem kapja fel ezért sokan nem is tudnak róla.Ó és persze az egész utcát lezárják fegyveres biztonsági őrök csak azért mert partyznak?Gondolom ha Orbán szalonnát süt a családjával vagy elmegy valamelyik partyba akkor is lezárják majdnem a fél várost


Tehát ez a kifogás már tényleg nevetséges,feleslegesen is vitatkozom az ilyenekkel sosem mondanátok azt hogy na ez elgondolkodtató,ebben lehet valami mert annyira nagyra vagytok magatokkal


"Klasszikus istenkép van a végtelen égbenyúló piramis rajta az egyre méltóságteljesebb szolgák és valahol a messzi homályban ott lakozik a Hatalom. "


De most ezt tényleg nem veszed észre?Nem ez megy?Rabszolgaság,a felettünk lévők pedig irányítanak,kihasználnak minket


"Nem is 1-2 perces de a konetósok teszik azzá pár ébresztővideó zsebfüzetecske segítségével."


Nem zsebfüzeteket használnak,ne magadból indulj ki.A forrásokat,bizonyítékokat stb nem zsebfüzetekből szedték ki hanem könyvekből,dokumentumokból és ugye a megfigyelhető történésekből ami előttünk zajlik le csak nem veszi észre sok ember


"Jobb helyeken pl.egyetemeken ez évekig tart,és még akkor sem nyilatkoztatnak ki roppant magabiztosan ilyen marhaságokat"


Egyetemi végzettség nem feltétlen jelenti azt hogy az illető nem birka.Ott is egyfajta hülyítés megy végbe.Rengeteg felesleges dolgot tömködnek az ember fejébe amit aztán bemagol és visszamondd,húha ehhez aztán kell ész!Tapasztalatból mondom,van jónéhány ismerősöm aki sík hülye de mégis egyetemre jár akik nem is értenek a szakmájukhoz,mert egyszerűen bemagoltak mindent és kész de gyakorlatban köpni nyelni nem tudnának még a szakmájukhoz se.De akik igen még azok is birkák maradtak.Tehát egyetemi végzettség még nem feltétlen jelenti azt hogy az illető annyira okos lenne.Ott van példának okáért a 72%-os kollégád

2012. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"A Fidesz bérencek is árnyékkormányoznak meg ballibsi pénzügyi köröket emlegetnek,ezzel melléfogtál."


Engem nem érdekel hogy a fideszesek mivel foglalkoznak az a lényeg hogy én pártfüggetlen vagyok akkor is."


Ha te mondod ,bár a háttérhatalom és a Fidesz gyűlölésére is hoztak már létre külön pártot.


"Lapoz át pár közgáz könyvet és meglátod miért marhaság a háttérhatalom mese."


"Nyilvánvaló hogy ezek a hivatalos könyvek nevetségessé próbálják tenni az összeesküvés elméleteket hogy az emberek ne kezdjenek el gyanakodni.Ennél már csak a történelem könyvek a jobbak :) Gondolom azokat is szóról szóra elhiszed :)"


Hát inkább a történészeknek hiszek ,mint a legfeljebb a kommunikáció szakot elvégzett hobbitörténészeknek.


És miben tévednek (a csontig lerágott holokauszt témán meg a sumér-magyar rokonság elvén kívül) a történészek hogy kollektíve lehazugozod az összeset?


"Hidd el hallottam/olvastam már eleget belőlük. "

a-a ha valóban eléggé mélyen beleástad volna magadat a témába akkor legalább odáig eljutottál volna hogy "na ez azért elgondolkodtató"


Tényleg volt egy kettő ami tényleg elgondolkodtatott de végül azokat is elvetettem ,de a most belinkelt meg az általában itt bemutatott marhaságok még ponyvaregénynek is gyengék.



"Itt ez a gond hogy te úgy teszel mintha mindent tudnál,egyáltalán nem vagy nyitott,én legalább meg azt mondom hogy van benne valami de természetesen én se hiszek 100%-san az összeesküvés elméletekben"


Senki nem mondta. Nem utasítom el egyből ,de a nyitottság nem azt jelenti hogy csont nélkül benyakalom elsőre,esetleg még kérek még egy hasonló szemetet hogy átlökjön a kerítésen.



"

Nyilvánvaló hogy a legtöbb szakember nem fog vallani a saját rendszere ellen amiben dolgozik még ha tudja akkor sem.Erre egyébként azt válaszolnám hogy mindig is többen voltak a birkák mint az értelmes emberek"


Megint csak birkázol semmi több. Valamint az is érdekes hogy a legtöbb "megvilágosodott" közgazdász a papírján kívül mást nem tud lobogtatni.

Semmi mást nem értek el azonkívül hogy (általában) egy nem túl nívós helyen lediplomáztak.Semmi szakmai tekintélye nincs ezeknek.



"Ez hülyeség mindegyiknek van végzettsége."


Volt szerencsém pár érettségivel okoskodóval is találkozni.Fentebb is írtam a papír önmagában semmit nem ér ,de nem sokára megtudom hogy az összes konteóhirdető világhírű gazdasági zsenik voltak rengeteg jólfizető és felelősségteljes munkával a hátuk mögött mikor az igazságot kutatni kezdték.

Az is érdekes hogy a konteószakmában kevés fiatalt találni aki már egyetemi évei alatt megvilágosodott nem pedig 10-15 évvel (elég idő ahhoz hogy arra is rájöjjön hogy a munkaerőpiacon lópikulát sem ér) később rájött a nagy igazságra.


"Szó sincs közeledő UFO invázióról az összeesküvés elméletekben,ez olyan mint a 2012 december 21-ei marhaság.természetesen vannak túlzások is például a reptoid-os témát elég valószínűtlennek tartom de nem kizárt és igenis elgondolkodtató.Azonban sokan ilyeneket hallanak az összeesküvés elméletekből és persze hogy utánna nem veszik komolyan semelyiket sem,nem ilyen témákkal kéne kezdeni "



Akinek a reptoid kérdés elgondolkodtató azzal nem lehet mit kezdeni. Abban a témában az a kevés bizonyíték is hamisítvány és még ezt a nehezen hiehtő árnyékkormányt is a Földön kívülre helyezi. Én azért vagyok annyira naiv hogy a Földet még a földlakók irányítják.


"Elmagyarázzák logikusan a folyamatok okát,célját stb"


Nem ez volt a kérdés..,de mindegy is megint csak a hivatalos véleménnyel áll szemben a szavad az is hangzik olyan logikusan mint az "igazság".


Azt kérdeztem amúgy hogy miért engedi a háttérhatalom hogy az igazság napvilágra kerüljön?



"Na ez a baj.Marhára nem mindegy hogy az emberiség tud róla vagy sem.Mert ha mindenki tudna róla akkor megtudnák állítani őket,ugyanis az embereknél van a valódi hatalom.Ezek a szakemberek pedig felakarják nyitni az emberek szemét"


Akkor mégse tartják olyan magabiztosan a kezükben a hatalmat ha holmi igazságok kiderülhetnek ráadásul egy lázadást is képtelenek leverni.



"Bocs de pont te beszélsz?A másik topiknál kétszer kellett megkérnem rá téged hogy írd le mégegyszer,érthetően a mondanivalódat."


Fáradt voltam ,remélem elnézed nekem. Amúgy te vagy az első ember akinek a halandzsám megértése problémát okozott.


"Attól hogy valakinek helyesírási hibái vannak még nem jelenti azt hogy tahó is egyben főleg nem az interneten főleg azok esetében akik gyorsan gépelnek és nincs kedvük perceket azzal tölteni hogy átnézzék jó e helyesírásilag a kommentjük"


De itt nem ékezethibáról (folyamatosan elhagyni azért durva) vagy elgépelésről van szó hanem alapvető helyesírási hibákról. Pl urallya kiszipojoza,agy mosot stb.

Másrészt rengeteg szóismétlés,1-2 kötőszó, névutó használata 1 oldalnyi szövegben.



"Épp ezért ezt sem hiszik el sokan mert ugyanígy gondolkoznak mint te"


Megint csak hit kérdése.



"Érdekes ha a HAARP csak egy "egyszerű" sarki fény kutató rendszer akkor miért a légvédelem vásárolta meg?"


Mindenkinél? Az komoly ,erről forrást kérnék ha lehet. Akármilyen megdöbbentő nem csak a jenkiknek van ilyen rendszerük.Sőt mondok jobbat a japóknak is van.

Miért nem védték vagy legalább támadtak vissza akkor, netalán nemzetközi botrányt csapott volna belőle?

Esetleg a japánok magukra akarták robbantani az erőművet?


Az már csak részletkeltés hogy egy pár megawattos eszköz hogy tud ilyen erős földrengést generálni?


"Miért nem engednek be oda látogatót?Csak azért mert a Fukushima-nál van egy törésvonal nem jelenti azt hogy nem a HAARP gerjesztette azt a földrengést."


Te pofára megtudod mondani hogy az egy időjárás illetve szeizmikus lökéseket előidézni képes szerkezet? Kipróbálni meg jó hogy nem engedik meg minden jöttmentnek.


"Látod ilyenekkel át tudják verni az embereket,könnyű ráfogni az ottani törésvonalra így persze hogy a sok birka nem fog a HAARP-ra gondolni."


Te ebben vakon hiszel. Miért volt bárkinek is jó egy atomkatasztrófa ? Poénból mi? Már Csernobil mögött

is ők által de komolyan.....


"Egyébként ha már oda atomerőművet építenek,nem úgy kellett volna megtervezniük hogy például természetes földrengések ne tegyenek kárt bennük?Csak úgy tervezték nem?Csak ugye mesterségesen keltett földrengés az már más"


Tudod ez bizonyos szint felé nem lehet a védelmet fejleszteni. Nem egy szokványos erősségű földrengés volt.

de nem is a legerősebb éltek már át a japók ennél durvábbat is akkor amikor a HAARP még ötletszinten sem merült fel.

Gyanakodni majd akkor fogok ha itt hazánkban lesz ilyen kaliberű földrengés.



"Ne ilyen nevetséges kifogásokat mondjál már légyszíves.Ha tényleg csak ilyen "baráti party"-ra röffentek volna össze arról hidd el nem sok mindenki tudna."


Ezt bezzeg az egész világ figyelemmel kíséri....

Most komolyan azt mondod egy bulira jobban ügyelnének mint a szupertitkos világmeghódítási tervük kitárgyalására ?


"De az ilyen 4 évente megrendezett találkozókra nem szalonnát sütni mennek hanem komoly terveket szövögetni és döntéseket hozni.És ugye ezek már kiszivárognak csak a média nem kapja fel ezért sokan nem is tudnak róla.Ó és persze az egész utcát lezárják fegyveres biztonsági őrök csak azért mert partyznak?Gondolom ha Orbán szalonnát süt a családjával vagy elmegy valamelyik partyba akkor is lezárják majdnem a fél várost"


Ha emlékeznél mi történt akkor amikor Gyurcsány annó villamossal méltóztatott utazni ,akkor nem kérdeznél ilyen baromságot hogy miért védnek ennyien asszem 130 roppant befolyásos és gazdag embert. Ha nem védenék egy magányos merénylő vagy egy csoport ami a te nézeteidet is osztaná halomra lőné őket.



"De most ezt tényleg nem veszed észre?Nem ez megy?Rabszolgaság,a felettünk lévők pedig irányítanak,kihasználnak minket"


Mondom az ember(jelleme,gondolkozásmódja) semmit nem változott több ezer év alatt.

Régen is minden jobbágy megvolt győződve arról hogy a urak közösen kiuzsorázzák őket és közösen röhögnek a hátuk megett. Valóságban persze jobban rühellték a vetélytársat a tisztelt urak mint a szerencsétlen jobbágyokat.

Most miért szeretnék egymást? Egyik sem akarna több hatalmat a többi rovására ? Ne utálna ott senki semmit?

Az a probléma hogy a háttérhatalom létezése ellenkezik az emberi természettel ,mert ezek szerint a Háttérhatalom mögött nem emberek állnak. Mert képtelenek az irigységre mentesek bármiféle hatalomvágytól ,és soha nincs köztük semmilyen konfliktus. Igazad van ezek tuti reptoidok lesznek.


"Nem zsebfüzeteket használnak,ne magadból indulj ki.A forrásokat,bizonyítékokat stb nem zsebfüzetekből szedték ki hanem könyvekből,dokumentumokból és ugye a megfigyelhető történésekből ami előttünk zajlik le csak nem veszi észre sok ember"


De a könyveket nem az agymosó propaganda írja? Vagy ők csak egymás igazságait olvassák?



"Egyetemi végzettség nem feltétlen jelenti azt hogy az illető nem birka.Ott is egyfajta hülyítés megy végbe.Rengeteg felesleges dolgot tömködnek az ember fejébe amit aztán bemagol és visszamondd,húha ehhez aztán kell ész!Tapasztalatból mondom,van jónéhány ismerősöm aki sík hülye de mégis egyetemre jár akik nem is értenek a szakmájukhoz,mert egyszerűen bemagoltak mindent és kész de gyakorlatban köpni nyelni nem tudnának még a szakmájukhoz se.De akik igen még azok is birkák maradtak.Tehát egyetemi végzettség még nem feltétlen jelenti azt hogy az illető annyira okos lenne.Ott van példának okáért a 72%-os kollégád"


Azért a (jobb)egyetemek nem pusztán ennyiből állnak.És ha jól tudom az igazságosztóid is ott végeztek nem ?

Rájuk is csak ragadt valami hasznos.

2012. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Hát inkább a történészeknek hiszek ,mint a legfeljebb a kommunikáció szakot elvégzett hobbitörténészeknek."


Erre egy idézettel válaszolnék Napóleontól: "történelmet mindig a győztesek írják" És nyilvánvalóan nem az igazságot fogják leírni


"És miben tévednek (a csontig lerágott holokauszt témán meg a sumér-magyar rokonság elvén kívül) a történészek hogy kollektíve lehazugozod az összeset?"


Elég sokmindenben most sorolnom kéne?A világháborúk okai,ENSZ létrejöttének a célja,stb de még idesorolnám a 9/11-et is ami az egyik legnyilvánvalóbb átvágás a történelem során,de nem csak történelmi szempontból csapják be az embereket


"Megint csak birkázol semmi több. Valamint az is érdekes hogy a legtöbb "megvilágosodott" közgazdász a papírján kívül mást nem tud lobogtatni.

Semmi mást nem értek el azonkívül hogy (általában) egy nem túl nívós helyen lediplomáztak.Semmi szakmai tekintélye nincs ezeknek."


Ezt meg honnan veszed?Ez olyan mintha azt mondanám hogy Bill Gates soha nem telepített még Linux operációs rendszert,mégis honnan venném ezt?


"Fentebb is írtam a papír önmagában semmit nem ér ,de nem sokára megtudom hogy az összes konteóhirdető világhírű gazdasági zsenik voltak rengeteg jólfizető és felelősségteljes munkával a hátuk mögött mikor az igazságot kutatni kezdték."


Te azt hiszed hogy ebből élnek meg?Tévedsz ők a mai napig dolgozak valahol,csak az előadók kapnak pénzt ezért.Egyébként a kutatócsoportokban az ilyeneket kiközösítik,kirugják,például a meterológusok között aki azt állítja hogy a globális felmelegedés is egy átverés azt kirugják,majdnem felér egy holokauszt tagadással,pedig van benne valami ebben a témában is és ezt nem némely hobbigyerek cáfolta meg hanem kutatók,professzorok akik azért tudnak valamit.Csak ha már más véleményen vannak akkor már ki kell őket közösíteni


"Az is érdekes hogy a konteószakmában kevés fiatalt találni aki már egyetemi évei alatt megvilágosodott nem pedig 10-15 évvel (elég idő ahhoz hogy arra is rájöjjön hogy a munkaerőpiacon lópikulát sem ér) később rájött a nagy igazságra."


Még jóhogy egy fiatalt nem ezek fogják érdekelni hanem a családalapítás megélhetés stb épp ezért se fogja senki megállítani az illuminátusokat mert a legtöbb fiatal nem ilyen témákkal foglalkozik ugyanis annyira átvannak manipulálva pedig a jövőjükről van szó(és a gyerekeik jövőjéről is) Az egyetemekben csak a szakmájukon belül történik úgymond megvilágosodás,de ugyanúgy buták maradnak.Persze pont tapasztalt szakemberekre ne lenne szükség?Inkább felvesznek a munkaerőpiacra egy tapasztalt szakembert aki 10-15 éve van a pályán mint egy pályakezdőt


"Akinek a reptoid kérdés elgondolkodtató azzal nem lehet mit kezdeni. Abban a témában az a kevés bizonyíték is hamisítvány és még ezt a nehezen hiehtő árnyékkormányt is a Földön kívülre helyezi. Én azért vagyok annyira naiv hogy a Földet még a földlakók irányítják."


Mint mondtam azt tartom a legvalószínűtlenebbnek és az a baj hogy arra abszolút nincs bizonyíték se,de azért néhány érdekes dolog van benne ami elgondolkodtató.Honnan tudod hogy nincsenek reptoidok?Én nem tartom kizártnak de nem is hiszek bennük,mégis kik vagyunk mi hogy ennyire biztosak legyünk a dolgunkban?Te állításokat mondasz én meg csak elméleteket,semmit sem cáfolok meg,az is lehet hogy neked van igazad,ez a különbség kettőnk között hogy én nem viselkedek úgy mintha mindent tudnék


"Azt kérdeztem amúgy hogy miért engedi a háttérhatalom hogy az igazság napvilágra kerüljön?"


Azért feltűnő lenne ha az összes összeesküvés elméletes embert kinyírnák nem?Meg ugye ezeket kik nézik?Kevesen tudnak róluk,akik meg hallottak is róluk azoknak a fele meg szkeptikus.Látják az Illuminátusok hogy az emberek többsége kineveti az összeesküvés elméleteket tehát nincs mitől tartaniuk,kis emberek ők.Viszont Kennedy esetében tenniük kellett valamit mert ugye ha már egy elnök kezd el beszélni róluk az már nagyobb nyomást jelent ezért is ölték meg őt.De azért vannak még rejtélyes halálesetek.Például az aki felfedte az igazságot a londoni olimpia szimbólumairól (amik az illuminátusokhoz kötődnek) meghalt másnap,hmmm lehet véletlen eset nem?


"Akkor mégse tartják olyan magabiztosan a kezükben a hatalmat ha holmi igazságok kiderülhetnek ráadásul egy lázadást is képtelenek leverni."


De magabiztosan tartják a kezükben a hatalmat mivel az emberiség több mint 90%-a engedelmeskedik.Ha viszont mindenki felébredne akkor az nem ilyen egyszerű falusi méretű lázadás lenne,hanem világméretű ami ellen tehetetlenek lennének


"Mindenkinél? Az komoly ,erről forrást kérnék ha lehet."


[link] Nem is kellett nagyon megerőltetnem magam,a hivatalos verzióban is benne van hogy az amerikai Légierő,haditengerészet illetve a Fejlett Védelmi Kutatási Projektek Ügynöksége finanszírozza a projektet


A kérdés az hogy ha valóban csak sarki fényeket vizsgálgatnak annak mi köze van a haditengerészetnek és a légierőnek?Na és a Védelmi Kutatási Projektek Ügynöksége minek üti bele az orrát ebbe?Elvileg nem hadi célokat szolgál a HAARP vagy mégis?Ezt mivel tudod magyarázni?


"Miért nem védték vagy legalább támadtak vissza akkor, netalán nemzetközi botrányt csapott volna belőle?"


Talán azért mert azt hiszik hogy ez csak egy "természeti" csapás volt aminek semmi köze nem volt a HAARP-hoz?


"Az már csak részletkeltés hogy egy pár megawattos eszköz hogy tud ilyen erős földrengést generálni?"


Itt nem a megawattot kell figyelembe venni hanem a frekvenciát.Bemásolok neked egy idézetet amit egy fizikus mondott nem pedig valamelyik utcasarki hajléktalan:


,,Dr. Daniel Winter fizikus (Waynesville, Észak-Karolina, USA) szerint: „A HAARP nagyfrekvenciás energiakibocsátása csatolódhat a Föld bolygó által keltett extrém nagy hullámhosszúságú sugárzásokkal. Ez utóbbiakat maga a Föld bolygó kelti, az egész bolygóra kiterjedő hálózatot alkot, és egyértelműen meghatározza a bioszféra lényeinek viselkedését és életműködését. A HAARP geomágneses hatásai beavatkoznak a Föld lüktetésébe, a kétfajta sugárzás interferenciája pedig akár az egész ionoszféra szétesését okozhatja.”,,


Tehát ez nem gyerekjáték,ez a frekvencia képes bejutni könnyedén a vízbe és talajba is egyaránt


"Te pofára megtudod mondani hogy az egy időjárás illetve szeizmikus lökéseket előidézni képes szerkezet?"


Sajnos nem én mondtam ezeket hanem szakemberek,még a hivatalos verzióban is van róla szó hogy milyen borzalmas dolgokra képes tehát ebből is látszik hogy nem néztél utánna alaposan a dolgoknak,ez nem egy egyszerű kis lego játék ami teljesen ártalmatlan


"Kipróbálni meg jó hogy nem engedik meg minden jöttmentnek."


A látogatók mióta próbálgatnak ki dolgokat?Szó sem volt erről


"Te ebben vakon hiszel. Miért volt bárkinek is jó egy atomkatasztrófa ? Poénból mi? Már Csernobil mögött

is ők által de komolyan..... "


Hogy hinnék már vakon amikor alaposan utánna jártam a dolgoknak veled ellentétben.Hogy miért volt jó?Esetleg mert japán így hátrányba jutna USA-val szemben?Tudod egy atomkatasztrófa nem tesz jót egy ország gazdaságának.Hmmm Csernobilnál is ki tudja hogy mi történt


"Tudod ez bizonyos szint felé nem lehet a védelmet fejleszteni. Nem egy szokványos erősségű földrengés volt.

de nem is a legerősebb éltek már át a japók ennél durvábbat is akkor amikor a HAARP még ötletszinten sem merült fel."


a-a Nagyon sajnálom de ez nem így van.Ez volt az eddigi legnagyobb földrengés Japánban az ottani METEOROLÓGIAI intézet szerint tehát még nem is összeesküvés elméletisek állították ezt.Ez egy hivatalos info.Na ebből látszik hogy nem vagy tisztában a dolgokkal,na ahogy mélyebbre beleástuk magunkat a témába már a kezdetnél nagyon csúnyán eltaknyoltál előttem tehát látszik hogy van mit bepótolnod


Én itt ezzel be is fejeztem,nem vagy ellenfél nekem.Egy az hogy úgyse tudlak meggyőzni,kettő az hogy ilyen minimális tudással nem vagy ellenfél számomra,majd akkor próbálkozz legközelebb ha te is jobban benne vagy a dolgokban.Bocs de amit te mostan tudsz az nagyon alap és minimális.Még a hivatalos verziót se tudod visszamondani.Kár pedig azt hidtem hogy a végére megtudsz cáfolni engemet legalább egy dologgal :( De ez valahogyan még senkinek sem sikerült :) Na milyen érzés volt kikapni egy összeesküvés elméletistől? :) Pedig hidd el még csak most kezdtünk volna belejönni,hát mi lett volna akkor később?Ja egyébként a hivatalos forrás a legnagyobb földrengésről japánban: [link]


Te ott buktad el hogy nem kellett volna forrásokat kérni :) Mit gondolsz én az ujjamból szopom ki ezeket? :) Van még mit tanulnod.Imádok vitázni de sajnos nagyon nagy fölényben vagyok veled szemben így az nem lenne fair ha folytatnánk a vitát :( Na majd talán máskor :) Adok neked egy hónapot hogy legalább a MINIMUMOT tanuld meg,mert igen,ez még csak a minimum.Na további szép napot,ha szeretnél visszavágót akkor természetesen elfogadom de ahhoz neked még izmosodnod kell :) Előre szólok hogy feleslegesen írsz ide ezekután bármit,nem fogom elolvasni,ezt a kérdést kitörlöm a válaszaim közül tehát nem fogok ide visszatérni többet.Majd egy másik topikban folytatjuk ha legalább az alap dolgokat tudod :) és hívhatsz több embert is ellenem bár úgyse lenne esélyetek de azért na,csak jobb másokkal karöltve "harcolni" egy ellen :) Egyébként jól bírtad,a kollégád az hamarabb beadta a kulcsot :D Na minden jót,remélem nincs harag

2012. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hiába nem olvasod, én azért leírom azoknak, akik olvassák.

Valószínű, hogy nem tudunk "legyőzni" téged. De hát, aki első akar lenni a hülyeség-versenyen, azt nem fogjuk visszatartani.

Az a helyzet ugyanis, hogy mások hiába hibáztatsz másokat a helyzetért, az attól még nem fog javulni. Élj inkább boldogan, foglalkozz a családoddal, munkáddal, sokkal nyugodtabb életed lesz. A háttérhatalmak feltételezésétől és a energiafegyverekről való találgatástól ugyanis nem lesz olcsóbb a kenyér. Okold csak a zsidókat bármiért, attól se neked, se nekem, se másnak nem lesz jobb. Ezt kellene felfogni.

2012. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!