Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nemzeti érzelmű emberek...

A nemzeti érzelmű emberek körében miért divat a kopasz fej?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 23:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Persze, csak azt felejtetted ki, hogy néger nacionalisták voltak az első skienheadek."


Rendben. És? Járt utána, hogy nem mondtam hülyeséget. Egyébként skinhead és nem skienhead.

2012. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Tehát az egyszeri jobbikos azért darálja le a fejét, hogy tudjon utcán verekedni? Ez annyira intellektuális..."


Előző vagyok.


Mint mondtam, ez maradt meg. Sokan vannak, akik azért hordanak keresztet, mert tetszik nekik, nem pedig mert annyira vallásosak. Persze egy olyan tudatlan Jobbikos mint én, hol is tudhatna erről az egészről bármit is.

2012. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Egyébként skinhead és nem skienhead."


Tudom, hogy skinhead, csak véletlenül elgépeltem. Ennyi. Különben nem is szólnék a témához.


No de mielőtt más szemében a szálkát:)

"Rendben. És? Járt utána, hogy nem mondtam hülyeséget."


Mi az, hogy "járt utána"? Hol az alany?


Gondolom "járj utána" akart lenni, csak te is elgépelted.

Nekem mindegy, a lényeg, hogy értelmezhető.

2012. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ja, szerintem is, de onnantul kezdve talán inkább, na de hagyjuk, mert ugyse..., vagy talán mégis?
2014. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!