Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Támogatod a Nemzetek Európáját...

Támogatod a Nemzetek Európáját, vagy az Unió álomvilágában élsz?

Figyelt kérdés
Az EU nem védi az európai nemzeteket, beenged minden bevándorlót, nem fejleszti egységesen az államokat, nem kezeli a nemzetiségi problémákat, kiszolgálja USraelt, támogatja a parlamentarizmust, ami csak megosztja a társadalmat, nem védi a keresztyén értékeket, és elképzelhető, hogy politikai uniót is bevezetnek. Támogatják a liberalizmust, a "modern", "haladó szellemiségű" individualizmust és kapitalizmust. Ááhhh....
2009. aug. 4. 02:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

1.-nem olvasom a soviniszta kurucinfót

2.-utólag visszanézve erősen utopisztikus, mert ez sajnos soha a büdös mocskos rohadt qrva zsidóvezérelt életben nem fog megvalósulni

2009. aug. 4. 11:26
 12/20 anonim ***** válasza:

07:43-es vagyok, ezt nem hiszem el, mindenki azzal a sz.r soviniszta kurucinfóval jön:@.....

Mi köze van a tradicionális Kard-Kereszt-Korona féle jobboldalnak, amit Dessewffy alapított még a 19. század közepén bármiféle kurucanyámkinjához, diktatúrához vagy nemtudom miről szoktak a modernista libsik pampogni. És igenis, a modernizmus egy határ sz.r...Ti libsik hirdetitek az egyenlőséget, az élethez való jogot, a szép új modern világot; csak vannak akik a ti "szép és jó" modern világotokban egyáltalán nem érzik jól magukat. És nincsenek olyan kevesen. Akkor velünk mi lesz? Kiirtatok minket? Persze szigorúan csak az emberi jogok nevében. És igen, a keresztény kultúráért és a fehér európai erkölcsökért harcolni kell! Ha neked mindegy, hogy milyen emlékkel gondolnak vissza rád az utódaid, akkor csináld a modern liberális életedet tovább, nem érdekel. Én rólam ne úgy emlékezzen mint egy trógerről. És mondjak valamit? most marha sokan le fognak pontozni! Ennél az erkölcsi fertőnél, kurv áknál, bűnözési hullámnál, drogoknál, alkoholizmusnál még az inkvizíció is jobb volt! Tudod mind a kettő egy kifordult rendje a dolgoknak, csak ott a tisztességes embernek nem kellett félnie, most meg a tisztességes embernek nincs semmi joga. Jóformán egy utolsó narkós trógeer sza revőnek több joga van mint egy normális életet élő személynek.

Igen, lehet nem olvasnánk mindenféle honlapot, lehet nem néznék 6ezer tv-csatornát...ugyanakkor sajnálom akinek ebből áll az élet. Az élet valahol ott kezdődik, amikor este elszámolunk, hogy ma mit építettünk fel. A tv, a honlap, a sajtó, az csak egy töltelék...

Jólvan, nem folytatom tovább mert felhuzom magam. Igenis, egy ro hadt nagy transzban van az egész fehér emberiség. Nem szoktam ilyeneket mondani, de néha örülnék egy termsézeti kataklizmának, ami elsöpörné nagyjából az emberiség 90%-át, a mai modern "civilizációval" együtt, mert nemtudom más mi segíthetne.

2009. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%

Te egy s*ggfej vagy és nem a jó értelemben véve.


Ne haragudj, de emberileg egy semmi vagy, ha természeti kataklizma iránt fohászkodsz, erre felnézhetnek a kölykeid. Az meg már más dolog, hogy nem látod be, hogy mennyire, ezerszer jobb dolgod van a mai világban, mint az áhított világodban.


A mai világ nem tökéletes, sőt szar. Tele van szar emberekkel, szar szabályokkal, ez így van, de minden más amit eddig kipróbáltunk és szóba jöhet sokkalde sokkal szarabb. Az alapelképzelés nem rossz, az emberek nem elég értelmesek és humánusak ahhoz, hogy ez rendesen működjön.


Építkezni akarsz az életedben, meg azt akarod, hogy a kölykeid fölnézzenek rád? Hát tegyél a világért. Menj el dolgozni, mosolyogj az emberekre, néha vakard meg a barátaid hátát (ha vannak egyátalán), ne lopj, ne csalj, ne bűnözz, tiszteld a másikat, az igényeit, a szabadságát, az érzéseit.


Kb erről szólna a "liberalizmus", azaz, minden személy szabadsághoz, élethez és boldogsághoz való joga szent, amíg akarattal nem sérti egy másik ember szabadsághoz, boldogsághoz vagy élethez való jogát. Nekem legalábbis ezt jelenti, de persze én ilyen k*csög vagyok, mert nem írtanám ki az emberiség 90%-át, meg nem akarok egy sztálint vagy hitlert uralkodóul, hanem inkább szopok a korrupt politikusok alatt és azon gondolkodom hogy tehetném egy kicsit jobbá ezt a szar világot, nem pedig, hogy hogy taszíthatnám vissza az ókorba az emberi civilizációt.


Ja és fehér kultúra? És nem vagy soviniszta? Ne haragudj de nézz utána a szó jelentésének. Fehér, néher, sárga, leszarom, ember ember, amíg betartja a fenti szabályt és tesz egy kicsit a világ jobbulásáért addig velem egyenrangú és tárt karokkal várom a kultúráját, amiről majd eldöntöm, hogy érdekes e számomra, vagy szórakoztató, vagy értékes, vagy sem. Nem akarnék egy kínaiaknál százszor durvább cenzúrában élni, amit ti elénkfestettetek a hülye utópiátokkal és ha ott élnétek ti sem akarnátok, csak nincs bennetek annyi empátia és rálátás a dolgokra, hogy észrevegyétek.

2009. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=I98GzGOrJn0


ettől menekülhetnek a fajáruló filoszemita liberál-kapitalisták és materiál-kommunisták!!!

2009. aug. 4. 14:19
 15/20 anonim ***** válasza:

utolsó, az agyamban olvasol :)

utolsó előtti: te meg kérlek indulatok, nélkül, nyugodtan gondold végig, hogy miről is beszélsz. mert nem igazán vagy vele tisztában.

jobb volt az inkvizíció? igenis kell harcolni a kereszténységért?

miről beszélsz?:)

engem senki nem kényszeríthet rá egy vallásra, aminek pont az a lényege amit TE UTÁLSZ. :) vedd észre, és nyugodj meg. ezzel a hozzáállással semmivel nem fogsz előrébb jutni az életben.

a környezetedet kell boldoggá, és jobbá tenned, nem a világot. az kivitelezhetetlen.

2009. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ez aztán a gerinces viselkedés.

le vagyok pontozva, ettől nem fogom máshogy gondolni, amit gondolok :)

2009. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is le vagyok! Én sem fogom másképp gonmdolni!...csak engem nem érdekel a pontozás...
2009. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
engem is lepontoztak több helyen, ez a "mennyire hasznos" ami a kéz felé van írva senki se szószerint veszi hanem hogy mennyire tetszett neki, hát igen, vagy hogy fáj az igazság ilyenkor jön a lepontozás. mondjuk annyira nem bánt a dolog, csak leírtam.
2009. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ennyi baromságot összeírni, te jó isten XDXD Jókat derültem komolyan. Csak azt nem tudom, hogy a kedves kérdező most kommunista vagy neonáci?
2009. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
a "kedves kérdező" egy Imperivmot akar visszaállítani és elhozni a Pax Evropaea-t, ami csak Avgvstvs Octavianvs-nak sikerült
2009. aug. 5. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!