Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy 23éves fiu perfekt nyelvtu...

Egy 23éves fiu perfekt nyelvtudással dimplomával ki megy Kanadába mire számithat? Milyen most ott a helyzet? Emberek? Kicsit mesélnétek a helyről tapasztalatok stb. milyenek a munkáltatók?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
"Ki megy". Perfekt nyelvtudás... persze. Még magyarul sem tud. Amúgy meg a kanadai bevándorlási hivatal oldalát tanulmányozhatná azzal a remek nyelvtudásával, ha már ennyire profi.
2012. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott most elég hideg a helyzet. Edmontonban már lehet szánkózni.
2012. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem értem, hogy miért nem nézd meg a cic oldalát. Ott van minden információ leírva. Mit kell tenned ha már kint vagy, ha itthon vagy még és szeretnél ideiglenes munkavállalói vízumot, ha szeretnél végleg kivándorolni, stb stb.

Most csak kiváncsiságból megnyitottam a cic oldalát és láss csodát ott volt minden.

Milyen Kanada? Jó hely. Nekem tetszett. Én nem dolgoztam kint, rokonoknál voltam 2 hónapot Sault Ste. Marieben (kis város Ontario államban). Nem USA (ez pozitív és negatív értelemben is igaz).

Milyenek a munkáltatók? Gondolom olyanok mint mindenhol. Egyik köcsög, másik normális.

2012. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra számíthat, hogy ugyanúgy fogják utálni mint itt a román vendégmunkásokat.
2012. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel az Utazás kategóriába, ott szoktak válaszolni kint élők is. Itt nem várhatsz értelmesebb válaszra, mint az előbbiek.
2012. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na de mi a végzettséged?

Mert ha nyelvtudásod van de jó végzettséged nincs akkor max call center , Mekis pultos , kocsmáros , báros , egy kis szerencsével adminisztratív irodai munkát tudsz szerezni.


Hogyha van jó végzettséged akkor természetesen más a helyzet.

2012. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!