Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mentők, Tűzoltók, hogy jöttök...

Mentők, Tűzoltók, hogy jöttök ki ennyi fizetésből?

Figyelt kérdés

Én is ilyen pályára készülök, de nemtudom, hogy bele vágjak-e??

Tényleg tudnám csinálni (érdekelnek az ilyen Hivatások!) csak a fizetés nagyon kevés és ez elbizonytalanít??!



2013. jan. 13. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs mennyiből jönnek ki, de azt nézve hogy én 47 ezerből, ilyenkor a téli hónapokban pedig 22 800 forintból élek, valószínűnek tartom, hogy ehhez mérten ők igen kövéren túl vannak fizetve.
2013. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megértem a felháborodottságodat, de az kicsit túlzás hogy jól vannak fizetve... 90ezer ft.-ért kockáztatják az életükkel pl. a tűzoltók...
2013. jan. 13. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
@19:42: Nos, ha majd minden nap az életedet kockáztatod és az ünnepnapokon/hétvégéken is dolgozol, akkor mondd, hogy túl vannak fizetve.
2013. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ha érdekel akkor csináld. Sajnos a fizetés ezeknél a szakmáknál nagyjából a zsebpénz kategória. A mentőknél majdnem mindenki másodállással csinálja a hónapokat. Nettó 90-110 között kapnak az ápolók gépkocsivezetők fizuja éjszakától és túlórától függően. A tűzoltóságnál és a rendőrségnél egy hangyaf...val jobbak a lehetőségek de még ők is édeskeveset keresnek ahhoz képest amit csinálnak.
2013. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha ezt szeretnéd csinálni, akkor csináld!

Én mentőknél dolgozom, ebből a fizetésből (100-110) elég nehéz kijönni, ezért szinte mindenkinek van valami másodállása, nekem is, de ez a hivatás az egyik szerelmem.

2013. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy tűzoltót. Valami 15 éve nyomja, most keres nettó 11x 000-ret. Mellette amikor nincs szolgálatban, akkor egy autószerelő műhelyben dolgozik.
2013. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mentek a zöld kezek!!
2013. jan. 15. 19:21
 8/8 anonim válasza:
először is. 1-es! nagyon el vagy tévedve, ha azt gondolod, hogy túl vannak fizetve. te a felét keresed annak, amit ők, anélkül, hogy kockáztatnád érte az életed. ne viccelj már. kérdező: nálunk kb. az összesnek van másodállása. nincsenek túlfizetve, sajnos.
2013. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!