Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Európában reneszánszát éli a...

Európában reneszánszát éli a modern boszorkányüldözés, boszorkányperek?

Figyelt kérdés

-szólásszabadság korlátozása

-egy kicsit is másképp gondolkodó emberek kirekesztése , nem "korrekt" emberek figyelembe nem vétele

-büntetés , börtönbüntetés bizonyos dolgok ki mondásáért és ki nem mondásáért.


Leginkább olyan mint valami inkvizíció csak modern köntösben.



2013. jan. 22. 11:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

"Ha kimondom akkor törlik a kérdést vagy töröltetik."


Na, tégy egy próbát...

2013. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező gondolom a politikailag korrekt közbeszédre gondol.

Szerintem ez a modern világ leghatásosabb tömegpusztító fegyvere.


Attól függetlenül, hogy valakinek igaza van vagy sem, a ki nem mondott szó, az elfojtott és felgyülemlett indulat mindig rosszabb, mintha hagynák kiereszteni a gőzt.


Jó példa erre a focimeccs utáni büntetés.

Szinte az egyetlen hely a focistadion, ahol még nyilvánosan kiadhatja magából a héten felhalmozódott indulatot az ember és kedvére anyázhat következmények nélkül. Utána lenyugszik és kész.


Amikor kitették a steaua ultrák az ominózus magyarellenes-transzparenst, lehet, hogy most megbotránkoztok, de én legyintettem rá. Inkább ott éljék ki a hajlamaikat és legyünk tisztában, hogy a román társadalom egy rétege így gondolkodik. A saját stadionjukban hadd csináljanak már azt, amit akarnak.

(Nyilván kivétel ez alól a fizikai bántalmazás.)


Ha kalodába zárjuk a gondolatokat azt érjük el, hogy elveszítjük az arcunkat, és ha eljön a pillanat, mikor elkerülhetetlen, hogy színt valljuk, meglepő eredménye lesz a polkorrektségnek.


Azzal kezdtem, hogy a polkorrektség egy tömegpusztító fegyver.

Hát igen, az utóbbi pár évtizedben átrajzolta Európa etnikai térképét.

Több millió bevándorló más kontinensekről, miközben alig születnek európai gyerekek.

A mi Európánk kihalófélben van.


A kérdezőnek igaza van, koncepciós perek folynak európai tudósok ellen, akik felemelték szavukat a bevándorláspolitikával szemben, illetve akár csak statisztikákat közöltek, amiben a demográfiai katasztrófára illetve a bevándorlásbűnözésre hívták fel a figyelmet.


Nyugat-Európában sem merik kimondani az emberek, hogy elegük van a bevándorlókból, csak nyelnek és tűrnek, mert egy megjegyzésért röpülnek a munkahelyükről.


Tessék mondani, nem diktatúrának nevezik, ahol nem szabad kimondani, amit gondolunk?


Ez olyan, mint az átkosban; mindenki utálta és pontosan tudta, hogy az az ember, aki szembe jön az utcán ugyanúgy utálja a rendszert, mégis szembe elvtársazni kellett egymást stb.

2013. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

12. Tökéletesen egyet értek.


Ez az egész nem tudom minek nevezzem olyan mint a szovjet birodalom csak nyugati köntösbe bújtatták és ezt-azt átfogalmaztak.

2013. jan. 22. 12:41
 14/40 A kérdező kommentje:

A bevándorlókkal kapcsolatban , meg sem kérdezték az embereket , a népet hogy magukra akarnak-e szabadítani sok millió beilleszkedni nem képes bevándorlót.


Ez nem demokrácia.

A népnek semmi beleszólása nincs.


Pedig a politikusoknak mind a nép szolgájának kellene lennie.


Az európai demográfiai adatokat megfelelő propagandákkal, munkavállalási rendszer kiigazításával meg lehetne oldani.

2013. jan. 22. 12:46
 15/40 A kérdező kommentje:

Jó hogy nem már chipet tesznek az emberek agyába és ha nem korrekt dologra mer gondolni akkor elektromos sokk éri.

Mert a jövő az lesz biztos , egy igazi gondolatrendőrség.

2013. jan. 22. 13:27
 16/40 anonim ***** válasza:
54%

Nemrég volt egy vitám egy orvossal, melyben megpróbáltam rávilágítani, hogy mekkora ökörség amit csinál és hogy gyógyítani nem így kell, Képtelenség volt neki bemagyarázni, hogy amit tanult az baromság. Tudom, hogy a kérdésben nem erre gondoltál, de ez is idevág, igen egyfajta boszorkányüldözés éri azokat is akik másképp gyógyítanak.


Aki ismeri Dr. Hamer nevét talán tudja, hogy Németországban több mint 4ezer áttétes rákos beteget gyógyított meg dokumentáltan, kemoterápiák és egyéb egészségromboló terápiák nélkül. Természetesen azonnal kirúgták sarlatánság miatt. Így jött létre az új germán medicina nevű tudományág. :)

2013. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
84%

"USA , Ausztrália , Új-Zéland

Ezek az országok nem tökéletesek de demokratikusabbak és szabadabbak."


A másik két országot nem ismerem, ezért véleményt sem mondanék róluk, de hogy az USA áll a legtávolabb a demokráciától és a szabadságtól az biztos.

2013. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Kedves 18. miből vonod le ezt a következtetést?


Többször utánanéztem az Egyesült Államokban semmiféle sajtószabadságot és szólásszabadságot tiltó jogszabálya nincs és nem is lehet az alkotmánya miatt.


Sőt ahogy elnézem még Oroszországban is többet kimondhatsz kivéve a vezér szidását.De amik az Eu-ban nem korrektnek számítanak , ott is kimondhatod.

2013. jan. 22. 15:24
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
USA... Az imént majdnem megvalósították az internet cenzúrázását, ez világviszonylatban kirívó. Ne védjük már.
2013. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 Pro Patria ***** válasza:
54%

De most konkrétan mire gondolsz? A bevándorlásokkal van bajod? Csomó ilyen kérdés van és nem törlik.

Vagy a kurucinfó? Azt sem tiltották be.

Mivel nem vagy elégedett? Mondjad.

2013. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!