Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felháborító,...

Szerintetek nem felháborító, hogy Fekete Pákó énekli a Magyar Himnuszt a a Budapest-Bamako-rally megnyitóján?

Figyelt kérdés

Szerintem ezzel viccet csinálnak és meggyalázzák a Himnuszunk.Mert találtam egy videót ahol nagyon nem megy neki remélem veszi a fáradságot és meg tanulja rendesen.

[link]


2013. jan. 23. 13:00
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Szerintem aki kitalálta hogy a Pákó énekeljen,egyértelműen a botrány keltés volt a célja.
2013. jan. 23. 13:26
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a bajotok Kiszel Tüncikével? :D

http://www.youtube.com/watch?v=BghKbwIg4_o

2013. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már az is felháborító, hogy vannak emberek, akik ilyen szennyadót megnéznek.
2013. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg most speciel jó választás pákó, elvégre ő egy szimbolikus kapocs Mo. és Afrika között.
2013. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 szántóvető ***** válasza:
100%
Egyetértek,a Himnuszt tisztelni kéne,Pákó saját bevallása szerint nem tud énekelni.
2013. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Zsolt75 ***** válasza:
100%
Amikor először hallottam döbbenten ültem. Ezt nem szabadna engedni. A Himnusz a nemzeti jelképünk és aki ezt nem tudja ehhez illően elénekelni az ne énekelje nyilvánosan. Otthon szilveszterkor énekelje mindenki aki úgy érzi, de, hogy egy megnyitón egy ország képviseletében így kornyikálva az felér egy hazaárulással.
2013. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a legszomorúbb, hogy a média már a himnuszból is bohócműsort csinál a nézettségért. Itt kellene meghúzni a határt!


És igen, Fekete Dákó egy idétlen bohóc, semmi más. Az egy dolog, hogy egy emberi hang nem jött még ki belőle, de hogy nem képes komolyan venni egy ország himnuszát, aminek elvileg az állampolgára akar lenni, az már szellemi visszamaradottságra utal. Ezek után nem is értem, miért akar egyáltalán állampolgár lenni itt. (Dehogynem értem: jó pénzért.)

2013. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Vadkan01 ***** válasza:
6%
Hát ha elkapja őt egy mali harcos, mert ugye Bamako a fővárosa (aki nem tudná).
2013. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Zsolt75 ***** válasza:
100%

Azért én megnézném én azt, hogy ki fog neki állampolgárságot adni! Állítólag elég komolyan készülni kell rá. Szegény csórikám meg beszélni se nagyon tud.....

Na de hát én már semmin se csodálkozok, mert olyan korban élünk ahol a doktori disszertációk is el eltűnnek, lemásolódnak és aztán egész hétvégén keresheti az "aprócska" "család"

2013. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

A Himnuszt nagy, nemzetközi nyilvánosság előtt olyan magyar ember adja elő, aki erre rászolgált!

Pákó ettől messze van!

2013. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!