Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felháborító,...

Szerintetek nem felháborító, hogy Fekete Pákó énekli a Magyar Himnuszt a a Budapest-Bamako-rally megnyitóján?

Figyelt kérdés

Szerintem ezzel viccet csinálnak és meggyalázzák a Himnuszunk.Mert találtam egy videót ahol nagyon nem megy neki remélem veszi a fáradságot és meg tanulja rendesen.

[link]


2013. jan. 23. 13:00
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
én kint voltam és egy szlovák kórus énekelte a himnuszt.
2013. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Mindenki megnyugtatására: én is ott voltam, és az utolsó pillanatban lemondták Pákó fellépését. Egyesek szerint ugyanis valósággal elfehéredett a félelemtől, miszerint szerepelnie kell, ráadásul a Himnusz előadásával. Az egyik előző hozzászólót kijavitva: nem, nem egy szlovák kórus, hanem egy szlovákiai MAGYAR kórus énekelte a Himnuszt, amibe természetesen belekapcsolódhatott volna minden jelenlévő, ennek ellenére nem igen láttam, hogy bárki nemzeti büszkeségével felvértezve dalolta volna azt. Eléggé szomorú, de a fő az, hogy nem történt semmiféle meggyalázása Himnuszunknak :)
2013. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Zsolt75 ***** válasza:
Valamelyest megnyugtató amit írsz,de már önmagában az ötlet, hogy ez a "szerencsétlen" énekelje a Himnuszt is felháborító.
2013. jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Nos, ebben viszont nem teljesen értek egyet. Ha Pákó nyilvánosan énekelte volna a Himnuszt a verseny megnyitóján, úgy, mint ilyen focimeccsek meg ilyen rendezvények elején az lenni szokott (pl. Beyonce Obama "beiktatásán" énekelte himnuszukat), csak Pákó elökörködve dalolt volna, stb, az valóban nagy gyalázat lett volna. Ám te azt irtad, hogy "önmagában az ötlet, hogy ez a "szerencsétlen" énekelje a Himnuszt is felháborító." De be kell látnunk, hogy mindenki énekelheti a Himnuszt NEM NYILVÁNOSAN. Tehát otthon szilveszterkor, meg igy, hisz nem mindenki rendelkezik csodás hanggal és/vagy kiejtéssel. Mégis mindenki énekli. Na jó, te biztos úgy gondoltad, hogy az az ötlet a felháboritó, hogy nyilvánosan énekelje Pákó a Himnuszt. De azért -ha mégse igy gondoltad volna- leirtam, hogy nem csak a jó hangú meg tökéletes kiejtésű emberkék énekelhetnek Himnuszt :)

És ha már mégse dalolt nekünk Pákó nyilvánosan, akkor legalább örüljünk, hiszen a nagy felháborodás emiatt volt, hogy MAJD FOG ÉNEKELNI. De mivel ez nem történt meg, ezért ne firtassuk tovább :)

2013. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Zsolt75 ***** válasza:
100%

Természetesen a nyilvánosságra értettem, de ezt egy korábbi kommentemben írtam is.


Mindenki énekelheti, de ha már egy megnyitó és nyilvános akkor olyan aki méltóképp tudja énekelni. Otthon szilveszterkor meg ki ki a maga tehetsége szerint :-) de azért illik ott is tisztelettel és megfelelő komolysággal.

2013. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

Emberek,egész fútam erről szól,ki az a hülye aki 9.000Km-nek nekivág ? Hát a hülyék :D

Nem hiába hívják flúgos futamnak mert az egész a póénról nevetésről szól.

2013. szept. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!