Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy az izraeliek...

Az igaz, hogy az izraeliek kedvelik a magyarokat?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 18:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
Inkább a földjeiket.
2013. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat tudnak rólunk. Van pár öreg, aki még beszél magyarul, de a fiatalok közül a teljesen magyar származásúak is ritkán.
2013. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Állítólag nyaralni szeretnek idejárni.


De szerintem a többségük azt sem tudja hogy létezik olyan hogy Magyarország.

2013. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A magyar gyógyvizeket nagyon kedvelik.
2013. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10%

'"Minden magyar genetikailag alábbvaló".

Vajon melyik nép fia állította ezt...'


- Magyar...

2013. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
17%
7-es játékos vesztett. Próbáljon szerencsét legközelebb!
2013. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
43%

Olvasd ezt, heteském:


"Azzal kapcsolatban, hogy a támadásoknak volt-e bármi köze ahhoz, hogy a magyarsággal kapcsolatos kritikáját zsidó származású íróként fogalmazta meg, Kertész Ákos azt mondta, hogy tulajdonképpen ez volt a durva fogadtatás oka: „egy zsidó ne beszéljen így a magyarokról – mondta. – De én magyarként mondtam azt, amit mondtam, egy másodpercig nem gondoltam, hogy ezt bárki így foghatja fel”. Kertész Ákos szerint a magyar zsidóság olyan mértékben asszimilálódott, hogy benne fel sem merült, hogy valaki azt gondolja, ő nem magyarként beszél. Úgy látja, hogy az asszimiláció olyan erős, hogy a magyar zsidóság politikai mentalitása is hasonló a magyarokéhoz. „Ennek megfelelően a magyar zsidók is alattvalók – teszi hozzá. Már csak azért sem lehet az írását úgy értelmezni, hogy egy zsidó beszél így a magyarokról, mert amit mondott, ugyanúgy igaz az asszimilálódott magyar zsidókra is. A kijelentéseit rájuk is értette."

2013. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Utóbbi a nyolcasnak szól, ha megzavarodna. :)
2013. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Annyira, ahogy a többi nép is szereti a magyarokat. A gyógyvizeinket a németek is szívesen látogatják. Sőt, elég sok turista is jön az országba tőlük.
2013. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
Piskóti Úr. Te egyre több ostobaságot írsz! Trianon NEM a zsidóknak köszönhetjük!
2013. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!