Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy az izraeliek...

Az igaz, hogy az izraeliek kedvelik a magyarokat?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 18:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%
Én Izraelben tanulok. A tapasztalat azt mutatja, hogy a legtöbben azt sem tudják, hol van ez az ország., egyszerűen nem érdekli őket. Pont annyira érdekli őket, hogy velünk mi van, mint minket az, hogy mi van Kazahsztánban. Aki hallott rólunk valamennyit, az leginkább félinformációkat hallott a híradóban az utóbbi idők antiszemita botrányairól. Az meg, hogy Kertész mit mondott, lényegtelen ebből a szempontból. Egy 15 milliós népről van szó, az, hogy ebből egy mondott valami hülyeséget, nem jelent semmit. Sokan hajlamosak úgy gondolni a zsidóságra, mintha egy százfejű szörny lenne, egy akarattal. Pedig nagyon nem így van. Eleve ne hasonlítsunk pl egy marokkói vagy etióp zsidót egy amerikaihoz, mert már ez is óriási különbség, és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy amekkora világnézetbeli különbség lehet két magyar között, akkora különbség lehet két izraeli között is.
2013. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%

Izraeliek alatt az összes Izraelben élő embert értjük, akkor szerintem sok palesztin szereti a magyarokat.

Én pl. láttam palesztin kórust átszellemülve Kodály Zoltán Esti Dal című kórusművet magyar nyelven(!) énekelni, sőt magyar templomban palesztin hölgyet énekelni.


Azért mondom ezt, mert Izraelben több nép is él.

2013. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
71%
Utolsónak annyiban igaza van, hogy Izraelben élnek keresztények, arabok stb. Viszont a palesztinokat tapasztalatom szerint még kevésbé foglalkoztatja Magyarország sorsa, mint a zsidókat. Bocsi, hogy ezt mondom, de világviszonylatban elég jelentéktelen nép vagyunk, ami szerintem inkább szerencse, legalább senkinek nem vagyunk útban.
2013. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
52%
Mégis feltűnően sokat foglalkoznak velünk.
2013. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező! Ezt honnan veszed?
2013. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem igaz!
2013. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
19%

"Viszont a palesztinokat tapasztalatom szerint még kevésbé foglalkoztatja Magyarország sorsa, mint a zsidókat. Bocsi, hogy ezt mondom, de világviszonylatban elég jelentéktelen nép vagyunk,"


Annyira nem lehetünk jelentéktelenek, ha már megkezdték a felvásárlásunkat.

Egyébként az hülyeség, hogy nem tudják mi vagy ki a Magyarország.

Most azt akarjátok mondani, hogy egy olyan nép, aki mindig a múltat hangoztatja, hogy így nácik, németek-magyarok, pont ők nincsenek tisztában az európaitörtélemmel(holokauszt)-zsidótörtélemmel, ergo Magyarországgal? Ne nevettessétek már ki magatokat.

2013. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
50%

"Bocsi, hogy ezt mondom, de világviszonylatban elég jelentéktelen nép vagyunk, ami szerintem inkább szerencse, legalább senkinek nem vagyunk útban."


Akkor miért rinyálnak állandóan a "magyar nácizmus" miatt? Ha már ennyire jelentéktelenek vagyunk....

2013. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%
Magyarországon rinyálnak, nem Izraelben. És amúgy ti hány hónapot, évet éltetek Izraelben,hogy ennyire tudjátok? Ja, hogy egy napot sem?
2013. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!