Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Európába majd apartheid...

Európába majd apartheid rendszer kell?

Figyelt kérdés

Egyre kevesebb a fehér ember Európában , ha ez a tendencia nem változik akkor nagyon komoly bajok lehetnek.

Valamiféle rendszert muszáj lesz bevezetni hogy a fehérek maradjanak Európa domináns és uralkodó faja.


Esetleg lehet a mérsékeltebb apartheidet ami Izraelben van.


Ennek nem lesz jó vége.


Persze most , nem hisztek nekem , elkönyveltek valami szélsőjobbos barbárnak aki nem tudja mit beszél és biztos csak a kurucról tájékozódik.

Elárulom hogy nem.

Tanult ember vagyok , egyszerű matek számítással rájöhetünk arra amit fentebb leírtam, nem kell ehhez kuruc.



2013. febr. 16. 20:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
78%
Én is tanult ember vagyok és mégis csak azt tartom egyedüli járható útnak amit leírtál.
2013. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
71%
Az USA-ban is probléma ez. Ezzel csak az a baj, hogy a fehérek nem szaporák, maximum 2, de inkább egy gyereket szülnek, ezáltal, ha jól számolsz, nemhogy domináns nem lesz, hanem egyáltalán nem lesz.
2013. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
15%

"Tanult ember vagyok , egyszerű matek számítással rájöhetünk arra amit fentebb leírtam, "


Szakbarbár az biztosan vagy. Szerinted van olyan ember, aki megmondja, hogy akár húsz év múlva milyenek lesznek a népesedési trendek. Vagy hogy száz év múlva mi lesz?

Sem antropológus nem vagy, sem politológus, sem bármi hasonló.

Ha valami fontos lehet, az nem a fehér ember megmentése, hanem sokkal inkább az, hogy az Európában kialakult demokratikus értékrend, politikai berendezkedés megmaradjon. Az tényleg nem néhány generáció, hanem akár néhány év alatt megmurdelhet. És ha valami egy apartheid biztosan nem tenne jót neki.

2013. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Tudod ha a fehérek kihalnak , drasztikusan lecsökken a számuk akkor nem fogsz tudni mibe demokráciát építeni.Az általad preferált európai értékrend is el fog tűnni , homályba vész.


A jelenlegi fehér csökkenés és a kisebbségek ilyen ütemű növekedésével jutottam ezekre a következtetésekre.


Egy apartheid állam lehet nem valami demokratikus , de lehet hogy a fehérek túlélése múlik rajta.


Nekem pedig fontos a fajtám túlélése, és hogy az unokáimnak jó legyen.

2013. febr. 16. 22:04
 5/46 anonim ***** válasza:
18%

Miért kell fajokban gondolkodni? Miért kell, hogy a fehér faj legyen domináns? Miért nem lesz jó vége, ha horribile dictu kisebbségben maradnak a fehérek? (világszinten egy nagyon szűk kisebbség vagyunk...)


Matek számítással nem fogsz ezekre a kérdésekre válaszolni, az biztos.

2013. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
19%
Tehát ha a betörő barbárok veszélyeztetik a demokráciát, akkor inkább bontsuk le mi?
2013. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
37%
Miért lenne a fehér fáj felsőbbrendű? Tőlem akár bushman vagy arab is lehet a szomszédom, amennyiben kulturáltan viselkedik. Ez viszont nem fáj kérdése, ugyanis a fehérek között is rengeteg a kulturálatlan barom.
2013. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
90%
Bele kell gondolni... A fehérek építették fel az egész civilizációt, minden komolyabb technikai felfedezés kizárólag fehérek nevéhez kötődik. Ha pedig ki hal a fehér ember, akkor leáll a fejlődés. Magyarán a fehér ember sorsa, egyben az emberiség sorsa is. Persze vissza mászhatunk a fára is...
2013. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
84%

Egyet értek az előttem szólóval. Pontosan ez történne.


Kérdező nem kötekedésnek, én Jobbikos vagyok és nekem is van egy diplomám.


Csak azért mondom el mert azt írtad, hogy nem te nem vagy szélső jobbos, hanem te tanult ember vagy. Szélsőjobbos nem lehet tanult úgy gondolod? És mi bajod a kurucokkal? A Thököly-szabadságharcban is nagy szerepük volt.


Félre ne érts teljesen egyetértek az álláspontoddal. Ha nem is vagy jobbikos láthatod hogy Európa szerte erősödik a nacionalizmus. Pont azért amit leírtál beindul az emberek fejében a vészcsengő, ami természetes, reakció ha megszállják.


Vannak itt néhányan akik akkora liberálisok hogy kihalt belőlük ez a természetes ösztön. Őket úgy hívom hogy nem életképesek. Nekik valamiért minden álmuk, hogy kissesség legyen mindenhol, minden fajta ember legyen mindenhol. Remélem az ilyen embert egyszer majd elkapják a kegyeltjeti:) Bár kétlem, hogy olyan környéken lakna ha ennyire szereti őket. Az szokta így szeretni a kisebbségeket aki nem él köztük, és fingja nincs róluk milyenek.

2013. febr. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
32%

"A fehérek építették fel az egész civilizációt, minden komolyabb technikai felfedezés kizárólag fehérek nevéhez kötődik. "


Például a piramisokat is hófehér egyiptomiak építették, például a középkori matematika és csillagászat is a hófehér araboknál fejlődött a legélénkebben, amíg a felsőbbrendű Európa a "sötét" középkorban élt.

Például a Nobel-díjasok között egy sémita nép tagjai vannak felülreprezentálva, akik jobbára fehérek, de kétlem, hogy a kedves "kurucoknak" közel állnak a szívükhöz.

Ez kulturális kérdés, hogy melyik nép fejleszti a tudományt és a technikát, nem bőrszíné.

2013. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!