Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a diáktüntetések...

Mit gondoltok a diáktüntetésekről? Nem túlzás már kicsit, amit csinálnak?

Figyelt kérdés

#egyetem #hallgató #diáktüntetés #kiha #hallgatói fórum
2013. febr. 18. 08:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 10:56, tehát akkor jól értem a kommentedet, szerinted feleslegesek a diáktüntetések?
2013. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%

11.


Nem , épp ellenkezőleg , támogatom a tüntetést.

A diáktüntetések szükségesek ,viszont a gond hogy kevesen tüntetnek.

Sokkal több embernek is ki kellene állni tüntetni.

2013. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, tüntethetnének többen is, bőven lenne mi ellen tüntetni!
2013. febr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
86%
Másrészt a röghözkötés is csak szimpla pénzbehajtás .Nem a tudást akarják itt tartani, csak a pénzt megkapni.Hiszen ha a diák kiperkálja a tandíjat, a kormányt nem érdekli, hogy itt marad-e, vagy elhúz külföldre.Megint csak a mocskos pénz körül forog az egész!
2013. febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
29%
Hihetetlenül balf*ok a tüntetők! Semmit nem értek el, csak némi látszategyezkedést a kormány részéről, ezzel szemben lejáratták magukat és minden hallgatót. Őket is le kellene cserélni, pont úgy mint a kormányt.
2013. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
41%

"Azt mibol veszed h nincsenek raszorulva?"


Láttál már te egyetemistát? Alap cuccaik: több tízezer forintos telefonok (ájfón és társai), több százezres laptopok, márkás, divatos ruhák, hétvégi hányós bulik, stb. Biztos nagyon rá lehetnek szorulva az állam pénzére.

2013. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis csak azok járjanak egyetemre, akiknek tellik 150-ezres laptopra? Mert nem mindenkinek van. Akik meg egyszer megvették, azok sem biztos, hogy félévente ki tudják fizetni az árát.

Vagy mostantól tényleg csak azoknak legyen esélyük bekerülni, akiket felvet a pénz? Én szivesebben fordítanék a tendencián. :)

2013. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
80%
Egy alap szak kb 200 ezer / félév na ezt saját zsbből nem lehet ki termelni gőleg a tanulás mellet de a szülőkse tudják havi 100 ezres keresetből ki gazdákodni . Elég teher a tankőnyv és egy müszaki szakot nemlehet számitógépnélkul ma már végg csinálni . Na meg a rőnkhőz kőtés ,umkahejek és kereset nélkül szemétség tőb mint 600 ezer regisztrál munka nélkul van az országba gondolj bele 10 millnál kiseb a lakoság igy 19 ből egy ember regisztrált munka nélkzuli de ha levonod azokat akk tanulnak az uj szulőteket e nyugdijasokat akor még roszab az árány nagyság rendekel ijen hejzetbe nem lehet ara kényszeriteni hogy ithon maradjanak. Igazuk van bár sajnos nem fogja meghatni a kormány csak a népszerütlenségét nővelik a kormánynak .
2013. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
11%

"Vagyis csak azok járjanak egyetemre, akiknek tellik 150-ezres laptopra? "


Láttál te már szegény, éhező, "lepusztult" egyetemistát? Érdekes, hogy a többsége úgy öltözködik mint valami divatdiktátor és a laptopjuk sem 150-be kerül (lásd "fehér laptoposok" -> Apple -> 400 ezer). Nem kell eljátszani a "csóró egyetemisták" színdarabot. Valljuk be, az egyetemeken nem a társadalom alja ül (anyagilag). Az sem két forint, hogy napi szinten beülnek a kávézókba életművészkedni.

2013. febr. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
57%

Én mellette is és ellene is vagyok. Vegyesek az érzéseim.


Miért gondolják a diákok hogy ez szinte alanyi jogon jár nekik? Azt értem, hogy a röghöz kötés akkor elfogadható, ha cserébe adnak is munkalehetőséget, de a diploma szerzés az egy befektetés amiért a késöbbiekben profitál a kedves hallgató.

2013. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!