Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy a romák és a...

Nem értem, hogy a romák és a cigányok miért ragaszkodnak annyira Kanadához?

Figyelt kérdés
Menjenek Törökországba. Rákóczi is, Kossuth is és Bem is oda menekült.
2013. febr. 20. 09:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Mit nem értesz rajta? Ott több a "segíj" nagyobb a jólét.

Szerinted a törököknek mikor kellenének, ja és ott nem csinálhatnák ám azt amit szoktak, mert a törökök nem nagyon néznék jó szemmel.

2013. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Kimennének törökbe, azt első nap lecsapnák a felének a kezét lopásért :D De szép is lenne...
2013. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Már ne haragudj, de hogy hasonlíthatod a bűnöző csürhét a magyar történelem nagyjaihoz?
2013. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
A kérdésfeltevés stílusa alapján nehéz válaszolni. Talán annyi, hogy valaki elhitette velük, hogy ott a mennyország. És ettől a gondolattól azóta sem tudnak szabadulni.
2013. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt egy osztálytársam (cigány), aki a családjával együtt kiment több éve már. Mondjuk ők nem az élősködő fajta, nyitottak ott egy asztalosműhelyt, és nagyon jól megélnek, jómódúak lettek, míg itthon csak nyomorogtak. Persze a többség a segélyekért megy ki, nem dolgozni.
2013. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Vagy miért nem a szomszéd USA-ba mennek?

Ja hogy ott nincs segíly meg ha betörnek egyből lelövik őket?


Kanada jóléti állam ,igen jó szociális rendszerrel amin lehet elősködni.A magyar állam már nem fizet annyi segélyt , ők meg vándorló nép ezért most vándorolnak nyugat felé.

2013. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
A romák és a cigányok? Mi a különbség?
2013. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

"vándorló nép ezért most vándorolnak nyugat felé."


Én is pont ezt akartam írni. :) Vándor nép, világ életükben jártak faluról falura, loptak, csaltak, felélték, amit lehetett, aztán továbbáltak egy másik jómódú hely felé. Kanada olyan helynek tűnt a szemükben, akik naívak, hiszékenyek, jólétben élnek, szóval ideális célpont.

2013. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Most már muszáj lesz váltaniuk, mert Kanada már nem veszi be, hogy politikai menekültek. Ilyeneket hazudtak, hogy Magyarországon üldözik, meg irtják a cigányokat.. Aztán kaptak menekültjogit, pénzt amiből medencés családi házat bérelhettek, meg még maradt is, hogy dolgozni sem kellett. Tiszta Kánaán, naná, hogy Kanada a mennyország a cigánynak.

Csakhogy hiába nyalták ki mindennel a kormos hátsójukat, nem bírták ki, hogy ki ne használják az ottani jó közbiztonság miatt nyitva hagyott ajtókat, és mentek lopni-rabolni. Aztán az agresszív, társadalomba nem illő viselkedésüket sem hagyták otthon, azzal is boldogították az ottani lakosságot.

Nemrég Kanada szigorított a bevándorlási politikáján, most küldenek haza majd minden ingyenélőt. Szóval a mennyország bezárta kapuit.

2013. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az egyik interjúban , egy kanadai nő azt mondta hogy ők a legrosszabb emberek a világon.


Láttam, az egyik cigány asszony azt hazudta hogy mentek a nácik és kivágták a méhét, meg megfenyegették.


Ha ilyen történt volna azzal tele lett volna a média.

2013. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!