Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Legyen e Magyar Gárda vagy...

Legyen e Magyar Gárda vagy szünjön meg teljesen a Jobbikal együtt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 20:26
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
71%
A kérdésre a választ majd az idő (vagy fennköltebben a történelem) adja meg. Két kérdést kell itt feltenni: Az egyik, hogy szükség van-e tartósabban is ezekre a szervezetekre, a másik, ami inkább a gárdára vonatkozik, hogy ellent tud-e állni a felszámolására irányuló határozott törekvéseknek. Én egyikre sem igazán tudom a választ. Az tény, hogy a Jobbik és a Magyar Gárda mögött egyértelműen valós szükségletek vannak, tehát ilyen alapon lesz, lehet jövőjük. Viszont én is látok mindkét szervezet működésében bohócos elemeket, amelyek ha elhatalmasodnak, az a végüket jelenthetik. De szerintem a Jobbik már ma is egy komoly erő, és jó esély van rá, hogy kiforrja magát, lekopnak róla a meglévő idióta, bohócos, infantilis vonások (és egyének), felülkerekedik a szakmaiság, ami a fiatalos lendülettel párosulva sikeres lehet. A gárda léte, működése viszont a folyamatos hatósági zaklatás következtében egyre nehezebbé válik, lehet, hogy ők kimúlnak, mert a Jobbikon kívül lényegében mindenki ellenük van.
2009. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg nagyon kevés infó van a médiában a Gárda jótékony tevékenységéről, én még egyszer sem hallottam ilyenről. Megnéztem honlapjukat, azon sem találtam. Tudtok olyan internetes portált, ahol ilyenről van szó és kép ? Úgy értem, hogy tételesen felsorolva, hogy ekkor és ekkor a Gárda itt és itt adományokat osztott, vagy segített. Érdekelne, hogy melyik célcsoport a legtöbbet segített.
2009. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem lenne a Magyar Gárda félhetnénk mert támadás érné a magyarságot a fekák részéről. Kell egy olyan szervezet ami féken tartja a cigányságot Mahyarországon. Hajrá Jobbik!
2009. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
A Gárda jötékony tevékenységéről a video megosztó oldalokon (jutyub) található meg a google segitségével lehet találni. ( jutyubon Wass Albert zászlóaj Sopron)
2009. szept. 12. 19:14
 15/39 anonim ***** válasza:
54%

A Magyar Gárda már megszűnt, ugyanis bírosági határozattal feloszlatták. Jogállami szemszögből nézve Magyar Gárda már nincs. Akik újra akarják alakítani, azok szabálysértést követnek el és fizethetik a bírságot, amíg meg nem unják. Nem csoda, hogy egyre kevesebben vannak a "gárda" rendezvényein, a legutóbbi "tisztavatáson" már csak 500-an voltak összesen (hol a tömegmozgalom? Sehol, az egész cirkusz nyilvánvalóan leszállóágban van.)


Ami a Jobbikot illeti, őket nem kell és nem is lehet betiltani, amíg ki nem derül, hogy valami illegális tevékenységet folytatnak. De ha pl. kiderül, hogy hazaárulók (pl. oroszok pénzelik őket és a céljuk az ország szuverenitásának veszélyeztetése), akkor természetesen le lehet csukni a vezetőiket és fel lehet oszlatni a pártot. Amíg nincs bizonyíték, addig persze nem.

2009. szept. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
79%
Megnéztem a felvételeket, pontosabban a feltett anyagokat a Gárdáról. Teljesen elcsodálkoztam. Miért van az, hogy a médiában a többnapos implantátumcsere főhír, napokig tálalják , mint hírt és közben semmi tájékoztatás az országban történtekről, olyanokról, amiknek tényleges hírértéke lenne. Az is kaphatna több publicitást, hogy a gárdisták miért lettek gárdisták, mi az a hiány, amire a többségi társadalom nem ad választ, pedig jogos igény.
2009. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim válasza:
76%

A válasz egyértelmű:igen.

Ha másért nem,hát azért,hogy azok az emberek akik perpill hatalmon vannak,kicsit magukba szálljanak,és elgondolkozzanak,hogy mi lehet az az ok,ami egy Gárdát,és egy kissé radikális Jobbikot képes életre hívni,és szimpatikussá(!) tenni az "átlagemberek" szemében.

És miután ezen elgondolkodtak,és képesek lennének túl látni saját pénz-,és hataloméhségükön,akkor rájönnének,hogy nem a Gárdától,és nem a Jobbiktól kellene félniük,hanem azoktól az ingyenélő,senkiháziaktól,akik az elmúlt 15-20 évben nem dolgoztak,nem adóztak,és a következő 20-25 évben sem lesznek szándékoznak ezt tenni,így az országcsőd elkerülhetetlen.

Talán akkor elgondolkodnak azon is,hogy nem megszüntetni kellene ezeket a szervezeteket,hanem olyan irányba terelni az országunk dolgait,hogy abszolút ne legyen "igény" rájuk!

2009. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
85%
Egyértelmű a válasz NEM! ha már valamit fel kellene oszlatni az a szadesz nemzetáruló gyülekezetet és a maszopot amelynek sok tagja olyan jellegű bűncselekményeket követett el -nemzetellenes és gazdasági-, hogy semmi keresnivalójuk nincs a magyar közéletben.
2009. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
83%
egyre jobban húzok a Jobbik felé
2009. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
85%

ha megszüntették a gárdát, de a gárdista szív örök!

Hajrá Jobbik!

2009. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!