Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Legyen e Magyar Gárda vagy...

Legyen e Magyar Gárda vagy szünjön meg teljesen a Jobbikal együtt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 20:26
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
72%
18:42 Amiket felsoroltàl az nagyon szép, de ezt màs szervezetek vagy magànszemélyek is csinàltàk. A kérdésem az, hogy miben segit a gàrda hosszu tàvon? Mert ugye nem karitativ szervezet.
2009. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy más szervezetek is segítenek, de a kérdés konkrétan a gárdára vonatkozott, azaz "miben segít a gárda?". Én válaszoltam, többek között a felsoroltakban is segített.

Úgy érzem, hogy nem nekem a feladatom azt bizonygatni, hogy mit vitt véghez, vagy mit nem tett. De ott volt és segített, mindenkinek!

Nem értem, hogy miért kell a gárdáról negatívan gondolkodni. Meg kell ismerni az ő oldalukat is, nem csak azt kell szajkózni, ami lemegy a médiában. Természetes, hogy negatív dolgokat ad le a tévé, rádió velük kapcsolatban, hiszen mint tudjuk a média 90%-a a politika irányítása alatt áll.

2009. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
69%

isten őriz hogy megszűnjön a Jobbik vagy a gárda


inkább a kapitalisták gyülekezete mszp zsidesz mdf szdsz szűnjön meg!!!!

de végleg

éjjen a JOBBIK

2009. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
49%

21:01

Miböl gondolod, hogy ellenzem a gàrdàt?

Van egy pàr dolog amit kifogàsolok, pl. azt, hogy nagydobra verték a megalakulàsàt. Miért nem toborzott tagokat szép csendben és alakult volna meg hivatalosan késöbb mikor màr van pàr ezer fö, ezzel kizàrva azt, hogy "divatbol" legyen tagja bàrki is. Ha nem létezne hivatalosan, ugyértem nem lenne egyenruha meg miegymàs akkor sokkal hatékonyabban müködhetne mert az ellenzöinek nem lenne kire ujjal mutogatni.

2009. okt. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
63%
Legyen!NE szűnjön meg! szükség van rájuk! mellesleg a gárdát nem oszlatták fel! újra alakult "Magyar Gárda Mozgalom" néven
2009. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
63%
na végre vali mi jó hír! Hajrá Gárda!
2009. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
19%
Szűnjön meg mind a 2
2009. okt. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Középút ***** válasza:

Biztosan nem egyedüli vagyok aki korábban előítéletekkel volt a gárdát illetően, pontosabban médiabefolyás hatására ismeretlenül elítéltem. Aki megszűnésük mellet voksolna és történetesen nem bűnöző életmódból él, azt szeretettel figyelmeztetem, tájékozódjon mielőtt kijelentést tesz. Tiszta lelkiismeretű emberben nem kelthet félelmet a gárda, magam részéről jobban félek a rendőri túlkapásoktól és ha hangoskodó kisebbséggel találkozok továbbá lányomat se gárdisták szokták molesztálni heti gyakorisággal a XX. kerületi villamoson hanem igenis cigányok.

Egyébként azt mondom, hogy ha törvényes rend lenne akkor nem is léteznének, a bűnözők hívták életre Őket és azonnal megszűnhetnek miután rend lesz, vagy a jelenleg betöltött szerepüket egy hivatalos állami szerv átvállalja.

2009. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
68%

Aki utálja saját hazáját, népét az azt akarja szűnjön meg...

Nem lesz több fuxos cigóbanda 30 millás mercikkel, ha a Jobbik győzni fog!

Begyújtjuk majd a kemencéket :)

2009. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!