Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha létrehozna valaki egy...

Ha létrehozna valaki egy csoportot aminek a fő elve a magyar kultúra összetartás, egyszóval a nemzeti öntudat megőrzése, mellőzve a rasszizmust, abba belépnétek?

Figyelt kérdés
Csak kivancsiságból kerdezem,Pest környékere gondoltam ...
2013. márc. 24. 11:59
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nincsen ss gyűrűm...ez csak egy példa volt...
2013. márc. 24. 13:31
 22/31 anonim ***** válasza:
Nem, mert a magyar ember nem méltó rá és nem is képes az összetartásra. Nézd meg a sok hibbant gyökeret (köztük engem is). A gyűlölet, a gyűlöletszítás, semmi másra nem jó ez a nép. Minél jobban eltűnik a magyar kultúra annál jobb a világnak. Magyarországnak, a magyar kultúrának és a magyar népnek el kell tűnnie, fel kell szívódnia mintha sosem létezett volna. El kell törülni, nem vagyunk méltóak a magyarságunkra, az életre.
2013. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Utolsó,ez a gyűloletkeltés amit te csinálsz...elég átlátszó...

Még nekem is feltűnt...

2013. márc. 24. 14:08
 24/31 anonim ***** válasza:
Már ilyen tini trollok gyülekezőhelye lett a gyk?
2013. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Ja

Ugy tunik tényleg kevesen vannak akik hajlanának egy ilyen csoport létrehozására...kár

2013. márc. 24. 14:18
 26/31 anonim ***** válasza:

Miért nincs igazam? Mit csinálunk? A liberálisok náciznak, a nacionalisták zsidóznak, cigányoznak. Az öregek az oktatást, a fiatalok a nyugdíj rendszert akarják tönkre tenni. Hol az összetartás?

Mitől lenne változás, miért várunk változást? A semmitől semmi sem fog változni. Mire legyünk büszkék? A múltra? Kitörülhetjük a történelmünkkel a seggünket, attól semmi nem fog változni.

2013. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Hjaj,nem teljesen igaz a mondandód...

Attól,hogy valami rossz iranybahalad,attol nem kell hagyni meg elpusztitani...

Ezert szeretnék egy ilyesmi iramyvonalu csapatot...

Nos a nacionalistak:nem mindegyik gyűlölködik,sok a kulturált...

Zsidók:erre nem térek ki...

Cigányok:szidják ahol vannak és amelyik cigamy ember akar lenni azt is lehuzzák magukhoz,...

És vannak az olyanok mint te akik mindenkit utalnak...

Nem tudom mi inditott el ezen az uton,de hiszem ,hogy van ami vissza vihet a valosagba.

Mennyi idős vagy?

2013. márc. 24. 15:42
 28/31 anonim ***** válasza:

"Nos,közosen megtartott nemzeti ünnepek,esetleg jelképként egy kozos karszalag vagy felvarró amit kevés pénzből lehet megcsinálni..."

Nem attól leszel magyarabb, hogy kitűzöd a kokárdát, az autódra a Magyarország helyett a Magyar Királyság térképével rakod ki a H betűt, vagy akár egy általatok kitalált jelképet, pl. piros-fehér-zöld háromszöget tetováljátok a homlokotokra. Ez nem magyar érzület, hanem a magyarkodás. Ezek csak külsőségek: másoknak próbálod mutogatni, hogy szereted ezt az országot.


"Közös programok,nyilván sokan ismernek harcműveszeteket nem csak én,ezeknek egymásközri megosztása,olyan szellemi szint teremtése ami nem ragad le ott ,hogy igyunk mert attol magyarok leszunk,vagy jaj a puli magyar szal szeretem."

A magyar nemzeti öntudatnak meg kapásból a harcra kell épülnie? És ez lenne az a "szellemi szint"? Már megbocsáss, de én nem a verekedésért szeretem ezt az országot...


"Meg ugyan azt csinálni amit a haverokkal csak éppen eggyütt,"katasztrófa helyzetnél segitseget nyujtunk.

Ilyesmik..."

Akkor neked egy baráti társaság kell, nem nemzeti öntudat? Meg szerintem mást csinálsz te a barátaiddal, és mást csinálok én. Te lehet, hogy verekedni akarsz, mi meg elmegyünk a Munkácsy kiállításra, meghallgatjuk a Müpában a Liszt koncerteket, elmegyünk a táncházba, Faludy könyveit olvassuk vagy túrázunk egyet, és az egyik vidéki bácsinál megiszunk három pálinkát. És eközben a barátaink fele külföldi, akiknek a kultúráját megismerjük, és mi is megosztjuk velük a miénket. Mert attól, hogy magyarok vagyunk, lehetünk még európaiak vagy kárpát-medenciek is, ezek nem kizáró tényezők.

2013. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Nem,nem erről van szó...

Csak pl jo neha olyanok kozt lenni akik hasonlo eszmeket vallanak mint te,mert pl nekem egy baratom sem ilyen...

A jeleket nem mondtam h kikell rakni,"esetleg".

Nem,nem verekedni akarok,hanem továbbadni egy részét annak amit elsajátitottam,elsajátitani mas tudását...,hogy akinek szuksege van használhassa...én élvezem a harcművészetet,de mindt mondtam ,nem celom verekedést kezdemenyezni!


Lehet mar lenne egy csoport ,ha azzal kezdem,hogy "van pár fegyverem és nemreg gyogyult be a páréve belémvágott szvasztika,egy nagy szvasztika van a szobam falán,kedvenc könyvem a Mein Kampf,az Ipadomon csak nemzeti rock van ,kedvenc szamom a nyolc,duplázva megjabban szeretem,ja és mindennap egy olyan gyűrűt hordok amin szvasztika van"

2013. márc. 24. 17:30
 30/31 anonim ***** válasza:
Talán még komolyan is lehetne venni, ha megtanulnál helyesen írni.
2013. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!