Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A sok jogvédőnek, akik állandó...

A sok jogvédőnek, akik állandóan lerasszistáznak mindenkit, miért nem esik le, hogy az embereknek nem a származással van a gondjuk?

Figyelt kérdés

NEM provokálásnak szánom, de komolyan nem értem.


Rengeteg a habzószájú jogvédő, akik mindenkit lerasszistáznak, aki kijelenti, hogy nem szereti a cigányokat.

Miért nem gondolnak bele, hogy senkit nem érdekel az, hogy anno Indiából jöttek?

Mindenkinek a viselkedésükkel, a botrányos életmódjukkal, a "kívülmaradásos putris kultúrával" van gondja, senkit nem érdekel, hogy barnább a bőre vagy sem.



Ez a jogvédőknek MIÉRT nem esik le? Miért nem értik meg?



2013. márc. 25. 13:46
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem, miért nem képesek felfogni.
2013. márc. 25. 13:49
 2/31 anonim ***** válasza:
71%

Ertik azok, csak le kell kotni valamivel a nepet...


Vegulis jobb pl. a ciganykerdest 20x tullihegni mint mondjuk az orszag valos helyzeterol es a politika valos eredmenyeirol beszelni. Csak akkor mindenkinek leesne, hogy at lettek verve sot az is lehet hogy megprobalnanak tenni valamit ez ellen.

2013. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%

Azért kérdező, mert ezek a jogvédők csak megélhetési jogvédők.Vannak falvak ahol a TASZ direkt hecceli a cigányokat hogy magának a TASZ-nak legyen munkája.Direkt szítja a gyűlöletet meg adja a cigányok alá a lovat.


Normális jogvédő szervezet kellene nem pedig ilyen kettős mércét alkalmazó rasszista TASZ meg hasonlók.

2013. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
23%

"miért nem esik le, hogy az embereknek nem a származással van a gondjuk?"


Pedig az esetek nagy részében bizony csak a származással van gondjuk! Jó példa erre a Bándy Kata ügy, ahol "büdös cigányoznak", pedig ha az elkövető magyar lett volna, akkor is kemény büntetést érdemelne. Az emberek többsége csak azért nagyobb büntetést adna a cigányoknak, csak mert cigányoknak! Ezt kár tagadni! Nagyon kevés az olyan ember, akinek valóban csak a bűnözőkkel van baja.

2013. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%

Nos azért, mert 2 fajta jogvédő van,az egyiknek nem érdeke, a másik meg hisz abban amit csinál.


1 tipus: (előzménynek annyit, hogy az ember biológiailag úgy van összerakva, hogy bármilyen kulturális terméket bele lehet nevelni ezt tág értelemben kell nézni ez lehet ideológia,eszme,érték de az is kulturális dolog, hogy én a boltban veszem a húst és nem az erdőben vadászok) Eerről az etológusok tudnának beszélni. Szóval ez a fajta jogvédő valóban ELHISZI hogy az a fajta értékrend, világnézet amit követ az VALÓBAN jó és tökéletes és modern, ha a valósággal nincs összehngban,akkor meg a valóságot FERDÍTI el, hogy összhangban legyen a nézeteibvel. Ez ugyanolyan elven működik mint a vallás. Az ember kultúrabefogadó, ha akarom katonaként viselkedik, ha akarom felépít nekem egy piramist, lényeg hogy legyen egy könnyen emészthető eszme.


2 Tipus. Ő már más tészta, tudja jól, hogy amit képvisel az nincs összhangban a valósággal, de mivel nem nagyon ért máshoz vagy az állása és persze a fizetése megfelel az elvárásainak, ezért mérlegel. Nem érdekel, hogy meg kell játszanom magam, jó ez így nekem, megélek,elvagyok. Ők persze ravaszabbak, jobban is érvelnek, éppen azért mert már rájöttek hogy miért életképtelen az egész jogvédősdi és az egész ultraliberális szmerendszer.

2013. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
70%

5.


Hallottál te már a pozitív diszkriminációról?

A cigányoknak kevesebb büntetést adnak általában.Az a Sztojka nevű is csak 10 évet kapott , eredetileg 8 lett volna de páran féltek a nép haragjától és így lett 10.Előtte pedig 25 évet akartak adni.


Vagy amikor csak és kizárólag romáknak hirdetnek tanfolyamot?Amire , magyar nem mehet ,hiába rászoruló meg szegény , egyszerűen nem veszik fel rá.


Persze hogy ilyenkor kinyílik az emberek zsebében a bicska.Teljesen logikusan!

2013. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

"Jó példa erre a Bándy Kata ügy, ahol "büdös cigányoznak", pedig ha az elkövető magyar lett volna, akkor is kemény büntetést érdemelne."

Igen, csak tudod ez másra is jó példa. Ugyanis az ilyen esetek 99%-ban legfeljebb felvetődik, 'ha magyar lett volna'. De bizony a valóság azt mutatja, hogy ha ilyesmi történik, az ember elég biztos lehet az elkövető bőrszínéről, még mielőtt meglenne a bűnös.

2013. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
31%

"Vagy amikor csak és kizárólag romáknak hirdetnek tanfolyamot?Amire , magyar nem mehet ,hiába rászoruló meg szegény , egyszerűen nem veszik fel rá. "


A roma integrációs programok keretében még jó hogy csak romáknak adnak lehetőséget! Ebben semmi kivetnivaló nincsen, hogy külön romáknak indítanak tanfolyamot, mert nekik még így is jóval kevesebb az esélyük az életben, mint egy magyarnak. Ha neked még ez is gond, hogy indítanak nekik, speciálisan az ő számukra tanfolyamot, akkor neked nem a viselkedésükkel, hanem a bőrszínnel van a bajod.

2013. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
21%

"De bizony a valóság azt mutatja, hogy ha ilyesmi történik, az ember elég biztos lehet az elkövető bőrszínéről, még mielőtt meglenne a bűnös."


Ezen mondatot alapján szerintem ne is tagadd, hogy rasszista vagy! Tisztán látszik az írásodból. A kaposvári kisfiú megölése is brutális, kegyetlen tett volt, mégsem cigány volt az elkövető. Véleményem szerint, aki csak akkor háborodik fel, ha cigány követ el valamit, az rasszista. A sok rasszista egyén nagyon fel van háborodva, ha Magyarországról, magyarokról rosszat mondanak valahol és mindenkit egy kalap alá vesznek, de egy rasszista ugyanezt teszi a cigányokkal is. Megbélyegzik őket kizárólag a bőrszínük szerint.

2013. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
62%

Ha az életmóddal van a gond, azt megértem, de akkor kifejezni is úgy kell magad ám!

Akkor ne azt mondd, hogy a cigányokat utálod, hanem mondd azt, hogy azokat utálod, akik koszosak, haszontalan életmódot folytatni, nem dolgoznak, lopnak, csalnak, hazudnak...


Mert pl. én is félig cigány vagyok, de nem vagyok ilyen, és éppen ezért nyilván nem esik jól, amikor csak úgy odavágják egyesek, hogy rám a világnak semmi szüksége, a származásom miatt!

2013. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!