Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért olyan népszerű a Kurucinfó?

Miért olyan népszerű a Kurucinfó?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 20:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó válaszadó, én is szeretlek.
2013. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a Kurucnak állami TV csatornát is kellene csinálni.

Az egyetlen oldal ahol igazságot írnak.

2013. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Akkor elmondanám,hogy egy felmérés szerint a magyar lakosság 90%-a cigányellenes,amely egybevág az európai országokéval.


Na most ez 9 millió embert jelent.


A te logikád szerint akkor a 9 millió emberben van a hiba.


Igaz már Rákosi Mátyás is megmondta,hogy az a baj,hogy 10 millió fasisztával nehéz építeni a szocializmust.

2013. márc. 27. 21:56
 14/35 anonim ***** válasza:
52%

"Hát igen, mint ti a nácizást, fasisztázást, rasszistázást, és még lehetne sorolni."


Bocsi, de aki megállás nélkül zsidózik, cigányozik stb. azt nemigen lehet másként nevezni. Lehet, hogy neked fáj, de a hazafi nem itt kezdődik, sőt semmi köze a fenti kategóriához.


"Aki meg a kezébe vesz egy magyar zászlót az még ezek mellé "magyarkodik" is."


Ez is mellément. Én is büszke vagyok a magyar zászlóra, de nem használom takaróként a frusztrációimra ;)

2013. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
59%

Egy felmérés szerint a magyarok 91 százaléka szerint van cigánybűnözés.


Ne gyere ezzel a hülyeséggel mely szerint "a magyaroknak kódolva van a nácizmus , fasizmus a génjeikben" mert ez egy marhaság.


A hiba a cigányokban van.Őket sehol nem szeretik.Jó okkal!

2013. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
35%

"Bocsi, de aki megállás nélkül zsidózik, cigányozik stb. azt nemigen lehet másként nevezni. Lehet, hogy neked fáj, de a hazafi nem itt kezdődik, sőt semmi köze a fenti kategóriához."


Hát engem hidegen hagy, hogy hol kezdődik a hazafi, bár azt sem lehet annak nevezni aki tapsikol az ország egyre nagyobb szintű ropmlásához (oldal, pártfüggetlenül), csak annyi sántít ebben a szövegben, hogy ha valaki magyarozik akkor nem papoltok a "rasszizmusról"!

Pedig ez is lehetne az akár ennyi erővel, persze most eltekintve a "szitokszavaktól".

2013. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
77%

"Primitív oldal, primitív embereknek. sajnos ez az igazság. Elég elolvasni a kommentelőket. Arcukat nem vállalják, ha valaki kultúráltan hozzájuk szól, ellenkező véleménnyel, akkor máris elküldik a halál f*szára. Mert vitatkozni nem tudnak, csak fröcsögni."


Ilyeneket a balosok között is lehet találni.

2013. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
50%
Mert leírja az igazat.
2013. márc. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
77%

Mert elmondja azokat a híreket, amik a baloldali, zsidó médiából kimaradnak. És inkább a cigány meg zsidó bűnözésre koncentrálódik. A tv persze hogy nem szól erről, és az emberek jó ha tudják, hogy mennyire el van hatalmasodva ez hazánkban.

Most is a hóesésben kilakoltattak egy családot, és milyen véletlen, hogy egy mazsihiszesé lett a lakás

2013. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 bumbi02 ***** válasza:
54%

Sokat elárul azért, hogy megint ki lett moderálva a válaszom, pedig teljesen tárgyilagos volt. Nem zsidóztam benne, nem balliberálisoztam benne, nem fasisztáztam, vagy náciztam. Erre már nincs itt...


Kedves Kurucok! Ha van ellenvélemény, akkor ne a moderátornak szóljatok, hogy törölje ki, hanem érveljetek. NEhezebb, hosszadalmasabb, de értelmesebb.

2013. márc. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!