Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti egyetértek az olyan zenékke...

Ti egyetértek az olyan zenékkel amik arrol szolnak hogy Magyarországban gondok vannak?

Figyelt kérdés
Pl: Majka számok
2013. ápr. 26. 18:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Te inkább a nyelvtan órákon hallgass, jó mélyen.
2013. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Vannak gondok Magyarországon, sajnos vannak... bár nem hiszem hogy Majka lesz az új Petőfi :))
2013. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen zenék eléggé széleskörűek, sok stílusban, különböző eszmei háttérrel. Van közülük sok, amit hallgatok, például Auróra...
2013. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%

Igen egyet.Ki kell mondani...tessék ez pl ku.rva jó szám.


http://www.youtube.com/watch?v=G5fzH7lzJVc

2013. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
#1 vagyok, annak írtam, akinek már törölték a hozzászólását. nem a kérdezőnek szántam.
2013. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%
Igen, Majka is egy ilyen gondot jelent.
2013. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Ezekkel a problémákkal nagyjából mindenki tisztában van, attól, hogy újra és újra elismétlik őket egy-egy dalszövegben, még nem fognak megoldódni. Sok Tankcsapda számot is ezért nem hallgatok már (pedig szeretem az együttes régebbi dalait), mert a francnak kell, hogy elrontsák a kedvemet olyan negatív dolgokkal, amikkel amúgy is tisztában vagyok és amik felett sajnos nincs befolyásom.
2013. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
19%

Minden országban vannak gondok.

Attól függ, hogy hogyan kezelik őket.


Az a Majka nevű valaki egy buta proli, akit most felhasználnak

Vannak, akik végig azért szurkoltak, hogy minél nagyobb legyen a baj,

minél több beteg legyen és minél többen haljanak meg,

mert nekik semmi sem drága, hogy hatalomra kerüljenek.


A legvadabb ultraliberális ismerőseim is a maszk viselése mellett,

és a drogos-piás, bulis, 500 főnél nagyobb közönséget vonzó koncertekkel

szemben érvelnek.

Mert annyi eszük még van, hogy legalább a saját és a szeretteik életét féltik.

Majkát és a többi agyatlan prolit nem a közönsége, a közönségének az egészsége érdekli, hanem a profitz, ami most kiesik a zsebéből.


Mit látnak a gyerekei?! Azt, hogy ha a külső körülmények úgy hozzák, hogy nem kerül annyi tejszinhab a tortára, akkor a követelőzz és uszíts, óbégass és vernyogj, verd az asztalt. Mert neki ez jár!

Hát egy nagy frászt jár neki. És ne hivatkozzon a háttérmunkásokra, hanem az ismertségénél fogva szerezzen nekik átmenetileg idénymunkát.


Én pedig arra neveltem a gyerekeimet, hogy az életben egyszer fenn, ezért soha ne legyen büdös a munka. Amikor követelőzni kezdett az egyik, hogy miért nincs a hűtőben a kedvenc üdítője, akkor megkérdeztem tőle: "Miért? Mit tettél te a hűtőbe? "

Nem! Ott van a Varga Feri-Balássy Betty házaspár, kicsi gyerekekkel.

Nem estek kétségbe, van két kezük, tudásuk, és dolgoznak. Varga Feri asztalosmunkákat végez.

Majka és a felesége mihez ért?! Nyafogáshoz és uszításhoz?

Ezt a példát sugallják a rétegzenéjüket kedvelőknek is: tartasd el magad, neked minden jár, akár mások egészsége, akár életének a veszélyeztetése árán is?!

Gyalázat.

Szégyelljék magukat!

2020. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%

Ez a 8-as idióta ugye a Fidelitasz egyik ékköve?

Ez versenyző annyira sötét, hogy ha elrepül mellette egy varjú, azt hiszi vaku villant!

2020. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

17:59: a varjú egy intelligens madár, sértő számára az összehasonlítás. :)

Kérdező, te pedig hagyd már Majkát. Az csak egy, a Való Világban kikupálódott szánalmas bohóc.

2020. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!