Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan?

Miért gondolják sokan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Miért van az, hogy sokan elítélik és negatív előítélettel álnak hozzá valakihez aki( pl:)hungarista?

Az tény, hogy sok rasszista ember vallja magát annak és sok buta gyenge ember csak azért "lesz" hungarista ,mert egyedül "semmit se ér" ,de ha az emberek azmondogatják, hogy ne általánosíts akkor ilyenkor miért?

Minden féle véleményre kiványcsi vagyok!!


2013. máj. 8. 13:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Mi is pontosan a hungarista?
2013. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Hungarista: ideológia mentes ideológiával rendelkező nacionalista szélső jobbos
2013. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Na ezt magyarázd el jobban, kérlek :D Két-három mondatban :)
2013. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Azért ide raktam, mert ezt sokan nézik illetve a témának megfelelő véleményekre is kíváncsi vagyok.
2013. máj. 8. 13:37
 5/30 A kérdező kommentje:

Hát kicsit azert optimalizáltam az eszmét, hogy ne legyen"olyan elvakult" , de nagyrészben maradt a régi,a lényeg ,hogy nagyon erős szeretetet érzek a hazám iránt és fontosnak tartom a nemzeti ontudatot.

(Bocsi a trágya helyesírásért)

2013. máj. 8. 13:41
 6/30 anonim ***** válasza:
Haza szeretet,nemzeti öntudat olyan kifejezések amibe mindenki azt tesz amit akar. Mondok egy példát a legtöbb hungarista kárpátiát hallgat otthon mint ,autentikus (nagy)magyar zene,hol ott köze sincs a magyar zenéhez.
2013. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Az nemzeti rock, de a zenei izlés nem feltétlen függ össze a nemzeti öntudattal, persze vannak hungarista skinheadek.. Akik igazából a hungarizmus és a nemzetiszocializmus közt állnak.
2013. máj. 8. 13:52
 8/30 anonim ***** válasza:
77%

Én például azért nem bízom bennük, mert volt, hogy meg akartak verni. Vagy ki tudja, mit akartak tőlem :D Két tohonya állat indul késő este a kihalt bevásárlóközpontban egy cirka harminc kilóval könnyebb, fiatal lányra...


Azért van egy-két haverom, aki ilyen nézeteket vall, de nyilván nem ezek az eszmék az alapjai a kapcsolatunknak. Ők is keveredtek már rendőrségi ügyekbe.


Az a tapasztalatom, hogy csak gyűlölködni tudnak. Szidják a kormányt, szidják a népet, mindenkit, aki másképp gondolkodik, mint ők, és képtelenek kompromisszumot kötni.

2013. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
44%
Én nem nagyon szeretnék nemzeti rockot hallgatni állandóan, a Trianon utáni siránkozás kifejezetten idegesít. Ha a párom hungarista is lenne, de nem hordaná a jelképeket, és nem nyomatná a meggyőződést, akkor nem zavar.
2013. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Bennem is ott van a hazaszeretet, az autómra is kiraktam a Kossuth-címert kicsiben. De nem vallom magam hungaristának. Nem követelem vissza Erdélyt sem.
2013. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!