Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan?

Miért gondolják sokan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Miért van az, hogy sokan elítélik és negatív előítélettel álnak hozzá valakihez aki( pl:)hungarista?

Az tény, hogy sok rasszista ember vallja magát annak és sok buta gyenge ember csak azért "lesz" hungarista ,mert egyedül "semmit se ér" ,de ha az emberek azmondogatják, hogy ne általánosíts akkor ilyenkor miért?

Minden féle véleményre kiványcsi vagyok!!


2013. máj. 8. 13:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező az nem nemzeti rock, és nem ízlés kérdése, a kárpátia remekül meglovagolja a több éves alkohol gőztől megfáradt és közös gyűlöletet fűtött iq light embereket. De a szempontjukból világos a helyzet ezért fogynak a koncert jegyek,mert ilyen alacsonyan van az adott szubkultúra általános intelligenciája. Az együttes különben igazi bajor sörpunk,itt ott pátoszos "népi" hangszerekkel olykor hegedű. De nem ezt akarom megvitatni, hanem a lényeg az hogy ha a magyar kultúra vonz szóba sem jöhet a hungarizmus,mert az magyar kultúra ellenes, és a téveszméi és gyűlölet központúsága ártalmas.
2013. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
"Hát kicsit azert optimalizáltam az eszmét, hogy ne legyen"olyan elvakult"" Nem érzed ebben a választ?
2013. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a hungaristákat meg a cigányokat sem. Mindkét faj kötekedik mindenkivel.
2013. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Jó lenne vissza kapni, de a követelőzés semmire nem jó...

Természetes, hogy nem a hungarizmus a kapcsolat alapja.Nem csak gyűlölködni tudunk...vannak olyanok is,de személy szerint én nem.Nekem nincs cimerem,van karszalagom csak nem hordom...meg egy nyilaskereszt a táskámon,azt ennyi...

A rasszizmust meg hûlyesének tartom,nem az a baj a cigánnyal, hogy barnább a bőre...

2013. máj. 8. 14:10
 15/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne visszakapni most már.

Nyilaskeresztet nem szeretnék a párom táskáján sem látni. Szóval nekem nem jönnek be a hungaristák. De majd felnőnek egyszer :)

2013. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Nem érted a lényeget: hungaristának lenni rossz,és rosszat jól csinálni nagyobb baj mint jót rosszul,lásd: hitler ő a rosszat jól csinálta. De nem értem miért kell neked nyilas kereszt,és miegymás? Ha nem pakolom ki hogy szeretem a hazámat persze normális kereteken belül akkor az úgy már nem is igazi szeretet? Vagy nem érzed a képmutatást nyilas kereszt és szeretet? :D Hogy jön ez össze?
2013. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni szeretnék,de azon kívül hogy mutogatod magadon,meg a ruházatodon hogy te mekkora hazaszerető ember vagy,emellett ténylegsen mit teszel a hazáért,hogy jobb legyen?? Sok emberrel ez a baj hogy hőbörögni,meg magamutogatni tud,de tényleges cselekedet nincs a dolog mögött!!
2013. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Szeretni odaadással, alázattal és önfeláldozással lehet csak. Nem nyilaskereszt kell a táskádra, hanem szemétszedés az erdőben, patakparton, erkölcsös nevelés, baráti közeledés az idegenek felé, közösségi munkák végzése. Ezekben pedig ritkán látok nyilaskeresztes-táskás embereket. Őket inkább nagy tömegben, öklüket rázva, valakit nagyon szidni látom. Ez milyen szeretet?
2013. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Tettem is olyat amivel a célt szolgálom, de ezt itt nem tenném közzé.Amúgy a jelkepnek egy hosszú története van,mármint annak, hogy miert van ott,ahol..

Nos,ugy tűnik az e,berek nagyrésze csak azért iteli el,mert nem ismeri vagy mert csak azt az oldalt ismeri ami a kultúrálatlan parasztokból áll.

Ez olyan ,mint amikor nagyban mondják,hogy minden cigány mekkor féreg és,hogy minddre halál...ez is rossz, de tény, hogy a legtöbbje,nem kivanatos vendég!

2013. máj. 8. 16:58
 20/30 anonim ***** válasza:
Kérdező te egy igazi hülye vagy, kit érdekel mi az igazi története, a hungarizmus név szálasitól ered, a nyilaskereszttel együtt, rengeteg embert kínoztak öltek ellehetetlenítettek,egy elmebeteg ideológia mögé bújva. Olyan ez mintha náci lennél,és azt mondanád: "a szvasztika nem ám a horog kereszt, ti ezt nem tudjátok na látjátok most már tudjátok egy tibeti jelkép"- és így nem számít hogy hitler halomra gyilkolta az embereket, DE csak az számít. Így van ez a hungarizmusnál is nem kell itt a jelképek részleteibe belemenni maga az eszme pusztító. Akár hogy szépíted a hungarizmus rossz.
2013. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!