Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha én a haverokkal elmennék...

Ha én a haverokkal elmennék kongresszusozni Tel-Avivba, akkor mindent fizet majd Izrael nekünk, mint ahogy nálunk mindent fizettek nekik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nekik fizették?
2013. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Olvastam a neten.5 csillagos szálloda,különleges biztonsági intézkedések stb,stb.Mindez nem ingyen van és az adófizető dolgozó emberek fizetik ki.
2013. máj. 11. 15:26
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

"Olvastam a neten.5 csillagos szálloda,különleges biztonsági intézkedések stb,stb.Mindez nem ingyen van és az adófizető dolgozó emberek fizetik ki."


Ezeket nem az állam fizette!!! Az állam csak a biztonsági cégeket fizette, akik a védelmet látták el! De persze jobb egyet zsidózni mint gondolkodni!

2013. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A másik meg,hogy miért hazudoznak nyugaton,mikor itthon elismerték a kormány anitiszemitizmus elleni erőfeszítéseit?


[link]

2013. máj. 11. 15:32
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az állam csak a kivezényelt rendőröket és tekeseket fizette, mivel a sok divatnáci tiltakozást, vagy mit tervezett.
2013. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A kivezényelt rendőr csak a jéghegy csúcsa.A titkosszolgálat technikai előkészülete,folyamatos készültsége,a védett utaztatások stb biztos hogy sokkal többet felemésztettek.Nagyobb készültség volt mint általában más delegációk látogatásakor.
2013. máj. 11. 15:37
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Buta vagy mint a föld.
2013. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Lehet 0%-ozni és lepontozni, de megnézném a kicsi arcotokat amikor mondjuk elmentek Sharm el Sheikh-be nyaralni és a reptéren a sok dzsihádista rád akarja gyújtani a repülőt :D


Szerintem az az ország szégyene lett volna, ha egy ide látogató akármilyen küldöttséget atrocitás ért volna.

2013. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én pedig megnézném a kicsi arcod,mikor arra mennél haza,hogy éppen családostól bedózerolták a házadat.Vagy mikor éppen az illegális fehérfoszforos bombával permeteznék a városodat.
2013. máj. 11. 15:55
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

"Olvastam az interneten"


HAHAHAHAHAHA, és mint ugye tudjuk, az interneten minden igaz.


Ingyen szálloda, az, meg a f.szom. Na takarodj barikádkurucozni.

2013. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!