Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az esély...

Szerintetek mennyi az esély egy 3. világháború kitörésére?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt voltam a dédipapámnál (92 éves)azt elkezdtünk beszélni a politikáról aszt valahogy szóba jött a 3. világháború, hogy lesz-e ? A dédi papám biztos benne hogy lesz itt még háború. Másnap kicsit el gondolkodtam az egészen. Az USA gazdasági mutatója is egyre inkább csúszik le. Palesztina és Izrael is egyre inkább fegyverkezik. Korea meg fenyegeti az USA-t. Afrikában is egyre nagyobb az éhezés. Meg persze itt Európában is vannak problémák a gazdasággal (pl: Törökország, Magyarország). (Meg persze amiről még nem tudunk .)

Nektek erről mi a véleményetek ?

(Szerintetek tényleg kéne aggódni vagy inkább csak hülyeség a 3. világháborús dolog ?)


2013. máj. 12. 14:26
1 2
 11/16 David82 ***** válasza:

Szerintem lesz. És ha lesz, az talán a világ végét is fogja jelenteni. Einstein még életében annyit mondott: "Nem tudom, lesz-e harmadik világháború, de az biztos, hogy a negyediket kövekkel és botokkal fogják megvívni."


Gazdasági válság van továbbá Cipruson, Görögországban, és Spanyolországban is. Görögországban egy új válságdrog terjedt el: a sisha, ami normális körülmények között nem jelent volna meg.

2013. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nagy rá az esély, de nem sima háború lesz. Mint anno, hanem atom háború. Hiába nem lenne értelme, de akkor is ez lesz. Az űr tele van, más országok szondáival, és azokon atom rakéták vannak. Amiket már nem szerelnek le,ha egyik ország betámadja simán a másikat, az ellen lépésként , rájuk zúdít egy atom támadást.Így kapja be mindenki, sorban az atomokat.De Itt Amerika a nagy fej, mivel azok fegyverzetileg, minden országot felül múl.Katonai, Hadi , és erő viszonyban , felül múlja mindegyiket.
2013. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Ja nem? Oroszország van olyan szinten mint amerika, ráadásul több mozgósítható embere van, óriási területe..
2015. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát, a háború elkerülhetetlen itt csak az a kérdés, hogy mikor lesz, mint ahogy előttem is irták. De bármi van remélem amerika nem fogja megynyerni.
2015. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szerintem 1 000 000% h a közel jövőben ki fog törni. Mert a bevàndorlòk 85%a 40 èv alatti fèrfi katona. Ès mivel egyre csak jönnek ès jönnek szèp lassan bekerìtik Euròpàt. Ès amikor màr erőszakosan hazaküldenènk őket jön a tùlerő otthonròl azzal a szòval:"Bàntjàk a hazafiakat!" Ès màr most többen vannak itt a katonàk mint Euròpa teljes katonasàga!

(De nem kell félni mert gyorsan meghalunk vagy is remèlem) A Japànok meg àllìtòlag pontosan tudjàk màr a hàborù napjàt ès atomot termelnek,bànyàsznak vissza a 2. vilàghàborùbòl. Őszintèn remèlem ha igaz a pletyi segìtenek.

Ez az èn magánvèlemènyem ha valakinek nem tetszett akkor ìgy jàrt. :D

2016. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Itt megtalálod a választ a kérdésedre.www.masodikeljovetel.hu. Kérd a Szentlélek vezetését,hogy meglásd Isteni eredetűek ezek az üzenetek.Sok közülük már megvalósult,sok most bontakozik ki.Megvalósult Izrael lejáratása,a háborús készülődések,az azonos neműek házassága,az egyház beszennyezése modernizáció címszó alatt.Az üzenetek írnak a harmadik világháborúról is.Az ördög akarja kirobbantani,hogy aztán mint hamis megmentő felléphessen az antikrisztus.Kövesd az oldalon leírt útmutatásokat,és imádkozd az ott megadott imákat.Így tudjuk legyőzni a gonoszt,és megmenteni a lelkeket a most zajló Armageddon csatájában.Imádkozz mindenkiért,aki nem hisz az üzenetekben.Ezek az üzenetek tárják fel a végidők eseményet,melyek a Második Eljövetlt készítik elő.
2017. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!