Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek eről az 50...

Mi a véleményetek eről az 50 óra önkéntes diákmunkáról?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
kell a sok lusta disznó gyereknek, megtanulják legalább, h nem csak f.verésből áll a világ, ha még sorkatonaság is lenne, huhúúú, az lenne az igazi
2013. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg, az ötlet maga nagyon jól hangzik, csak sokan (szerintem a válaszolók közül is) nem igazán tudják, hogy működik ez a gyakorlatban. (Illetve én is a tavalyi állapotokat ismerem, és itt ment így, máshol nem tudom(akivel beszéltem nem is tudott róla, hogy ilyet el kell végezni))

Azt mondták választhatunk háromféle munka közül, aminek a vége az lett, hogy engem beosztottak oda, amit semmiképpen sem akartam elvégezni. Tanítanom kellett, elvileg hetente egyszer, gyakorlatilag októbertől júniusig ha jól emlékszem, 9 és 3/4 óra gyűlt össze, úgy, hogy kétszer maradt el miattam, a többi a csaj miatt, aki egyébként legtöbbször nem is tájékoztatott arról, hogy nem méltóztat jönni. Annyira nem jó program péntek délután elsétálni tök fölöslegesen egy suliba, majd ott várni is, nehogy én legyek a hibás...

Talán lehetne jó is, de ne nevezzék önkéntesnek a kötelezőt, és azoknak is legyen kivel dolgozni...Nekik is legyen legalább ennyore kötelező...

2013. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Feleslegesnek tartom, de könnyű teljesíteni. Nem jelent nagy problémát.
2022. máj. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!