Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen szakmát érdemes ma...

Milyen szakmát érdemes ma Magyarországon kitanulni, amivel viszonylag könnyen eltudok helyezkedni? Érettségim van.

Figyelt kérdés
Érdekel minden lehetőség.
2013. máj. 28. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
tolvaj
2013. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

igaza van az elsőnek x,D

Mo.-on?! sztem nincs olyan szakma, külföldön sokkal jobban el lehet helyezkedni akármilyen szakmával és a fizetés is jobb lesz mint itt

2013. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Èn 23 èves lány vagyok, JÓ kozmetikus ès degeszre keresem magam, mert nem csak átcsusszantam a vizsgákon hanem ezt hivatásomnak választottam. Ez bármelyik szakmával így van, ha nem a lóvè motivàl, hanem hogy a legjobb legyèl akkor a 2 együtt jár.
2013. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó jól mondja.

Ha valaki IGAZÁN JÓ, akkor bármilyen területen talál munkát.

De ehhez komoly elhivatottság is kell.

2013. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pro Patria ***** válasza:

Épp ezt akartam írni: ha kiemelkedően jó vagy benne, minden szakmára van kereset. Ez nem luxus, ezeket az ember nem tudja megkerülni, vizet szerelni kell, gázra, villanyra van szükség mindig.

Egy ismerősöm asztalos, az átlagosnál jobban él. Én nagyon büszke vagyok rá. De 0-24-ben dolgozik. A hivatalos munkahelye mellett maszekban is. Viszont eredménye is van: hitelmentes ház, autó, családi egzisztencia, pedig fiatal, és mégis többet elért, mint más egész élete alatt.

2013. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szociális gondozó
2018. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!