Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha tudnál angolul és Angliában...

Ha tudnál angolul és Angliában munkát ajánlanának, elfogadnád?

Figyelt kérdés
átlagos nyugati fizetésért (300K)

2013. jún. 22. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Londonban nem ,de más városban igen.
2013. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Simán.
2013. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Ha ki akarnék menni, már nem lennék itt... És nem hazaszeretetből meg minden, hanem mert itt van családom, vannak barátaim, ismerem a várost, a helyi kultúrában vagyok járatos (értsd: Petőfit tanultam irodalomból, nem William Blake-et) stb. Persze ha mondjuk minimálbért keresnék...
2013. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Persze.
2013. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"átlagos nyugati fizetésért (300K)"


300 ezer Ft-nak megfelelő font, az Angliában cca. 850 font, azaz minimálbér! Közel sem átlagbér ez, hanem minimál! És nem, nem fogadnám el, mert jóval magasabb megélhetési költségek mellett ugyanúgy nehezen jössz ki, mint otthon a kevés pénzből. Tudom miről beszélek, 6 éve élek Angliában, ismerem az árakat, megélhetést.

2013. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen munka, mennyi pénzért.

És az átlagos nyugati fizetések között is hatalmas különbségek vannak, ha például egy takarító vagy egy mérnök átlagfizetést hasonlítasz össze.


Londont szerintem utálnám, de egy nyugisabb, békésebb, tisztább, kisebb városban lehet, hogy kipróbálnám magam egy időre.


És az sem mindegy mit értesz angol nyelvtudás alatt. Én középfokon beszélek angolul, de ez kevés arra, hogy az ember a helyi tájszólást hadarók körében komolyabb munkát tudjon végezni.

2013. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

850 font nem átlagos nyugati fizetés, hanem a legalja konyhai mosogatók minimálbére, amiből a lakbér (5-6 lakótárssal, jó esetben 2 wc-vel a lakásban) meg a megélhetés után akkor tudsz félretenni mondjuk 100 fontot, ha egy sört sem iszol soha és vajaskenyéren élsz.


Amúgy meg az angoltudás nem érv a kiköltözés mellé, hanem alapvető. Ha amúgy is mennél, mert itthon is szarul élsz, akkor menj, ez a népnemzetieskedő marhaság, hogy elárulod a hazádat csak a megkeseredett hülyék maszlagja.

2013. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 SzilKa ***** válasza:
93%
Hat annyi penzert biztos nem mennek el nyomorogni...
2013. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Vadkan01 ***** válasza:
63%
Nem érdekel, nekem itt van dolgom.
2013. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Csak ha rendesen megfizetnének.
2013. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!