Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha tudnál angolul és Angliában...

Ha tudnál angolul és Angliában munkát ajánlanának, elfogadnád?

Figyelt kérdés
átlagos nyugati fizetésért (300K)

2013. jún. 22. 22:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Londonba nem, Dél-Angliát meggondolnám, de csak akkor mennék ha nagyon kihagyhatatlan ajánlat és akkor is csak bizonyos időre. Nekem nem jön be az ottani időjárás, maradok inkább délen, ahol kék a tenger és pálmafa van az ajtóm előtt.
2013. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én már elfogadtam,de sajnos ez a minimálbéres kategória és még a napi 8 óránk sincs meg,úgyhogy most ott tartok,hogy otthon jobban éltem..De nem adom fel,keresek másikat,ami jobban fizet és nekem más céljaim is vannak itt,amit otthon nem tudnék megvalósítani,úgyhogy kitartok,amíg kell!De így,hogy már tudom,hogy pontosan mennyiből lehet itt megélni,nem biztos,hogy újra bevállalnám ezt a munkát...
2013. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18%

Tudok angolul. A majdani végzettségemmel milliós összeg felett kereshetnék de nem. Ausztriát még megfontolnám de csak ingázás szintjén. Németül viszont nem tudok úgyhogy ráb*sztam :D

Valahogy engem nem vonz ez a nyugat mánia.

2013. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudok angolul, de ennyi pénzért nem fogadnám el, én nem leszek a vécépuculó kelet-európai. Ha normális állás van normális fizetéssel, akkor jöhet.
2013. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Tudok angolul. Természetesen nem.
2013. jún. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az számít, mennyire tudsz valami különlegeset felmutatni. Akár szakmát, akár ritka és hasznos tulajdonságok egy keresettebb halmazát. Az, hogy tudsz beszélni meg dolgozol, mint állat, itthon is kevés ahhoz, hogy a közmunka világán túlra vezessenek a nagyeszűek.
2013. jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

300k HuF = Minimálbér

Ennyiért is ki lehet menni, csak nem Londonba, mert dél-angliában olcsóbbak az árak mint a fővárosban.

Ezen felül talán úgy, hogy baráttal/barátnővel béreltek egy 1 szobás lakást.

Mondjuk, ha így megvannak a fentiek akkor sokkal jobban megéri kint lenni, mintha MO-n lenni minimállal (csak az ilyen szakma nélküli embereknek 0 nyelvtudásuk szokott lenni és inkább otthon maradnak).

2013. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!