Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most komolyan, kinek nem...

Most komolyan, kinek nem tűnik ez fel?

Figyelt kérdés
Hallottam a rádióban is meg a TV-ben is, hogy lehetett pályázni a trafikosoknak. Na most többségük nem nyert a pályázaton, mert PONT a politikusok gyerekei nyertek. Most komolyan kinek nem tűnik ez fel? Ilyen hülyének néznek minket a politikusok vagy mi??? Aki már 10 éve rendelkezik trafikkal, az be kell zárassa, mert egy politikus fia 0 tapasztalattal elkezd csinálni egy újat, mert VÉLETLENÜL PONT Ő nyerte meg a pályázatot... Most komolyan, mi ez már??

2013. júl. 8. 08:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Lejárt lemez.
2013. júl. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Bővebben??
2013. júl. 8. 08:51
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Már mindenki tudja, hogy szétosztogatták maguk közt a boltokat.
2013. júl. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Én is tudtam eddig is, csak gondoltam megkérdezek mást is, hátha rosszul gondolom, de nem, a politikusok ezt is elintézték...
2013. júl. 8. 09:12
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
#1-nek: Csak szeretnétek, hogy lejárt lemez legyen!!!
2013. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Azért is tettem fel ezt a kérdést, mert ma is hallottam a tv-ben.
2013. júl. 8. 09:17
 7/27 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos ez a kapitalizmus a nagy hal meg eszi a kis halat
2013. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

"Csak szeretnétek, hogy lejárt lemez legyen!!!"


Én meg kik? :) Az összes skizo énem?


Amúgy meg van erről 200 kérdés, de tedd fel megint. Kb már a kutya nem fog értelmes, bő választ adni rá, de tipródj nyugodtan.

2013. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
42%
Ma kb minden 5. ember köthető politikához. Nagy eséllyel ezek az emberek tanult emberek, megfelelő pénzügyi és kapcsolati tőkével, így nagyobb eséllyel is nyernek, ennyi. Nyert balos érdekeltségű is, jobbos érdekeltségű is, sőt, átlagember is (ismerek mindháromra példát személyesen). Olyan trafikost is ismerek, aki 30 éve trafikot üzemeltet, de nem adta be a dohányboltra a pályázatot, mert nem tartotta jó üzletnek. Most meg sír, hogy kiszorítják.. ilyen is van.
2013. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 intrepid ***** válasza:
100%
Erre majd emlékezzünk a választásokon. Aki egyszer lop, abban nem lehet megbízni máskor sem. Így adjátok rá a szavazatotokat. Addig meg ne engedjük elfelejteni. Ezt üzenem annak, aki szerint ez a 200.-ik ilyen kérdés. Nem lehet elégszer ismételni.
2013. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!