Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy egy...

Mit szóltok hozzá, hogy egy homoszexuális szervezet kampányol az év egyik legjobban várt filmje ellen?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok homofób , sosem voltam az , van több meleg és leszbikus ismerősöm.


[link]


De, szerintem ez igen kiábrándító.


Egy ember személyiségének miért az a legfontosabb mércéje, hogy, hogyan áll a homoszexuális emberekhez?

Attól mert nem szereti őket, még lehet ró író.

El kell fogadni, hogy valaki nem szereti őket.


Egy személy ,lehet jó ember,illetve tehetséges a munkájában,attól mert nem szeret egy csoportot.



Erről a filmről van szó:

http://www.youtube.com/watch?v=vP0cUBi4hwE#at=50



2013. júl. 9. 14:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*jó író
2013. júl. 9. 14:45
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Jó kis kampány, nyilván pont emiatt mindenki kíváncsi lesz rá. Én tuti.
2013. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

Az a baj, hogy a homoszexualitáshozgy jó hozzáállás van, a tolerancia. A könyv írója büntetné a homoszexualitást önmagában. Azaz, akiről kiderül, hogy meleg, mehetne börtönbe. Egy ilyen féreg műveit meg kell semmisíteni, nem bojkottálni.


Attól még, hogy homofób vagy, és csak annyit látsz, hogy a melegek tiltakoznak, még van okuk tiltakozni. Ha mégsem vagy homofób (amit nem hiszek), akkor előbb értelmezni kéne tudni a cikket, mielőtt kérdést írsz ki.

2013. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem amiket linkeltél ez alapján a film nem tűnt olyannak amit kifogásolnák egész érdekes scifinek tűnik az meg hogy ki írta a forgató könyvet általában nem szokott érdekelni más nap már úgyis elfelejtem úgy hogy baromságnak tartom amit csinálnak pont hogy az ellenkezőjét érik el amit akarnak mert így mindenki kíváncsi lesz rá

18/f meleg

2013. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Imel ostobaság akkor rengettek művész író művét meg kéne semmisíteni ráadásul akkor hol különböznénk a fasisztáktól és egyéb szélsőségektől akik megsemmísitették a nekik nem tetsző dolgokat
2013. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Vadkan01 ***** válasza:
32%
Most mi lesz? Ezek a melegek olyanok, mint a kislányok, hisztiznek, ha nem tetszik nekik valami.
2013. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem hinném, hogy ez egy egyszerű marketing lenne, mert miért kéne ennyire hypolni egy filmet, amikor már így is elég nagy az érdeklődés?


Egyébként meg nem kell foglalkozni az ilyen fanatikus aktivistákkal, bár engem mindig megmosolyogtatnak. Emlékszem, amikor meleg aktivisták teljes mértékben fel voltak háborodva, mert hogy az Avatar c. filmben nem voltak homoszexuális avatarok.. :))

2013. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
hatalmat a népnek ...
2013. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
miét ne lettek volna meleg avatarok ... senki se tudhatja, hogy melyik avatar milyen neműnek vallja magát ... arról meg aztán végképp nem tudunk semmit, hogy melyik mikor operáltatta át magát.
2013. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A könyv jó. Valószínűleg a belőle készült film is az lesz. Én inkább azt nem értem, hogy aki egy ilyen művet megír, hogyan lehet mormon is, meg homofób is.

Az emberek furcsák.

2013. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!