Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Két napja áll egy francia...

Két napja áll egy francia túristabusz a házunk előtt. Vajon jó ötlet lenne kirakni az ablakba egy trianonra utaló molinót?

Figyelt kérdés
Éjjel-nappal járatják a motort amúgy és nem is parkolóban állnak.
2013. júl. 19. 22:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
55%

13:04.

Neked is igazad van.


Előtted lévő válaszoló vagyok.


Ez is igaz amit mondasz.

Ma már szerintem próbáljunk békébe lenni ahogy lehet,aztán kész.Legalábbis akivel sikerül(t).


Különben,nekem vannak határon túli magyar rokonaim,de mégse fújom fel ennyire az egészet.

2013. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Pro Patria ***** válasza:
49%

Kedves Péterbp5!


Az első világháborút nem a mai értelemben vett - és akkor '48-as, avagy Függetlenségi Pártként ellenzékben lévő - nemzeti érzelmű jobboldal indította el, hanem a vetélkedő császárok, cárok, királyok, valamint a gyarmatbirodalmak egymással ütköző érdekei.


A második világháború magját pedig az első utáni igazságtalan rendezés ültette el. Olyan állapotoknak egyenes következménye volt egy újabb háború, azok nem maradhattak fent sokáig.

2013. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Horvátokkal Kiegyeztünk 1868-ban,ők ezért nem neheztelnek ránk.
2013. júl. 21. 21:37
 34/34 A kérdező kommentje:
Aki azt írta,hogy vesztettünk,fizessünk,az rendben van,de a főkolompos Németország hogy hogy sokkal kisebb büntit kapott? Vagy olyan államok mint csehszlovákia,románia hogy hogy nem csak büntetve nem lettek,hanem még gyarapodtak is,vagy megtarthatták eredeti területeiket,pedig a monarchia vagy később Hitler oldalán harcoltak.
2013. júl. 21. 21:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!